Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jaunais gads Šveicē

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Šveice   »   Jaunais gads Šveicē

Iegādājoties ekskursiju paketi (99 EUR), ceļojuma cena - 239 EUR.
Bez ekskursijas pakete ceļojuma cena - 330 EUR.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts Polijas teritorijā. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā
Polijas teritorijā.

2. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Izbraukšana uz Nirnbergu. Pastaiga pilsētā.
Nirnberga ir moderna pilsēta ar rosīgu dzīvi un pusmiljonu iedzīvotāju. Īpašas atmosfēras un mājīguma pilnā pilsēta ielūdz pastaigās, aicina vērot un gūt atklāsmes. Īpašais pilsētas gars ir labi jūtams vecpilsētā ar tās daudzām omulīgajām vietām un ļoti pieņemamām cenām veikalos. Sv. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielu muzikanti no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera Nama siltajos vasaras vakaros ir sastopami mūsdienīgi dzīves cienītāji. Šī ir Nirnbergas pievilcīgā puse: šeit harmoniski līdzās pastāv vecs un jauns, moderns un vēsturisks. Nirnbergā Jūs gaida daudz pārsteigumu.
Došanās uz viesnīcu Vācijas/Francijas teritorijā, blakus Šveices robežai.
Iekārtošanās viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursijas brauciens “Ženēva – Veve - Montrē”.
Ženēvas ezers ir tik liels, ka tam pat ir paisumi un bēgumi. Redzēsim Monblānu – visaugstāko Rietumeiropas virsotni. Tieši šajā Šveices rajonā mieru un iedvesmu meklējuši virkne aktieru, rakstnieku, dziedātāju: Odrija Hepbērna, Alēns Delons, Fredijs Merkūrijs, Čārlzs Dikenss, Hanss Kristians Andersens, I.Stavrinskis u.c.
Ženēva – otrā lielākā Šveices pilsēta, kur atrodas tādu pasaulē nozīmīgu organizāciju, kā, piemēram, “Sarkanais Krusts” un Apvienoto Nāciju Organizācija, mītnes, kā arī virkne skaistu kalna un ūdens ainavu.
Tālāk redzēsim Šiljonas pili, kuras drūmā vēsture ir tik ļoti iespaidojusi Baironu, ka viņš dažu dienu laikā ir sacerējis savu slaveno poēmu “Šiljonas gūsteknis”.
Tālāk dosimies uz Veve Katru gadu pilsētā norisinās komēdijas filmu festivāls, varēsiet uzņemt bildes blakus Čārlija Čaplina piemineklim - komiķis pēdējos 25 sava mūža gadus nodzīvojis te.
Tālāk dosimies uz gleznainu Montrē pilsētiņu, redzēsim viesnīcu „Montre Palace”, kurā ilgu laika periodu ir dzīvojis „Lolitas” autors, rakstnieks Vladimirs Nabokovs.
Iekārtošanās viesnīcā Ženēvas apkārtnē, gatavošanās Jaunajam gadam.
Vakarā (pēc vēlēšanās), transfērs Ženēvas centrā (papildu maksa 20 EUR), Jaunā gada sagaidīšana svinētāju vidū, skatoties svētku priekšnesumu.

4. diena
Vēlās brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz Berni. Ekskursija pilsētā.
Berne nav līdzīga nevienai citai pilsētai, tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzām viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: "No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā". Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti. Brīvs laiks.
Došanās uz viesnīcu Vācijas/Francijas teritorijā, blakus Šveices robežai. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

5. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursijas brauciens “Lucerna - Cīrihe”.
Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā tika uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.
Tālāk dosimies uz Cīrihi.
Cīrihe - pilsēta ar visaugstāko dzīves līmeni. Tas ir vislielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē, un vienlaikus, pateicoties unikālajai ainavai un arhitektūrai, viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Mājīgi izvietojusies starp diviem kalniem, pilsēta amfiteātra veidā paceļas pa nogāzēm, cauri tai plūst Limmatas upe, bet abās Cīrihes ezera pusēs tā izrāda savas labākās fasādes. Labos laika apstākļos aiz ezera pie apvāršņa mirdz Šveices Alpu sniegu panorāma.
Došanās tranzīta viesnīcā Vācijas teritorijā.
Iekārtošanās, atpūta.

6. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Vircburgu.
Pastaiga pilsētā.
Vircburga (Wurzburg) atrodas Bavārijas federālās zemes ziemeļrietumos un ir slavena ar tās arhitektūru un vīniem, bet Vircburgas rezidence ir viena no labākajām mūsdienu celtnēm baroka stilā Vācijā, kuru UNESCO ir atzinusi par Kultūras mantojumu.
Došanās uz Poliju.
Iekārtošanās viesnīcā Polijas teritorijā.

7. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Izbraukšana uz Rīgu. Ierašanās Rīgā vēlu vakarā/naktī.

Cenā iekļauts:
Vieta tūristu klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā;
5 naktis tranzīta viesnīcās (viena vieta divvietīgā numuriņā);
1 nakts viesnīcā Ženēvas apkārtnē (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Ēdināšana: brokastis.

Ekskursiju pakete 99 EUR:
Ekskursijas brauciens “Lucerna – Cīrihe”;
Ekskursija Vircburgā;
Ekskursija Bernē;
Ekskursijas brauciens “Ženēva – Veve – Montrē”;
Pastaiga Nirnbergā.

Papildus:
Obligāti tiek apmaksāta dzīvošana vienvietīgajos numuriņos viesnīcās - 220 € ;
Transfērs uz Ženēvas centru - 20 € ;
Tūristu nodeva par dzīvošanu Vācijas/Francijas, kā arī Šveices viesnīcās: ~6 € /cilv. par visu braucienu;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Fiksētas vietas autobusā - 15 € (pēc pieprasījuma).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home