Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jaungada ceļojums uz Vāciju

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Jaungada ceļojums uz Vāciju
Ceļojuma cena 139 EUR + eksk. pakete 99 EUR.
Ceļojuma cena bez eksk. pakete - 230 EUR.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas uz Poliju.
Tranzīts Lietuvas un Polijas teritorijā. Iekārtošanās viesnīcā Polijas teritorijā. Atpūta.
 
2. diena
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana.
Brokastis. Brauciens uz Vāciju, ierašanās Berlīnē. Ekskursija pilsētā.
Tikšanos ar Berlīni sāksim Reihstāgā un valdības kvartālā. Tālāk dosimies uz Brandenburgas vārtiem - pilsētas galvenais, vēsturiskais simbols. Pie Holokausta memoriāla veltīsim piemiņas brīdi totalitārā režīma upuriem. Redzēsim slaveno Grand  Adlon viesnīcu, kas atrodas blakus mākslas akadēmijai un mūsdienu vēstniecības ēkām. Turpināsim iepazīt 17-18 gs. Berlīni, Frīdriha Lielā un viņa priekšgājēju valdīšanas laikā. Apmeklēsim visskaistāko Berlīnes Žandarmenmarktas (Gendarmenmarkt) laukumu kur ir  fantastisks arhitekrūras komplekss un galvenā galvaspilsētas koncertzāle, pastaigāsimies pa slaveno Unter den Linden bulvāri, redzēsim Karalisko operu, Berlīnes Humboltu universitāti, Svētās Jadvigas katoļu baznīcu, kā arī neparastu pieminekli, kas veltīts karā kritušajiem.
„Muzeju salā” mēs uzzināsim kad un kur ir cēlusies Berlīne, kādas pasaules kūltūras dārglietas tiek glabātas Vecajos un Jaunajos muzejos. Majestātiskajā Pergamona muzejā aplūkosim grandiozo Berlīnes katedrāli . Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim galveno – vēsturisko Austrumu Berlīnes Aleksandra (Alexanderplatz) laukumu, kur atrodās visvecākā darbojošā Berlīnes Svētās Marijas (St. Marienkirche Berlin), baznīca, Sarkanais rātsnams, Neptūna strūklakas un televīzijas tornis -  pretenziozākā sociālisma laika celtne. Šā laukuma apkaimē, VDR laikmetā izveidojās lielākā transporta un tirdzniecības infrastruktūra Berlīnē. Brīvajā laikā jums būs iespēja apmeklēt tirdzniecības centrus un nogaršot tradicionālos vācu ēdienus.
Brīvs laiks.
Došanās uz viesnīcu Best Western Leverkusen.
Iekārtošanās, atpūta
 
3. diena
Brokastis.
Ekskursijas braucens „Diseldorfa, Bonna, Ķelne”.
Ceļš uz Diseldorfu.
Diseldorfa — visblīvāk apdzīvotā Vācijas federālu zemes Ziemeļreinas galvaspilsēta. Tas ir bijušais zvejnieku ciematiņš, kur mazā Diseles upe ietek Reinā, tā glabā sevī vairāk kā 800 gadu vēsturi. Grāfs spēcinājis pilsētas mūsdienu izskatu. Gētes vizīte ir radusi atspulgu autobiogrāfijā “Dzeja un patiesība”, bet Napoleona vizīte dāvājusi pilsētai nosaukumu “mazā Parīze”.
Tālāk dodamies uz Bonnu.
Visi zina, ka tā ir bijusī VFR galvaspilsēta, bet pilsētas vēsturei, sākot ar 11. gs. p.m.ē., ir vairāk nekā 2000 gadu, piešķirot tai tiesības tikt uzskatītai ar vieno no senākajām pilsētām Vācijā. Ilgu laika periodu šeit ir bijusi Ķelnes arhibīskapu rezidences un tika uzbūvētas arhitektūras celtnes, pateicoties tam, Bonnai tika dots tāds nosaukums – baroka pilsēta.
Šeit ir dzimis Ludvigs van Bēthovens, kā arī, savus pēdējos dzīves gadus ir pavadījis Roberts Šūmanis.
Katedrāle pilsētas centrā, kas atrodas Munsterplatz laukumā — viens no pilsētas arhitektūras simboliem. Šeit atrodas arī vēsturiskais 3.gs.m.ē. arhitektūras piemineklis (SELLA Memoria). Kā vēsta leģendas, te ir apglabāti kristiešu mocekļi un pilsētas galvas – Florentinuss un Kasijs.
Apskatīsim veco Rātsnamu un Bēthovena māju. Greznā  baroka Poppelsdorfer pils un daļa cietokšņa sienas, kādreiz slējās skaistais Sterntor tornis, kas tika uzbūvēts 13. gs.
Došanās uz Ķelni.
Ķelne ir viens no lielākajiem rūpniecības, zinātnes, kultūras un tirdzniecības  centriem Vācijā.
Gotikas un romānikas arhitektūras šedevri pārsteidz iztēli ar žilbinošo skaistumu un spēku. Mākslas cienītājus Ķelne pārsteigs ar unikālo muzeju dārgumiem, izstādēm, konferencēm un ballītēm.
Atgriešanās viesnīcā. Gatavošanās Jaunā gada sagaidīšanai.
Transfērs uz Diseldorfas centru (piemaksa) (minimālais cilvēku skaits - 20). Jaunā gada sagaidīšana.
 
4. diena
Vēlās brokastis viesnīcā.
Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Poliju.
Iekārtošanās tranzīta viesnīcā, atpūta.
 
5. diena
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Rīgu.
Ierašanās Rīgā vēlu vakarā/naktī.
 
Cenā iekļauts:
Dzīvošana viesnīcā Best Western Leverkusen – 2 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Dzīvošana viesnīcās – Polijas teritorijā – 2 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Vieta tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Ekskursiju pakete 99 EUR:
Ekskursija Berlīnē;
Ekskursijas braucens „Diseldorfa, Bonna, Ķelne”;
Transfērs līdz Diseldorfas centram.
 
Papildus:
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā - 90 € ;
Apdrošināšana;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home