Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Kaļiņingrada un Dzintarkrasts

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Kaļiņingrada un Dzintarkrasts
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Krieviju. Ierašanās Kaļiņingradā un iekārtošanās viesnīcā. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – pusdienas. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – apskates ekskursija pa pilsētu. Kaļiņingrada (Калининград/Königsberg) - Krievijas Federācijas Kaļiņingradas apgabala centrs. Līdz II. Pasaules kara beigam tā bija Austrumprūsijas galvaspilsēta Kēnigsberga. Iespēja redzēt ne tikai mūsdienīgu pilsētu, bet arī ieskatīties viņa vēsturē: Zivju ciemata komplekss, katedrāle (no ārpuses) un Kanta kaps, Padomju pils, Karaļvārti, Lietuvas valnis, Rosgardenes vārti, dīķi, Uzvaras laukums, Kristus Glābēja katedrāle, vācu grezno villu rajons – Amalienau, Okeāna muzejs (no ārpuses), Marcipāna muzejs ar degustāciju. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Kaļiņingradā.
 
2. diena
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu - ekskursija uz Svetlogorsku un Jantarniju. Iepazīšanās ar Jantarnijas (Янтарный/Palmnicken) ciemu: Kazaņas Dievmātes Ikonas baznīca, Schloss viesnīca, parks, piejūras promenāde, pludmale, suvenīru kioski. Jantarnijā atrodas pasaulē lielākā dzintara atradne. Ekskursija Dzintara kombināta ekspozīciju hallē - iespēja iepazīties ar dzintara izcelšanos, ieguves procesi, apstrades iespējām, apskatīt milzīgus dzintara tīrradņus un kombināta meistaru izstradājumus. Dzintara karjera skatu laukuma apmeklējums. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – pusdienas. Pārbrauciens uz Svetlogorsku. Pilnīgi saglabājusies austrumu Prūsijas kūrortpilsēta - Svetlogorska (Светлогорск/Rauschen). Ekskursija pa pilsētu. Brīvajā laikā var nokāpt līdz jūrai, kur tika ierīkota promenāde. Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Kaļiņingradā.
 
3. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Ekskursija uz Zeļenogradsku un Kuršu kāpām. Pastaiga Zeļenogradskā (Зеленоградск/Cranz): Kaķu muzejs Murarium (apskate no ārpuses), jugendstīla rezidences, pludmale. Iepazīšanās ar Kuršu nēriju / Kuršu kāpas (Куршская коса/Kurische Nehrung) - smilšu kāpu strēli, kas atdala Kuršu jomu no Baltijas jūras. Tā ir unikāla un gleznaina vieta, kas iekļauta pasaules mantojuma objektu sarakstā. Efas kāpas skatu laukums, “dejojošais mežs”. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – pusdienas. Mājupceļš. Vēlu vakarā/naktī ierašanās Rīgā.
 
Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu;
ceļu nodekļi;
naktsmītnes viesnīcā;
brokastis viesnīcā;
Kuršu kāpu ekonodeva;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
Ekskursija Kaļiningradā ar vietējo gidu un marcipāna degustāciju - 12 € ;
Ekskursija uz Jantarniju un Svetlogorsku ar vietējo gidu - 44 € (ieskaitot Dzintara kombināta halles un skatu laukuma apmeklējumu);
Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10 % .
Pusdienas 1. dienā, 2. dienā, 3. dienā - 20 € (pieteikšanās un apmaksa Rīgā);
medicīniskā apdrošināšana;
Krievijas e-vīzas noformēšana LR pilsoņiem ceļojuma biroja - 5 € /cilv.;
papildmaksa par dubultvietu autobusā - 50 € ;
papildmaksa par 1-viet. izmitināšanu viesnīcās - 50 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home