Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Kambodža + Pludmale

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Kambodža   »   Kambodža + Pludmale

1. diena
Ierašanās Siem Repā, tansfērs uz viesnīcu.

Reģistrēšanās viesnīcā. Tikšanās ar gidu, lai apspriestu programmu.
Vakar pēc vēlēšanās par papildus samaksu jūs varat apmeklēt tradicionālo Khmeru šovu ‘’APSARA’’ ar khmeriešu vakariņām. (~ 30 USD / pers.).

2. diena
Siem Rep - Angkor Vat

Brokastis viesnīcā. Ceļojums apskatīt Dienvidu vārtus Angkor Vat tempļu kompleksam , kas pazīstami ar iespaidīgu cilvēka seju akmenī.
Apmeklēsiet arī Bajona Templi, Karalisko Korpusu, Phimeanakas Templi, Ziloņu Terasi un Lepras Karaļa un Ta Prom terases.
Arhitektūras meistardarbs Angkor Wat. Pēc tam pasaules mantojuma apskate- Angkor Wat arhitektūras šedevrs . Mēs pastaigāsimies pa šo milzīgo pieminekli, redzēsim daudzas galerijas ar kolonām, bibliotēkām, paviljoniem, pagalmiem un ūdens dīķiem, kas atspoguļo stiprā templi.
Nakšņošana viesnīcā Siem Repā.

3. diena
Siem Riep - Beng Melea - Kampong Pluk

Brokastis viesnīcā.
Izbraukšana uz maz apmeklētu tūristu vietu, bet ļoti interesantu vieta (~ 65 km no Siem Repas) - Beng Melea apskate - kas tulkojumā nozīmē "lotosa dīķis" - skaistu tempļu komplekss, nesen atklāts Kambodžas džungļos, aizņem 1 kv.km platību, kas uzcelta 11.gadsimta sākumā mūsu ērā. Mēs jūtam sevī pionierus un pētniekus, kas pēta šīs titāniskās celtnes, visi aizklātie džungļi un ļoti maz apmeklētie, rada sajūtu "zaudētā pasaule".
Beng Melea. Pēc tam brauciens uz Kampongu Pluku, savējais ciemats, 8-10 metru augstumā virs ūdens līmeņa. Ciemata vārds tiek tulkots kā "Haizivis", agrāk šeit tirgoja ziloņus. Šeit dzīvo aptuveni 3000 cilvēku, galvenokārt Khmeru tauta. Teritoriju ieskauj mangrovu meži, kas kalpo kā mājvieta daudziem dažādie dzīvniekiem. Ceļojums ar tradicionālo Khmeru laivu pa Lielo Tonlesapa ezeru.

4. diena
Siem Riep – Pnom Peņa

Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Pnompeņu (~ 314 km / ~ 7 stundas). Reģistrācija viesnīcā. Brīva diena.

5. diena
Pnompeņa – Apskates ekskursija pa pilsētu

Brokastis viesnīcā. Apskatīsim Wat Phnom – šīs pilsētas simbols, un pēc tam Nacionālais muzejs. Šis ir viens no patiesākajiem arhitektūras dārgakmeņiem Pnompeņā. Tālāk Karaliskās pils apmeklējums, ko uzbūvēja karalis Norodoms 1866.gadā vecpilsētas vietā, un Sudraba gadalaiks, ka atrodas Karaļa pils teritorijā. Sudraba gadalaiks ir tā nosaukts, jo katrs stāvs sastāv no 5000 sudraba flīzēm. .Wat Phnom, Kambodža, Āzijā, Banita Touryu, Vat Phnom. Otrajā dienas pusē Tuol Sleng Genocide Muzeja vizīte (Ieslodzījums S21). Šis komplekss celts (agrāk - vidusskola), tika izmantots kā cietums politiskajiem ieslodzītajiem, ko aizturējuši drošības spēki Pol Pot, un kļuva par lielāko aizturēšanas un spīdzināšanas centru, sarkano khmeru valdīšanas laikā.
Tad mēs dosimies uz Nāves vietu – pati slavenākā Choeung Ek 15 km uz Dienvidrietumiem no Pnompeņas. Tur tika veikti visvairāk smago sodu, nogalinot vairāk nekā 17000 cilvēku, no kuriem lielākā daļa cieš pratināšanas, spīdzināšanas un nenodrošinātības cietumā Tuol Sleng, Pol Pot režīma laikā (1975.-1979.gads) . Nakšņošana viesnīcā.

Картинки по запросу "камбоджа"

6. diena
Pnompeņa - Sianukviļa

Brokastis. Transfērs uz Siaņukviļu (~ 230km / ~ 3 stundas) transports bez gida. Reģistrēšanās viesnīcā. Brīvais laiks.

7. - 11.dienas
Siankuviļa- Brīvais laiks

Brokastis. Atpūta vienu no labākajām Āzijas pludmalēm. Pēc vēlēšanās iespējamas ekskursijas par papildu samaksu.

Cenā iekļauts:
Lidojums;
Apmešanās viesnīcās ar brokastīm;
Ekskursijās pēc programmas (angļu valodā runājošs gids-khmeru, ieejas biļetes, transports);
Maltītes, kas minētas programmā (2 pusdienas);
Individuāli transfēri starp pilsētām;
Tikšanās ar gidu lidostā.

Cena:
1899 €
Viesnīcas 3* pēc programmas:

Siemrīeba - Treasure Oasis Hotel (deluxe);
Pnompeņa - Mito Hotel (superior);
Sianukviļa - Grand Sihanoukville Hotel (supeior pool view). 

2050 €
Viesnīcas 4* pēc no programmas:

Sīemrīeba - Royal Crown Hotel & Spa (deluxe);
Pnompeņa - Asia Tune Hotel (deluxe city view);
Sihanoukville - OC Boutique Hotel (deluxe pool view). 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home