Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Karību skaistule Kuba

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Kuba   »   Karību skaistule Kuba
1. diena
05:35 tikšanās Rīgas lidostā. 07:35 – 09:00 lidojums: Rīga – Amsterdama, 12:35 – 17:15 lidojums: Amsterdama – Havana. Transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Havanā.
 
2. diena
Pēc brokastīm dosimies ekskursijā pa koloniālo Havanu - Kapitoliju, Katedrāles un Ieroču laukumus. Mūsu skatus priecēs saudzīgi saglabātie 40-60-to gadu retro auto. Mums būs iespēja aplūkot 30-to gadu elegantāko un antīkās spozmes piesātināto viesnīcu Hotel Nacional de Cuba. Iegriezīsimies Museo Capitanes Generales - pārvaldes ēkā, kas ir arhitektūras piemineklis, šeit savulaik atradās 65 kapteiņi, kuri pārvaldīja Kubu. Vakariņas restorānā. Nakts viesnīcā Havanā.
 
Izvēlei: pasaulslavenais brīvdabas šovs-kabarē Tropicana, kur vairāk kā 200 krāšņi tērptu mākslinieku un aizrautīgi muzicējošais orķestris ieraus mūs bolero, mambas, ča-ča-ča un salsas maģiskajos dejas ritmos. Ja reiz esi Havanā -  ļaujies melodiju un ritmu kaislei šajā Paradīzē zem zvaigznēm (cena no 85 EUR, ieskaitot 1/4 ruma pudeles un kola, 1 glāze cava, 1 našķis vai deserts).
 
3. diena
Dosimies uz Havanas priekšpilsētu San Franciscode Paula, šeit iepazīsimies ar Hemingveja dzīves ainiņām, laivu „Pilar”, ar kuru viņš devās marlinu zvejā. Zvejnieku ciemats Cojimarsaglabājis atmiņas par „Papu”, tā Hemingveji dēvēja vietējie iedzīvotāji,pusdienas vietējā krodziņā. Ruma muzeja apmeklējums. Atgriežamies Havanna. Kopīgas vakariņas. Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Šodienu veltīsim Kubas rietumu provincei Pinar del Rio. Šis reģions iekļauts UNESCO sarakstā skaisto ainavu, alu sistēmu, seno artefaktu un vislabāko tabakas plantāciju dēļ. Dosimies uz skatu laukumu, no kura var vislabāk izbaudīt dabas ainavas. Indiāņu ala (Cueva del Indio). Apskatīsim arī slavenās melnās tabakas plantācijas. Brīvs vakars pilsētā. Vakariņas pēc pašu ieskatiem kādā no Havanas krodziņiem Nakts viesnīcā Havanā.
 
5. diena
Dosimies ceļā uz Kubas centrālo daļu. Paviesosimies Guamas krokodilu audzētavā, kur apskatīsim apdraudēto Zapata un Lanier purvu reptiļu dzīves ciklu un ikdienu. Ar laivām aizbrauksim līdz Taino indiāņu ciematam, kurā gūsim nelielu priekšstatu par Kubas pamatiedzīvotāju ikdienu. Ceļš uz „simts uguņu pilsētu” (City of a Hundred Fires) – Cienfuegos. Dosimies pastaigā pa vēsturisko pilsētu ar José Martí centrālo laukumu, no ārpuses apskatīsim Terry teātri, kuru reiz pieskandināja Enriko Karūzo balss (ja teātris būs atvērts, apskatīsim to arī no iekšpuses). Nakts viesnīcā Sienfuegosā ar ēdināšanu „viss iekļauts”.
 
6. diena
Pārbrauciens uz Trinidadu. Ar Trinidadu saistās 2 ievērojami vēsturiski fakti – no šejienes 1518. g. savos Meksikas iekarojumos devās spāņu konkistadors Kortes, bet 18.g.s. Valle delos Ingenios reģions uzplauka, pateicoties cukurniedru plantāciju attīstībai. Kopīgas pusdienas restorānā. Dosimies uz Canchanchar bāru, izbaudīsim īsto kubiešu garu un prieku par dzīvi, baudot kokteiļus Nakts privātos apartamentos Trinidadā.
 
7. diena
Diena būs veltīta aktivitātēm. Dosimies nelielā izbraukumā uz Guanayara parku, šeit mums būs iespēja izstaigāties, peldēties, kāpelēt pāri akmeņiem un nokritušiem baļķiem. (Ieteikums: kājās ērtus apavus, kas domāti garākām pastaigām). Pusdienas. Atgriešanās Trinidadā. Brīvs vakars izklaidēm pilsētā.
 
8. diena
Trinidadas reģions ir slavens ar cukurniedru plantācijām, šodien dosimies Sugar Cain Mills Valley plantāciju, kurā apskatīsim, kā senajos laikos tika iegūts cukurs no cukurniedrēm. Santa Klāra - Čegevaras spožākās uzvaras laurus nesušo pilsēta.Brīvs vakars un vakariņas viesnīcā.
 
9. diena
Pēc brokastīm, lai iepazītu Kubas varoņa dzīvi, apmeklēsim Kubas Revolūcijas muzeju. Pēc tam San Huana de los Remedios pilsētu – vienu no mazākajām Kubas pilsētām, dažreiz to dēvē arī par “mazo Trinidadu”, jo tā pat kā Trinidada, ir celta koloniālajā stilā. Apskatīsim vilcienus, ar kuriem pārvadāja cukurniedres, un cukura muzeju.Transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Varadero ar ēdināšanu “viss iekļauts”.
 
10. diena
Atpūta Varadero. Tikai saule, pludmale un Karību jūra! Programma „Viss iekļauts”. Par papildus maksu var doties izbraucienā ar kuģīti vai laiviņām, katamarāniem, izbraukt ar Hop on - hop off autobusu. Nakts viesnīcā Varadero.
 
11. diena
Atpūta Varadero. Tikai saule, pludmale un Karību jūra! Programma „Viss iekļauts”. Nakts viesnīcā Varadero.
 
Izvēlei: Iesakām doties uz Varaikakosa rezervātu, kuru apmeklētājus gaida dažādi patīkami pārsteigumi, piemēram, iespēja ieraudzīt vienu no pasaulē senākajiem kaktusiem pasaulē, kas tiek dēvēts par Patriarhu, tā vecums pārsniedz 500 gadu robežu.
 
Izīrēt laivu vai katamarānu un doties atpūtas braucienā Atlantijas okeānā. Kaislīgie makšķernieki varēs doties makšķerēt atklātā jūrā.
 
12. diena
Dienas pirmajā daļā laiskojamies pludmalē, pēcpusdienā transfērs uz lidostu (ap 15:00). 20:10 – 10:30 lidojums Havana – Amsterdama, nakts lidmašīnā.
 
13. diena
No rīta ielidošana Amsterdamā. 18:55 – 22:10 lidojums Amsterdama - Rīga.
 
Cenā iekļauts:
lidojuma biļetes Rīga – Havana – Rīga, lidostu nodokļi;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
Kubas vīza;naktsmītnes 3*+ viesnīcās divvietīgā numurā, privātos apartamentos;
11 brokastis, 7 pusdienas, 4 vakariņas. Varadero viesnīcā „viss iekļauts”;
aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas izmaksas;
grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā, krievu valodā runājošs vietējais gids.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam ~ 50 EUR;
piemaksa par vienvietīgu numuru – 500 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home