Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Katalonijas noslēpumi un atpūta Kostabravā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Spānija   »   Katalonijas noslēpumi un atpūta Kostabravā

 Katalonijas noslēpumi un atpūta Kostabravā

Izbraukšanas datums 25.07.24 - 790 EUR
Ceļojuma apraksts:
Rotenburga - Peruža - Barselona - velopastaiga Berselonā - Klosteris Sant Miquel del Fai - Bruņinieku turnīrs - Spāņu flamenko - Žironas pilsēta un Troņu spēļes - Koljūra -Fraiburga
 
10 dienas / visas naktis viesnīcās
 
VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ
 
1. diena
Mūsu autobusa ceļojums uz Spāniju sāksies Rīgā. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.
Nakts viesnīcā pie Vācijas un Polijas robežas.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens caur Vācijas federālajām zemēm (Saksonija, Bavārija) uz romantisko Rotenburgu pie Tauberes. Mūsu pastaiga sāksies pie cietokšņa mūra. Dosimies pastaigā uz turieni, kur senos laikos staigāja pilsētas sargi, iesim caur gleznainajām ieliņām, ieraudzīsim brīnišķīgu Svētā Jēkaba baznīcu, kur vienā no Vācijas skaistākajiem altāriem, tā vēsta teika, glabājas trīs pilieni Jēzus asins, un iziesim tirgus laukumā. Rotenburga pie Tauberes ir pilsēta, kur Ziemassvētku gaisotne valda 365 dienas gadā. Apmeklēsim Ziemassvētku muzeju, kur eksponēta lielākā eglīšu rotājumu kolekcija. Izbaudot stāstus par Ziemassvētkiem, jāatvēlē laiks arī maltītei. Pilsētas centrā atrodas kafejnīcas, kur obligāti jānogaršo slavenais kārums «Rotenburgas sniega bumbas». «Sniega bumbas» gatavo no smilšu miklas, to sagriež strīpās, tad taisa bumbiņas un pārklāj ar cukura pūderi. Gatavais kārums tiešām izskatās pēc sniega bumbām. Kādreiz šo desertu pasniedza lielajos svētkos, taču šodien gardums pieejams jebkurā brīdī. Turklāt sniega bumbas var būt pārklātas ar šokolādi vai pildītas ar vāciešu iecienīto marcipānu. Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt kriminālistikas muzeju, kur piedāvāts aplūkot noziegumu un sodu vēsturi no viduslaikiem līdz 19.gadsimtam. Pārbrauciens uz viesnīcu Francijā. Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens caur Franciju, līdz Peružas pilsētai. Kalna galā uzbūvēta Peruža ir tipiska viduslaiku pilsēta. Šeit nekad nevaldīja seniori, bet gan iedzīvotāji, kuri iztiku pelnīja ar aušanas arodu un kultūras nodarbēm. Pilsētā nav greznu pieminekļu, taču aplūkojams neatkārtojams arhitektūras ansamblis: patriciešu mājas un pieticīgie amatnieku mitekļi, kuri piešķir ielām gleznainu skatu. Peružas viduslaiku ielas daudzkārt kļuva par filmēšanas laukumu, šeit, piemēram, tika filmēta viena no «Trīs musketieru» ekranizācijām, 1952. gadā - filma «Fanfans tulpe», kur galvenās lomas atveidoja Džina Lolobridžida un Žerārs Fīlips. Nakšņošana viesnīcā Spānijā (Katalonija).
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta piekrastē vai ekskursija uz Barselonu. Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām. Svētās Ģimenes baznīca, Triumfa arka, Pikaso prospekts, senā osta, Kolumba piemineklis, Grasija prospekts, A.Gaudi ēkas, Spānijas laukums, katedrāle. Ekskursija Barselonā noslēgsies slavenajā Bokerijas tirgū, kur iespējams iegādāties un nogaršot visdažādākos gardumus, sākot no jūras veltēm līdz eksotiskajiem augļiem.
Dienas otrajā pusē velopastaiga Berselonā. Pateicoties brīvībai un ērtībai, ko sniedz braukšana ar divriteni, gūsiet unikālus iespaidus un apmeklēsiet neaizmirstamas Barselonas vietas. Barselona ir viena no Eiropas labākajām pilsētām velopastaigām. Praktiski katrā ielā ir veloceliņš. kopā izbrauksim no Katalonijas laukuma līdz Triumfa arkai, caur Citadeles parku nokļūsim vecajā ostā un pa pilsētas slavenāko La Rambla ielu atgriezīsimies Katalonijas laukumā. Atgriešanās viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. Dienu veltīsim pludmales atpūtai Lloret de Mar kūrortpilsētā. Pilsētā piedāvātas visas izklaides, ko sagaida tūristi. Dienu var pavadīt pludmalē, var doties kruīzā gar Costa Brava piekrasti vai pavadīt dienu Katalonijas lielākajā akvaparkā Water world.
Vakarā redzēsiet fascinējošu priekšnesumu. Bruņinieku turnīrs ar vakariņām un kaislīga spāņu flamenko deja. Spāņu flamenko vakars. Klusumu izjauc čigānu ģitāras skaņas… Tā raud par neiespējamu mīlu zem Andalūzijas debesīm. Dziedātājas aizlūzusī balsī jūtamas tūkstošiem izlietas asaras par mīlestību un atriebību. Dejotajs liek roku uz dziedātājas gurniem… bez vārdiem, vien kustības, papēžu klaudzoņa, tikai deja… Kustību ritmā dzirdāmi solījumi, raudas, elpa un lūgšanas. Tas ir kas vairāk par izrādi. Tā ir dejā iemiesojusies māksla. Tā ir leģenda un maģija… Nakšņošana viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta piekrastē vai brauciens uz Pirenejiem. Skaisti skati, kas paveras no senā XI gadsimta benediktīniešu klostera, kas atrodas uz klints kraujas malas. Izstaigāsiet kalnu takas, ielūkosieties senajās alās, redzēsiet ūdenskritumus, un svaigais kalnu gaiss sniegs enerģijas lādiņu. Vieta vēl nav īpaši populārā tūristu vidū, jo tūrisma operatori reti piedāvā to apmeklēt, tāpēc tā saglabāja savu klusumu, šeit varēsiet izbaudīt vienatni, sarīkot nelielu pikniku pie dabas krūts. Benediktīnieši atrada lielisku vietu klosterim, lielisks patvērums no nelūgtiem viesiem dabas ielenkumā. Klosteris Sant Miquel del Fai ir neliels benediktīniešu klosteris. Tas atrodas īpaši krāšņajā Katalonijas vietā un veiksmīgi iederas dabasskatā. Kopā izstaigāsim arī slēptas takas alās. Varēsiet redzēt burvīgas stalaktītu alas, slēptas alas, nelielus kalna ezerus ar kristāli tīru ūdeni, kā arī gleznainus ūdenskritumus. Atgriešanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta piekrastē vai ekskursija uz Žironu. Ekskursija amerikāņu seriāla «Troņa spēļu» faniem un ne tikai. Apmeklēsim vienu no Katalonijas skaistākajām pilīm - Svētās Florentīnas pili un Žironas pilsētu, kur saglabājās viduslaiku burvība. Redzēsiet to Kataloniju, kas piesaistīja kinematogrāfijas pārstāvjus un tika izvēlēta 6. seriāla sezonas filmēšanai. Amerikāņu sāga kļūs par mūsu ceļa orientieri, bet apkaimes vietu reālā vēsture - par pastaigas mērķi. Ceļojuma laikā: iesim gar Žironas pilsētas cietokšņa mūriem, redzēsim Žironas katedrāli un Svētā Fēliksa (San Feliu) baznīcu, iziesim caur ebreju kvartāla šaurajām ieliņām, ielūkosimies vairākās tirdzniecības bodēs, iesim pār Gustava Eifeļa tiltu. Ekskursija ļaus ieraudzīt Katalonijas provinces nesteidzīgu dzīvi, tādu, kādu to pazīst vietējie iedzīvotāji un tas viss aizraujošo ainavu un arhitektūras greznības ielenkumā. Atpakaļceļā apmeklēsim WINE PALACE, kur degustēsim spāņu vīnus un citus Spānijas tradicionālus gardumus. Atgriešanās viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraucam no Spānijas un atgriežamies Francijā. Koljūras pilsēta. Koljūrā kādreis dzīvoja zvejnieki. Lai laivas būtu redzamas jūrā pat vētras laikā, tās krāsoja spilgtās krāsās. Krāsas pārpalikumus izmantoja jumtiem un māju logiem. Tādējādi pragmatisms radīja pasaku pilsētu, un šķiet, ka šeit darbojies talantīgs arhitekts. Senais cietoksnis-forts, viduslaiku pils kalna galā, pulksteņtornis virs jūras. Tas viss līdzinās dekorācijām. Šajā pilsētā savus mākslas darbus radīja Anrī Matiss un Andrē Derēns. Kafejnīcas sienas, kurai blakus atradās Matisa darbnīca, rotā viņa gleznas. Ar saviem darbiem mākslinieks maksāja par pusdienām. Zaļie pauguri, spilgtā saule, zilās debesis, dzidrā jūra. Skaistās, apbrīnojamās apkārtējās vides nesteidzīga, mierīga un noslēgtā gaisotne… Brauciens uz viesnīcu Elzasā. Nakts viesnīcā.
 
9. diena
Brokastis viesnīcā. Vācija. Freiburga Breisgavā (Freiburg im Breisgau). Gājēju ekskursijā pa seno Freiburgu, varēsiet ne vien izbaudīt viduslaiku pilsētas daili, bet arī iepazīt to vēsturi un mūsdienīgumu. Pilsētai ar tūkstošgadu seno vēsturi, kas atrodas triju valstu - Vācijas, Šveices un Francijas - krustpunktā, ir ko pavēstīt. Brauciens uz viesnīcu Polijā.
 
10. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.
 
Svarīga Informācija
 
 
Ceļojuma cena:
  • € 790.00 (1 vieta autobusā)
  • € 1090.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
  • € 400.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)
 
Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
- Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
- Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
- Visas izbraukuma ekskursijas (jāmaksā tikai par ieejas biļetēm);
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2-3*). Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
- Grupas vadītājs runā divās valodās (LV un RU)
 
Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 10 € (līdz 65 gadiem) / 15€ (65+);
- Ziemassvētku muzejs - 4 €;
- Velosipēdu īre Barselonā - 10 €; (brīva izvēle)
- Kruīzs pa vidusjūru - 20 €;
- Akvaparks Water world - 33 €;
- Bruņinieku turnīrs un Flamenko vakars - 60 €
- Austiņas – 10 €
- City Tax - 5€/nakts/pers.
 
SVARĪGI !!! 
 
– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā. 
 
– Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi. 
 
– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā. 
 
– Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki. 
 
– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem. 
 
– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk. 
 
– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros. 
 
– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.
 
Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem: 
 
– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 
– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara. 
 
– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem. 
 
– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā. 
 
– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti. 
 
– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home