Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Kauņa-Traķi-Viļņa

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Lietuva   »   Kauņa-Traķi-Viļņa
1. diena
Plkst. 07:00 izbraukšana no Rīgas (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai). Ierašanās Kauņā, Lietuvas studentu galvaspilsētai un otrai lielākai Lietuvas pilsētai. Tā izveidojusies Nemunas un Neries satekā. Ekskursija pa Vecpilsētu - Kauņas pils, Rātslaukums, Rātsnams - Kauņas simbols; Sv. Pētera un Pāvela Katedrāle - vislielākā gotikas baznīca Kauņā, Vitautasa dievnams, Perkunasa māja, Laisves aleja. Brīvais laiks pusdienām. Ierašanās Traķos - Lietuvas otrā galvaspilsētā. Traķu ezerpils - viena no lielākajām viduslaiku aizsarg pilīm Lietuvā. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Traķu novads ir slavens ar iespaidīgām ainavām un dažādu
tautību daudzveidību, kas šeit gadsimtiem draudzīgi dzīvo kopā. Tie ir lietuvieši, karaīmi, tatāri, gruzīni, čigāni u.c. Ekskursiju pa pilsētu: Dominikānu klosteris, Sv. Marijas baznīca, karaīmu dzīvojamas mājas, Kenessa – karaīmu baznīca, Sv. Jana Nepomukasa piemineklis, kas ir Traķu ezeru aizbildnis Traķu tradicionālu amatu centrs glabā visas senās tradīcijas, apvieno amatniekus un piedāvā izglītojošās programmas. Aicinām piedalīties Karaīmu kulināra programmā (iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā), lai uzzinātu karaīmu pīrādziņu “kibiniai” cepšanas noslēpumus, paklausīties interesantus stāstus par karaīmu tautu un tās tradīcijām un izcept savu pīrādziņu. Lai apskatītu Traķi no jauna rakursa, piedāvājam aizraujošu un skaistu braucienu ar kuģīti pa Galves ezeru. Brīvais laiks. Izbraukšana uz Viļņu. Ierašanās Viļņā. Chek-in viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā Viļņā.
 
2. diena
Brokastis. Check-out no viesnīcas. Ekskursija pa Viļņu ar vietējo gidu (par papildus samaksu) – mūsdienīgo Lietuvas galvaspilsētu, kas līdz šodienai spēja saglabāt visu vērtīgāko vecās Viļņas mantojumu – šaurās, līkumainās ieliņas, dzīvojamās mājas ar dakstiņu jumtiem, senās pilsētas sienas. Jūs redzēsiet Viļņas panorāmu no skatu laukuma Trīs Krusti, Vecpilsētu, Sv. Annas baznīcu, Ģedimina torni, Sv. Pāvela un Pētera katedrāli, Viļņas universitāti, Katedrāles laukumu, viļņa bohēmisko rajons – Užupes Republika – dzejnieku, mākslinieku un muzikantu brīnumzemi. To mēdz salīdzināt ar Parīzes Monmartru un Kopenhāgenas Kristiānijai. Šaurajās ielās vienkopus atrodas mākslinieku studijas un vietējo dizaineru modes preču veikali, modernas kafejnīcas un pasaules tautu virtuves ēstuves. Republikai ir sava himna, konstitūcija, prezidents, bīskaps un vienas no senākajām Viļņas kapiem, 7 tilti un aizbildnis – Užupes Eņģelis. Republikas konstitūciju var izlasīt dažādas valodās uz sienas. Brīvais laiks. Ceļš uz mājām, aptuvenais atgriešanas laiks Rīgā ~ 21:00–23:00.
 
Cenā iekļauts:
 • Transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Lietuvas ceļa nodokļi
 • 1 nakts viesnīcā divvietīgā numura
 • 1 brokastis
Papildus:
 • Ieejas maksa apskates objektos pēc programmas
 • Personīgie izdevumi
 • Piemaksa par vienvietīgo numuru – 20 EUR
 • Papildus vieta autobusā – 50 EUR
 • Ekskursija ar vietējo gidu Viļņā (krievu valodā) - 10 EUR (bērni līdz 12 g.v. bezmaksas)
 • Karaīmu kulinārijas programma - 10.00 EUR/cilv. (iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā)
 • Traķu ezerpils - 12 EUR/6 EUR (studenti, pensionāri)

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home