Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Autobusu ceļojums uz Rimini

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Autobusu ceļojums uz Rimini
 
Dzīvošana 3* viesnīcā pēc fortūnas sistēmas (viena vieta divvietīgā numuriņā) 
 
Iegādājoties ekskursiju paketi no 289 €
Bez ekskursijas paketes iegādes  no 438 €
 
CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Izmitināšana 3* tranzītviesnīcās - 2 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā) ar brokastīm
Izmitināšana Riminī Villa Ella viesnīcā ​​vai tāda paša līmeņa viesnīcā ar brokastīm - 6 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā) ar brokastīm

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 159 €
Ekskursijas brauciens uz Urbino
Ekskursija Santarkandželo -Rimini
Ekskursijas brauciens uz Venēciju
Ekskursija Vīnē
 
EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)
Ekskursija uz Sanmarino 15.00€
Ekskursija uz Romu un Vatikānu 50.00€
 
1. DIENA
Izbraukšana no Rīgas rīta pusē ≈ 03:30 - 04:30 
Tranzīts Lietuvas un Polijas teritorijā. 
Pusdienas vienā no restorāniem Polijas teritorijā. 
Apmešanās viesnīcā, atpūta.
 
2. DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Vīni. Ekskursija Vīnē.
 
Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta. Vīne ir Habsburgu impērijas galvaspilsēta. Ringštrāse ar pseidovēsturiskā stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz vīna darītāju ciematu Grincigu. Grincigā Jums būs iespēja nogaršot slavenos Austrijas vīnus, izbaudīt austriešu nacionālos ēdienus un klausīties Vīnes mūziku.
Brīvs laiks.
Nakts pārbrauciens uz Itāliju
 
3. DIENA
No rīta ierašanās Itālijas kūrortā.
Iekārtošanās Rimini viesnīcā 3 *.
Brīvs laiks. Atpūta pie jūras. 
Nakts viesnīcā.
 
4. DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras, brīvs laiks. Ekskursija Rimini un Santarkandželo.
 
Rimini – visatpazīstamākajā Romanjas reģiona pilsētā ir ne tikai pludmales un simtiem viesnīcu, bet arī vēsturikas nozīmes objekti - senākā romiešu triumfu arka, pati pirmā pilsētas bibliotēka un pirmā Renesanses Katedrāle. Pat ne katrs vietējais iedzīvotājs zina, ka viņu mīļotajam tiltam Tibērijam 2014.gadā ir apritējuši 2000 gadi, bet pilsētas centrālajā ielā dzīvoja un mācījās vistitulētākais XX gadsimta režisors Federiko Fellīni. Romanjas reģionu droši var saukt par viss viesmīlīgāko Itālijas apgabalu. Pirms diviem tūkstošiem gadu šeit piestāja kuģi ar svētceļniekiem no visas Eiropas. Mūsdienās šeit atpūšas miljoniem viesu no visas pasaules. Mēs ar prieku iepazīstināsim mūsu tūristus ar plaši zināmo un tajā pašā laikā tik nezināmo Rimini. Apmeklēsim ne tikai Fellīni, bet arī viņa drauga un līdzstrādnieka , labākā simtgades scenārista — Toņino Gauerra dzīves vietu .
 
Santarkandželo ir gleznaina pilsētiņa, kas centīgi sargā pagātnes tradīcijas un savu identitāti. Bet mēs, pastaigājoties pa pilsētu, uzzinām, kā savā starpā ir saistītas noslēpumainās tufa alas , Romas pāvests, pogu muzejs un Sandžoveras vīns.
 
Atgriešanās viesnīcā. Brīvs laiks atpūtai pie jūras.
 
Nakts viesnīcā.
 
5. DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīva diena.
Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Sanmarīno (par papildus maksu: 15 €).
 
Pavisam netālu no Rimini atrodas unikāla vieta – Sanmarīno, kura ir visvecākā Eiropas Republika un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Katru gadu šeit viesojas vairāk kā 500 000 viesu, lai nodegustētu slavenos Sanmarīno liķierus un apmeklētu vietējos veikaliņus, kuru precēm netiek aprēķināti nodokļi .Kā arī lai personīgi pārliecinātos, kādēļ Sanmarīno tiek dēvēta par Eiropas balkonu . No pilsētas 700m augstajām nogāzēm paveras elpu aizraujoši skati. Turklāt tieši šeit glabājas Svētā Marino – republikas dibinātāja pīšļi, un to godināt, ierodas kristiešu svētceļnieki no visas pasaules. To vidū ir bijuši gan Romas pāvesti gan Pareizticīgo priesteri.
 
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta. 
Nakts viesnīcā.
 
6. DIENA
Brokastis. Brīva diena atpūtai pie jūras. 
Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Urbino 
Urbino – pilsēta ar unikālām apskates vietām, kas ir saglabājusi viduslaiku garu.
Jūs nokļūsiet Renesanses pasaulē... Iespējams, ka tā nebija vienkārša sagadīšanās, ka tieši Urbino piedzima laikmeta slavenākie cilvēki: Rafaēls Santi, Donato Bromante, Vergīlijs Polidori u.c...
 
Viena no labākajām pasaulē Renesanses mākslas un skulptūru kolekcijām atrodas Montefeltro pilī – kādreiz ietekmīgās ģimenes īpašumā, kas valdīja pār Urbino. Rafaēla māja-muzejs katru gadu uzņem miljoniem tūristu. 16.gs. katedrāles un baznīcas apbur tūristus ar savu arhitektūru un rotājumiem. Sākot ar 1506. gadu, Urbino ir universitāte, kuras telpās studenti no visas pasaules apgūst pagātnes tradīcijas, veidojot mūsdienu zinātnes nākotni uz to pamata.
 
Atgriešanās viesnīcā. 
Nakts viesnīcā.
 
7. DIENA
Brokastis. Brīva diena atpūtai pie jūras.
 
Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Romu un Vatikānu (izbraukšana agri no rīta, 50 € + sabiedriskā transporta biļetes). Šajā dienā mūs sagaida ne tikai iepazīšanās ar Itālijas galvaspilsētu, bet arī viena no skaistākajām kalnu autostrādēm un brauciens caur visgarāko Itālijas tuneli zem visaugstākās Apenīnu kalnu daļas.
 
Romā mūsu grupa dosies gājēju ekskursijā pa pilsētu, kuras laikā mēs iepazīsimies ar galvenajām apskates vietām. Līdz pilsētas centram mēs dosimies uz metro.
 
Ekskursiju sāksim ar Kolizeju, Jums būs iespēja to apbrīnot stāvot pie tā sienām. Talāk dosimies pa Romas imperatora ielu, pie Trevi strūklakas katram būs iespēja kaut ko ievēlēties. Nākamais apskates objekts Romas senākais templis – Panteons. Ejot pa līkumainajām Romas ieliņām, mēs nokļūsim pie lieliskās četru upju strūklakas Navona laukumā, un dodoties tālāk nonāksim līdz Vatikāna galvenajam apskates objektam – Svētā Pētera katedrālei.
 
Vatikāns ir pilsēta, kas atrodas Romas teritorijā, tā platība ir tikai 0,44 kvadrātkilometri un tās sastāvā ir tikai no vienas pilsētas. Tā ir izveidota pēc Luterāņu nolīgumiem starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valsti 1929. gada 11. februārī. Vatikānā atrodas katra pastāvoša Romas pāvestu rezidence, kuru iekārtojums un interjers ir pelnījuši īpašu uzmanību un apbrīnu. Vatikāns ir īsta pilsēta zem klajas debess, kur burtiski katra pēda ir slavena apskates vieta.
 
Atgriešanās viesnīcā. 
Nakts viesnīcā.
 
8. DIENA
Brokastis. Brīva diena atpūtai pie jūras.
 
9. DIENA
Brokastis. 
Numuru atbrīvošana.
Ekskursiju brauciens uz Venēciju (par papildus samaksu : kuģītis - 15 €, iebraukšanas nodeva - 10 €).
Šis ir noslēdzošais etaps mūsu piesātinātajā ekskursiju programmā pa Itāliju.
 
Venēcija... otras tādas pilsētas nav visā pasaulē. Celta uz pāļiem, pilsēta it kā lido virs lagūnas . Arhitektūras šedevri ,kurus ir veidojušas vairākas paaudzes, šajā priekš celtniecības grūtajā apvidū, kopā ar kanāliem veido neatkārtojamu harmonisku ansambli.
 
Mēs dosimies pastaigā pa tik šaurām ieliņām, ka aizsniegt līdz pretējām sienām var atplešot rokas. Ik pa brīdim mēs nokļūsim uz kāda no daudzajiem tiltiņiem pāri Venēcijas kanāliem. Pilsēta apbur ar pasakainām piļu fasādēm, kas ieskauj kanālus. Pa kanālu gludo ūdens virsmu slīdošajām gondolām un motorlaivām. Katru gadu neskaitāms tūristu skaits ierodas šeit ,lai apbrīnotu šo neatkārtojamo pilsētu. 
 
Brīvs laiks. 
Atpakaļceļš uz Poliju. Nakts brauciens.
 
10. DIENA
Ierašanās Polijā,  iekārtošanās viesnīcā. Atpūta. 
 
11. DIENA
Brokastis.
Ceļš uz Rīgu.
Ierašanās vēlu vakarā ≈ 23:00 - 23:59.
 
PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES
Ja ceļojat viens - piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā 200.00€
 
PĒC PIEPRASĪJUMA
Fiksētas vietas autobusā (15€)
 
PAPILDUS TIEK APMAKSĀTS
Tūrisma nodeva par uzturēšanos Itālijā - 2 €/no cilvēka diennaktī

APMAKSA UZ VIETAS
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Sabiedriskā transporta biļets
Iebraukšanas nodeva Venēcijā – 10 € + 15 € kuģītis
Gaisa kondicionieris numurā 5-7 € /par diennakti
Komplekta izmaksas diennaktī 2 zviļņi + 1 saulessargs 14-25 €

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home
utf8mb4