Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Klasiskā Itālija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Klasiskā Itālija
1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Ceļš caur Latviju, Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
houses under green sky
 
2. diena
Brokastis. Ceļš caur Čehiju, Austriju. Neliela pietura Štīrijas galvaspilsētā Grācā. Pilsēta, kas izvietojusies Muras upes abos krastos un piesaista tūristus ar savu seno un moderno arhitektūru, kas organiski iekļaujas apkārtējā vidē. „Iekarosim” ar liftu vai kājā pilskalnu, no kura paveras brīnišķīga panorāma uz vecpilsētu. Ceļa turpinājums pa Austriju, Itāliju. Nakts viesnīcā Itālijas teritorjā, Veneto reģionā. Ierašanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Brauciens ar kuģīti uz Venēciju. Piedāvājam kopā ar vietējo gidu (par papildus samaksu 20 € ) izstaigāt pilsētas labirintu mazās, šaurās ieliņas, apskatīt laukumus, senās pilis, baznīcas un neskaitāmos tiltiņus. Ielūkosimies arī darbnīcā, kur meistars no karstas stikla masas ar šķērēm un knaiblēm mūsu priekšā uzburs stikla zirdziņu. Brīvs laiks, lai ieturētu maltīti un iepirktos Rialto tirdziņā, vai izbrauktu ar gondolu pa Venēcijas kanāliem. Pēcpusdienā pārbrauciens līdz Adrijas jūras kūrortam. Nakts viesnīcā Rimini apkaimē. Ierašanās viesnīcā. 
 
4. diena
Brokastis. Turpinām ceļu uz senāko neatkarīgo valsti - San Marīno. No visām pusēm Itālijas ieskauta, tā atrodas Titāno kalnā un tā pakājē. Apskatīsim valdības pili, arbaletistu ieleju un vienu no trim cietokšņiem, kas lepni paceļas Titāno kalna gala. Vīnu un liķieru degustācija. San Marīno ir beznodokļu zona, kas dod iespēju izdevīgi iegādāties dažādas preces. Pēcpusdienā pārbrauciens pāri Apenīniem, kur mūsu acis priecēs galvu reibinoši kalni, ielejas, mazākās un lielākās kalnu ieskautas pilsētiņas. Nakts viesnīcā pie Romas. Ierašanās viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis. Ekskursija uz Romu (par papildus samaksu 40 € ). Roma - Caput Mundi - Pasaules Galva. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Majestātiskais senās Romas centrs - Romas forums, Venēcijas laukums, visu dievu templis - Panteons, Trevi strūklaka un Navona laukums, Sv. Pētera laukums un Sv. Pētera bazilika. Brīvs brīdis kārtīgai, stiprai itāļu kafijai un gardai picai. Pārbrauciens līdz viesnīcai Toskānas reģionā. Ierašanās viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis. Ekskursija uz Florenci (par papildus samaksu 40 € ). Ekskursija vietējā gida pavadībā. Pilsēta, kuru par vienu no pasaules izcilākajiem centriem padarījuši mākslinieki, tādi kā, Džoto, Botičelli, Mikelandželo, Donatello, Leonardo un citi. Bet pasaules literatūrā un zinātnē neizdzēšamas pēdas atstājuši Galileo, Dante, Makjavelli, Petrarka, Bokačio un citi. Kopā ar vietējo gidu izstaigāsim kompakto pilsētas vēsturisko centru, vērojot senās pilsētas celtnes un klausoties vēstures liecībās. Brīvais laiks pirkumiem izslavētajā Florences tirgū, pusdienu pauze. Pēcpusdienā ceļa turpinājums uz Itālijas ziemeļiem. Nakts viesnīcā Veneto reģionā. Ierašanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis. Laiks ceļā, vērojot brīnišķīgo Alpu ainavu. Apstāšanās uz fotopauzi. Pyramidenkogel - 851 m v.j.l., tas ir augstākais koka tornis pasaulē, no tā paveras brīnišķīgs skats uz gleznainajiem Kārintijas ezeriem. Ceļa turpinājums. Austrija. Čehija. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Ostravas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 yellow mini cooper in front of building
8. diena
Brokastis. Ceļš caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - 140 € ;
piemaksa par papildvietu autobusā - 120 € ;
medicīniskā apdrošināšana;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports.
Venice Canal, Italy
 
Papildus izdevumi ekskursijām pēc izvēles:
Ekskursija Venēcijā 20 € , Ekskursija uz Romu 40 € , Ekskursija uz Florenci 40 € .
 
Pilna ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 100 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno ekskursiju paketi pirms ceļojuma, cena 80 € , bērniem līdz 14 g. 70 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Grācas pilskalna lifts 2.50 € ; Kuģītis Venēcijā 20 € ; Dienas metro biļete Romā 7 € ; Sabiedriskais transports Florencē 5 € ; Austiņas ekskursijās 7.50 € ; Pilsētu nodoklis; Pyramidenkogel 14 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home