Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Krāsainā Brazīlija 2022

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Brazīlija   »   Krāsainā Brazīlija 2022

Riodežaneiro (3n) - Igvasu (2n) - Salvadora (2n) - Resife (2n) - Porto de Galinasa (4n)

14 dienas / 13 naktis
brown and white concrete buildings under white clouds during daytime
 
 
1. diena. Riodežaneiro
Ierašanās Riodežaneiro, transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana un atpūta viesnīcā. Riodežaneiro ir zaļi pakalni, zilas debesis, akmeņaini kalni, skaisti līči, salas, skaistas pludmales. Otra lielākā (pēc Sanpaulu) pilsēta Brazīlijā un noteikti viena no skaistākajām pilsētām pasaulē. Pludmales viesnīcas atrodas ap slaveno melnbalto flīžu kopainu, Leblonu un Ipanemu.Sapņi piepildās šajā pilsētā! Ja plānojat ierasties pirms tumsas, jūs redzēsiet zaļos Riodežaneiro kalnus, zilas debesis, akmeņainus kalnus, palmas abpus skaistiem līčiem. Dienu vai nakti varat pastaigāties pa slavenajām pludmalēm!Varbūt vēlaties redzēt un sajust pilsētas rosīgo naktsdzīvi vai, ja vēlaties būt vienatnē ar sevi, vienmēr ir kāds stūrītis kaut kur starp palmām, smiltīm un okeāna viļņiem.
 
2. diena. Riodežaneiro
Brokastis. Izbraukšana ekskursijā "Korkovado kalns" (4 stundas).Pa ceļam uz Korkovado kalnu redzēsiet daudzas vecas ēkas, piemēram, katedrāli, pilsētas teātri un citas Ierašanās stacijā, no kuras sākas vilciens, kas virzās cauri džungļiem garām tropiskiem kokiem un eksotiskiem augļiem uz Korkovado virsotni. Kalns.Kalna galā, 700 m augstumā virs jūras līmeņa, atrodas Rio simbols - Kristus Pestītāja statuja.No skatu laukuma paveras elpu aizraujoša panorāma: Lemmes, Kopakabanas, Ipanemas, Leblonas pludmales, iespaidīgie Tijuca parka masīvi, Gvanabaras līcis, pilsētas centrs, Santos Dumont lidosta, Rio-Niteroi tilts! Atgriešanās viesnīcā, atpūta.
 
3. diena. Riodežaneiro
Pēc brokastīm gida pavadībā dosimies uz Sarkano pludmali (Praia Vermelha), no kurienes ar trošu vagoniņu uzkāpsiet Urkas kalnā.
No šejienes paveras brīnišķīgs skats uz Rio. Pēc tam mēs dosimies uz Sugar Loaf ar citu vagoniņu.No šejienes visa pilsēta, kas atrodas starp kalniem un jūru, ir redzama vienā mirklī, un skatīties uz sauli, kas noriet pār Kopakabanas pludmali, ir burvīgi! No jums paveras pārsteidzošs skats uz galvenajām Riodežaneiro apskates vietām: Lemmes, Kopakabanas, Ipanemas, Leblonas, Korkovado kalna un Kristus statujas pludmalēm, iespaidīgajiem Tijuca parka masīviem, Gvanabaras līci, pilsētas centru, Santos Dumont. lidosta, Rio-Niteroi tilts!Pēc tam, braucot pa trošu vagoniņu, jūs apmeklēsiet Riodežaneiro vēsturisko daļu. Izbaudiet elpu aizraujošus Riodežaneiro skatus! Atgriešanās viesnīcā, atpūta.
 
4. diena. Riodežaneiro – Foz do Iguacu
Brokastis. Transfērs uz lidostu ar šoferi lidojumam uz Foz do Iguacu.Ierašanās, tikšanās ar gidu, transfērs uz viesnīcu un nakšņošana viesnīcā. Brīvais laiks. Igvasu ūdenskritums ir viens no lielākajiem dabas brīnumiem pasaulē un iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.Водопады Игуассу, находящиеся на границе Бразилии, Аргентины и Парагвая, – это 275 огромных водяных потоков, обрушивающихся со страшной высоты. Водопады находятся на территории национального парка с уникальной флорой и фауной. 275 водопадов, каждый из которых имеет свое название, низвергаются с грохотом в ущелье «Глотка дьявола».Pārsteidzošs ir kontrasts starp Iguassu upes ūdeņu mierīgo un pat laisko plūdumu un spēcīgo ūdens straumju gāšanu no 72 metru augstuma bezdibenī.Igvasu ūdenskritums ir pusotru reizi augstāks nekā Niagāras ūdenskritums. Jūs varat stāvēt stundām ilgi, neapstājoties, pārdomājot šo skatu un domājot par mūsu Visuma varenību un mūžību.
 
5. diena. Foz do Iguacu
Pēc brokastīm jūs gaida neaizmirstama ekskursija gida pavadībā pa Igvasu ūdenskrituma Brazīlijas pusi.Igvasu ūdenskritums ir pusotru reizi augstāks nekā Niagāras ūdenskritums. Jūs varat stāvēt stundām ilgi, neapstājoties, pārdomājot šo skatu un domājot par mūsu Visuma varenību un mūžību.Jūs redzēsiet simtiem ūdens kaskāžu, kas iekrīt aizā, un ekskursijas noslēgumā jūs redzēsiet pārsteidzošu skatu, kurā redzams milzīgs trakojošs ūdenskritums, kas ar apdullinošu rūkoņu steidzas "Velna rīklē".Krītošais ūdens izšļakstās tūkstošiem varavīksņu. Lielais piedzīvojums sākas pie Makuko Safari ieejas vārtiem, kas atrodas 25 km attālumā no Cataratas takas Igvasu nacionālajā parkā. Atvērtā džipā ar vagoniem - piekabēm jūs dosieties aizraujošā Makuko safari pa džungļiem.Trīs kilometru garumā pa džungļiem daudzvalodu gidi rādīs parka floru un faunu: orhidejas, palmas, bromēliādes, rozā kokus, kā arī savvaļas dzīvniekus, kas dažkārt šķērso takas.указаны в справочниках. Поход - это второй этап, протяженностью 600 метров (по желанию), поход по тропе, которая ведет к водопаду названному "Макуко водопад". Водопад стекает вниз с высоты примерно 20 метров и идеально подходит для освежающего купания в жаркие дни. Piekļūt ūdenskritumam iespējams pa senajā klintī izgrebtām kāpnēm. Pēdējā pietura ir Macuco safari piestātnēs Iguazu upes Brazīlijas pusē.Ūdenī piepūšamās divmotoru laivas, kas būvētas tā, lai izturētu ekskursijas, ir droši un efektīvi kuģošanas līdzekļi. Pirms iekāpšanas laivā pasažieriem tiek izsniegtas glābšanas vestes un plastmasas konteineri, kuros būs foto un video tehnika.Laiva brauc augšup pa upi, šķērsojot kanjonu ar ātrumu, kas ļauj novērtēt apkārtējo ainavu. Akmeņi, dzīvnieki un daudz zaļumu papildina ainavu. Peldiet līdz ūdenskrituma pakājē, blakus "lielajam pakavam", kas pazīstams kā "Velna rīkle".Nepārtraukta ūdens straume, kas plūst no augšas - varavīksne, zilas debesis, migla un ūdens pārpilnībā. Viss tika sajaukts ūdenskritumu augstāk punktā, ko sauc par "Trīs musketieriem". Tur kapteinis manevrē laivu, lai pietiekami tuvu pienākuši, pasažieri varētu ātri un atsvaidzinoši nomazgāties. Laivu brauciena noslēgumā tiks apmeklēts arī Putnu parks. Viens no pilsētas svarīgākajiem tūrisma objektiem, Parque das Aves, atrodas blakus ieejai Igvasu nacionālajā parkā. Parque das Aves jūs atradīsit unikālo putnu visumu no visas Brazīlijas un visas pasaules.Pārsteidzošs ir kontrasts starp Iguassu upes ūdeņu mierīgo un pat laisko plūdumu un spēcīgo ūdens straumju gāšanu no 72 metru augstuma bezdibenī.
Vairāk nekā 800 putnu no 200 sugām, kas saglabājušās 16,5 hektāros skaistajā Atlantijas lietus mežā, kurā varat pastaigāties ar draugiem un ģimeni, apmeklējot Foz do Iguacu. Parque das Aves ir trīs voljēri un tauriņu māja, kur var ieiet un būt blakus tukāniem, sarkanajiem ibisiem, papagaiļiem, sīļiem un melnajiem straziņiem.
Šīs neparastās ekskursijas laikā jūs redzēsiet arī harpijas, ērgļus, pūces un papagaiļus un pat rāpuļus, piemēram, krokodilus un anakondas. Atgriešanās viesnīcā.
 
6. diena. Foz do Iguacu – Salvadora
Brokastis. Privāts transfērs tikai ar šoferi uz lidostu jūsu lidojumam uz Salvadoru. Ierašanās, tikšanās ar gidu un transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā. Salvadora ir bijusī Brazīlijas galvaspilsēta un ļoti krāsaina pilsēta. Senās koloniālās Brazīlijas atmosfēra ir jūtama burtiski uz katra stūra.
 
Īpaši jāatzīmē Salvadoras sākotnējā arhitektūra. Viņu ļoti ietekmēja portugāļu un Āfrikas kultūra. Salvadorā – afrikāņu dvēselē Brazīlijā – vergu pēcteči ir saglabājuši savu kultūru vairāk nekā jebkur citur Jaunajā pasaulē. Salvadora ir pazīstama ar savu virtuvi un muzikālo kultūru, kā arī tiek uzskatīta par vienu no jautrākajām pilsētām Brazīlijā – tieši šeit notiek visvairāk karnevālu, festivālu un citu svinību.Hipnotiski bungu sitieni, graciozas kustības, aromātiskas garšvielas, raksturīgs jutekliskums un enerģija, nes veiksmi un pozitīvus rezultātus. Salvadora ir Brazīlijas kapoeiras cīņas mākslas dzimtene. Šis sporta veids šeit ir pat populārāks par futbolu. Ienirstiet Salvadoras pasaulē!
 
7. diena. Salvadora
Brokastis. Privāta pilsētas ekskursija gida pavadībā. Izbraukšana no viesnīcas gida pavadībā Lejaspilsētas nomales virzienā. Nossu Senor do Bonfim baznīcas apmeklējums, kas celta 1754. gadā kalna galā ar skatu uz Itapajire pussalu.Baznīca ir vispopulārākā Brazīlijā un raksturīgākā reģiona jauktajai reliģiskajai kultūrai. Jēzus Kristus Baznīca pulcē arī oksalas, Candomblé reliģijas augstākās dievības, kulta piekritējus. Turpiniet ekskursiju, piestājieties pie Mont Serrat forta – militārās ēkas, kas celta 1587. gadā, apvienojot viduslaiku un koloniālās arhitektūras iezīmes.No šejienes paveras brīnišķīgs skats uz All Saints Bay. Ierašanās Salvadoras centrā, apmeklējot Modelu – lielāko suvenīru tirgu pilsētā, kas atrodas vecās muitas ēkās. Šeit jūs varat iegādāties suvenīrus, kas iemieso Bahijas štata un Brazīlijas ziemeļaustrumu reģionu mākslas tradīcijas. Brīvais laiks iepirkšanās veikšanai. Atgriešanās viesnīcā.
 Man in Red and White Power Ranger Costume
8. diena. Salvadora – Resife
Šodien pēc brokastīm transfērs uz lidostu lidojumam uz Resifi. Pēc ierašanās transfērs uz viesnīcu. Resife ir pilsēta un jūras osta Brazīlijas ziemeļaustrumu daļā, kas atrodas Kapibaribi upes grīvā, Atlantijas okeāna piekrastē. Tā ir Pernambuko štata galvaspilsēta.Resifi sauc par "Brazīlijas Venēciju" tās daudzo kanālu un tiltu dēļ. Vidējā gaisa temperatūra ir 28-30 grādi. Neskatoties uz straujo izaugsmi, pilsēta ir saglabājusi Portugāles un Nīderlandes valdīšanas pēdas, kuru mantojums ir lieliski tempļi, greznas savrupmājas un daudzas vēsturiskas ēkas. Pilsētas tuvumā atrodas lieliskas pludmales, kas ir piemērotas atpūtai uz baltajām smiltīm, kā arī visa veida aktīvai laika pavadīšanai. Pilsētā ir daudz kafejnīcu, restorānu, veikalu. Un rosīgā naktsdzīve.
 
9. diena Resife
Brokastis viesnīcā. Jūs gaida pilnas dienas ekskursija pa Resifi un Olindu. Jūs apmeklēsiet trīs pilsētas centra sektorus: Resifi, Santo Antonio un Boa Vista. Jūs redzēsiet Mauricio de Nassau tiltu, Republikas laukumu (apkārtnē atrodas Gubernatora pils, Teatro Santa Isabel un Courts) un Casa da Cultura — skaistu ēku, kas celta 19. gadsimtā.Sākotnēji šī ēka kalpoja kā cietums, šodien tas ir reģionālās kultūras centrs ar amatnieku un vietējo gardumu veikaliem, ar kuriem var sevi palutināt. Tālāk - izbraukšana uz Olindu, arhitektūras pieminekļu apskate: Žēlsirdības baznīca, Sv. Benedikta klosteris, Pestītāja baznīca, kas atrodas pilsētas augstākajā punktā, Altu da Se kalnā, no kurienes paveras elpu aizraujošs skats. skats uz sadraudzības pilsētām. Olinda ir iekļauta UNESCO Pasaules dabas un kultūras mantojuma sarakstā.
 
10. diena Resife-Porto de Galinhas
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz viesnīcu Porto de Galinhas. Laiks atpūsties. Pilsēta atrodas štata dienvidos, 60 km attālumā no Resifes pilsētas. Pilsēta ir pazīstama ar savām lieliskajām pludmalēm, kas ir dažas no skaistākajām valstī. Caurspīdīgs tirkīza ūdens, tīras baltas smiltis un palmas krastā piešķir šai vecajai koloniālajai pilsētai unikālu aromātu.
 
11-13 diena Porto de Galinas
Brīvas dienas pludmales brīvdienām. Pernambuko štata piekraste ir slavena ar saviem dabiskajiem baseiniem, kas veidojas piekrastes ūdeņos bēguma laikā, kuros ir patīkami peldēties un vērot zemūdens iemītniekus un koraļļus. Šeit var atrast sērfotājiem piemērotas pludmales, kur viļņi saglabājas augsti jebkuros laikapstākļos un sasniedz 2 metrus, vai arī atpūsties pludmalēs, kur populārāks ir vindsērfings un ūdensslēpošana.Dažus kilometrus no krasta atrodas Santo Aleksio sala, kas plaši pazīstama profesionālo nirēju vidū. Kūrortā ir uzbūvēts arī skeitparks, kurā notikuši vairāki šī sporta veida čempionāti. Marakaipes pludmale ir slavena sērfotāju vidū, jo tajā notiek Pasaules čempionāts sērfāšanā. Muro Alto ir milzīgs dabisks baseins, ko gadu gaitā veidojuši rifi – dabisks akvārijs, kas pilns ar krāsainām zivtiņām. Daudzi restorāni un kafejnīcas vienmēr piedāvā ēdienus no svaigākajām zivīm. Naktsdzīves cienītāji Porto de Galinasā atradīs daudz izklaides, tostarp tradicionālos šovus, bārus, diskotēkas.
 
14. diena Porto de Galinas Resife
Transfērs uz Resifes lidostu lidojumam uz mājām.
Programmas izmaksās ietilpst:
✔ Nakšņošana 4 * viesnīcās uz brokastu bāzes ✔ Privātie transfēri ar šoferi ✔ Ekskursijas ar krieviski runājošu gidu Riodežaneiro, Igvasu un ar angliski runājošu gidu Salvadorā un Resifi, saskaņā ar programmu.
Programmas izmaksās nav iekļauts:
o Starptautiskie lidojumi o Iekšzemes lidojumi: Rio Igvasu-Salvadora Resife o Papildu ekskursijas un personīgie izdevumi
Piezīmes:
* Saimniekam ir tiesības mainīt programmā norādītās viesnīcas pret citām tās pašas kategorijas viesnīcām. * Uzņēmēja puse patur tiesības mainīt ekskursiju kārtību atbilstoši ekskursijas programmai. * Saimnieks nav atbildīgs par nokavētām brokastīm viesnīcās, izrakstoties agri no rīta agra lidojuma vai ekskursijas gadījumā
 
Americas Copacabana Hotel (3n) + Viale Cataratas (2n) + Vila Gale Salvador (2n) +  Hotel Atlante Plaza (2n)+ Armação Resort Porto de Galinhas  (4n)+ Services (4*)
* jebkuram datumam, izņemot Ziemassvētkus, Karanvalu un nacionālos svētkus
 
1 pers. 2 pers.
3 pers.

SGL SGL DBL SGL DBL TRL
5927EUR 4895EUR 3747EUR 4657EUR 3509EUR 3264EUR

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home