Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Krāšņais Venēcijas karnevāls

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Krāšņais Venēcijas karnevāls
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā. Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienas ceļmalas krodziņā Polijā. Celš līdz Čehijas dienvidiem. Nakts viesnicā Brno apkaimē.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Celš līdz Austrijas galvaspilsētai Vīnei. Briva dienas pirmā puse Vīnes piepilsētā. Par papildus samaksu piedāvajam ekskursiju vietejā gida vadibā Vīnē (15 EUR). Šarmantā, smalkā, vēstures bagātā pilsēta Donavas krastos. Apskatīsim Vīnes simbolu- Svētā Stefana katedrāli, Hofburgu – Habsburgu impērijas centrālo rezidenci, rātsnamu, pilsētas teātri, parlamentu. Izstaigāsim Ringštrāsi - slavenako pilsetas ielu, kas atrodas seno pilsētas mūru vietā, apkārt visai vecpilsētai, un slaveno Vines operu. Sajutīsim šajā dienā pilsetā īpašu rosību. Šo dienu gaida visi Austrieši, kad Vines operas ēkā notiek slavenā Vīnes operas balle. Iespēja nofotogrāfēties uz sarkanā paklāja operas ēkas priekšā, un nedaudz ielūkoties ziedu virtenem izrotātajā ēkā, kur vakarā notiks gaidītākais  Vīnes notikums – slavenā Operas balle. Laiks pusdienām, kādai gardai kūkai un kafijas tasei. Pēcpusdienā ceļš caur sniegotajiem Alpu kalniem līdz Itālijai. Nakts viesnīcā Itālijas ziemeļos.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Brīva diena. Par papildus samaksu šodien piedāvājam doties uz Veronu (35 EUR), kur pēdēja piektdienā pirms gavēņa norisinās Gnoku karnevals, viens no vecākajiem un nozīmīgākajiem Italijā. Šī tradīcija saglabājusies kopš 1531.gada, kad pēc neražas gadiem, pārtikas trūkuma dēļ, miltu cena kļuva tik augsta, ka maiznieki bija spiesti partraukt maizes cepsanu. Maizes vietā cilveki sākagatavot ņokus, kas ir vietējais ēdiens no kartupeļiem jeb kartupeļu klimpas. Katru gadu šaja dienā simtiem vietējo iedzīvotāju un tūristu bauda šo svetku atmosfēru. Tās ir kuģu sacensības Adidžes upē un krāšņa masku parāde pilsētas centrā. Vēlak izstaigāsim pilsētas  centru, lai redzētu Veronas arēnu, Bra laukumu, Džuljetas māju ar balkonu. Pusdienu pauze vietējā krodziņā, lai nogaršotu ņokus, kas šajā dienā ir kļuvusi par Veronas ģimeņu tradīciju.
Pēcpusdienā iespēja apmeklēt un iepirkties tirdzniecības centrā «Made in Italy». Milzīgajā tirdzniecibas centrā būs iespēja iegādāties vietējos apavus un apģērbus, kā arī izcilus Itālijas produktus svaigus sezonas augļus, vietējos vīnus, dzērienus un dažādas delikateses. 
Vakarpusē iespēja doties uz degustāciju, kur varēsiet nogarsot vietējos vinus un olivellu, kas iegūta no olivām, Gardas ezera apkaimē. Atgriešanās un nakts viesnīcā Italijas ziemelos. 
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Brīva diena. Par papildus samaksu iespēja doties uz Venēcijas karnevālu (35 EUR). Pati Venēcija tikko modusies no ziemas miega, mazliet nobružāta, bet karaliska un lepna. Kopīgi izstaigāsim mazās un šaurās, līkumotās ieliņas, ielūkojoties pilsētas laukumos, kur šajās dienās valda maskas. Venēcijas karnevāls ir spilgta, krāšna un neparasta izrāde, bet pati pilsēta ir labākā skatuve, ietērpta īstās dekoracijās. Galvenajā Sveta Marka laukumā šodien lielā masku parāde. Parūkas, cepures, spalvas, krāšni audumi un spoži fliteri. Īsta paradīze fotogrāfiem. Varbūt laiks arī mums uzvilkt līdz paņemtu, vai šeit pirktu masku, lai iejuktu masku pūlī un no sirds izbauditu karaliskāko no karnevāliem, vietā, kur satiekas tik daudz prieka. Venēcijas karnevāls – tā ir ne vien pilsētas, bet Itālijas vizītkarte. Tūkstošiem tūristu no visas pasaules ik gadu dodas Februārī uz Venēciju, lai piedalītos un kļūtu par daļiņu no šiem grandioziem svētkiem! Vakarpusē atgriešanās un nakts viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis. Ar iegūtiem pozitīviem iespaidiem un daudzām skaistām bildēm fotoaparātā, dodamies uz Austriju. Šodien mūs sagaida Austrijas zemnieku saimnicibā, kur būs kirbju eļļas degustācija. Degustēsim dažādus izstrādājumus no ķirbja: eļļu, sviestu. Šajā apvidū tiek ražots visā pasaulē slavenais ķirbju sviests (ko pievieno zupām un salātiem) - Štīrijas zaļais zelts. Būs iespējams iegādāties suvenīrus un produkciju, kas marķēta ar Austrijas BIO zīmi. Gardi paēduši un iepazinuši jaunus horizontus, dodatiem tālāk. Pārbaruciens uz Poliju. Nakts viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis. Ceļš caur Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Tālāk Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās;
Ēdināšana: brokastis;
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana;
Ekskursija Vīnē ar viētējo gidu - 15 EUR;
Izbraukuma ekskursija uz Veronu, ekskursija ar vietējo gidu - 35 EUR;
Izbraukuma ekskursija uz Venēciju, ekskursija ar vietējo gidu - 35 EUR;
Personiskie izdevumi;
Piemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 100 EUR;
Papildvieta autobusā – 100 EUR;
Kuģītis Venēcijā 20 EUR;
Pilsētu nodokļi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home