Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Laimīgi bērni – laimīgi vecāki!

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Laimīgi bērni – laimīgi vecāki!

Viesnīca: "MARINELLA" 3* (Gabicce Mare)

Iegādājoties mūsu īpašo ģimenes ceļojuma paketi, jūs varat būt pārliecināti, ka pavadīsiet neaizmirstamu ģimenes atpūtas laiku, kas paliks atmiņā ar jūsu bērnu priekā mirdzošām acīm un jautriem smiekliem, kā arī brīnišķīgiem iespaidiem par visu ceļojumu. Par apmešanās vietu izvēlējāmies 3* viesnīcu Marinella, kas atrodas lieliskās Gabiče Mares (Gabicce Mare) smilšu pludmales 1. līnijā. Viesnīcas piedāvājumā ir bērnu klubs Crocky Club pašā viesnīcā un arī pludmalē (bērniem no 3 līdz 10 gadiem). Pludmales serviss (2 atpūtas krēsli un 1 saulessargs) jau iekļauts izmitināšanas cenā.
 
Lai varētu doties ģimeniskos braucienos ar velosipēdiem pa Gabicce Mare kūrortu un turpat kaimiņos (aiz upes) esošo Kattolikas (Cattolica) pilsētiņu, jūs viesnīcā jau gaida velosipēdi – pieaugušajiem un bērniem. Viesnīcas restorānā ir ierīkota ģimeņu zona, tur – īpaša ēdienkarte bērniem un neliels rotaļlietu komplekts. Viesnīcas virtuves piedāvājums pieejams diennakts režīmā, tā aprīkota ar visu nepieciešamo vismazākajiem viesiem. 
 
Tomēr brīvdienas ir kaut kas vairāk par ideālu viesnīcu ar visām bērniem paredzētām ērtībām un pludmali papildus...Tāpēc mēs ģimenes ceļojuma paketei pievienojām vizīti uz slaveno Le Navi akvāriju Kattolikā un Aquafan ūdensatrakciju parka apmeklējumu Ričonē (Riccione). Le Navi ir lielākais jūras akvārijs Itālijas Adrijas jūras piekrastē. Trešdienā varēsiet apskatīties, kā tiek barotas haizivis, pingvīni vai ūdri, un varēsiet iepazīt ne tikai zemūdens, bet arī abinieku pasauli, kurā mīt čūskas, hameleoni, dažādi kukaiņi un pat dinozauru pēcteči! Savukārt sestdienā kā brīnišķīgs atpūtas noslēguma akords pirms došanās mājup būs Itālijas slavenākā akvaparka Aquafan apmeklējums. Šis ūdensatrakciju parks priecē ar ūdensslīdkalniņiem, kuru kopgarums sasniedz 3 km, lēnām un krāčainām “upītēm”, milzīgu baseinu ar mākslīgiem viļņiem, rotaļlaukumiem un animācijas programmu. 
 
Dažādi viesnīcas pakalpojumi esošās koncepcijas ietvaros var tikt mainīti sezonas laikā pēc viesnīcas administrācijas ieskatiem.
 
Ēdināšana  HB+
Numuru tipi DBL Ponente Garden View
 

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home