Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Lielā Jaunā gada iepirkšanās

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Lielā Jaunā gada iepirkšanās

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, pārbrauciens caur Lietuvas un Polijas teritorijām. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz Berlīni. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, apskates ekskursija Vācijas galvaspilsētā (15 EUR): Berlīnes centrālais laukums- Aleksandra laukums un 368 metrus augstais Berlīnes televīzijas tornis, Sarkanais Rātsnams, kas ir uzbūvēts no sarkanrudiem ķieģeļiem un tā fasādē atveidotas Berlīnes vēstures epizodes, Sv. Marijas baznīca, Berlīnes Doms, Unter den Linden (Zem liepām) bulvāris - viena no Berlīnes pazīstamākajām ielām. Pastaiga šajā dziesmās apdziedātajā, ar poētisma auru apveltītajā ielā atklāj Berlīnes identitātes eleganto, akadēmisko aspektu. Ekskursijas laikā redzēsim arī Berlīnes pilsētas simbolu - Brandenburgas vārtus, Tiergarten parku, Ķeizara Vilhelma baznīcu. Ziemassvētku laikā Berlīne ir ietērpta krāšņumā, un tūristi tiek aicināti iepirkties maģiskajos Ziemassvētku tirdziņos. Berlīnes galvenie bulvāri un ieliņas ir koši izgaismotas, un veikalu skatlogi ir skaisti dekorēti. Gaisā virmo karstvīna un ceptu ābolu smarža no neskaitāmajiem Ziemassvētku tirdziņiem. Brīvs laiks.

PIEDĀVĀJAM JŪSU IZVĒLEI:
Berlīnes pievārtē iespēja vairākas stundas iepazīties ar iepirkšanās centra A10 piedāvajumiem. Te zem viena jumta sadzīvo vairak nekā 200 veikali. Šopinga pārtraukumā var ieturēt pusdienas kādā no restorāniem vai kafejnīcām. Pārbraukšana uz B5 Outlet pilsētiņu ar vairāk nekā 70 veikaliem, kas piedāvā slavenu zīmolu preces. Ja iepirkšanās nevilina, ar sabiedrisko transportu apmēram stundas laikā iespējams nokļūt Berlīnes centrā un pievakarē pievienoties pārējai grupai.
Jums būs iespēja apmeklēt vienu no lielākajiem zooloģiskajiem dārziem pasaulē – Berlīnes Zooloģisko dārzu un iepazīties ar aizraujošajām Pergamona muzeja kolekcijām uz Muzeja salas. Pergamona muzejs ir iedalīts 5 daļās: senlietu kolekcija, Vidējo austrumu muzejs, Islama muzejs, Ķīnas un Japānas porcelāns un keramika, kā arī populārās mākslas muzejs, kur glabājas īsti senās Bābeles Ištaras vārti, Ēģiptes muzejs, Pergramas altāris un Nefertiri krūšutēls, kā arī daudz citu izcilu darbu.
Nakts viesnīcā Berlīnē.

3. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz kādreizējo Saksijas galvaspilsētu – Drēzdeni. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, apskates ekskursija pilsētā (15 EUR). Drēzdene – «Vācijas mākslas galvaspilsēta», Jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitāmiem izciliem mākslas darbiem. Pilsēta lepojas ar varenām celtnēm: Pils rezidenci, kuru rotā mozaīka «Karaļu gājiens», Albertinums, katoļu galma baznīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zemper – opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas gleznu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu «Siksta Madonna», šeit Jums būs iespēja sajust tās diženumu klātienē. Jūs varēsiet ļauties arī iepirkšanās priekiem Drēzdenes veikalos. Piedāvājums Drēzdenes lielveikalos ir iespaidīgs, šeit ikviens atradīs kaut ko savai gaumei piemērotu. Elbas park lielveikala apmeklējums. Ceļš uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

4. diena
Brokastis. Izbraukšana uz Rīgu. Pārbrauciens caur Polijas un Lietuvas teritorijām. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Autotransporta pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Nakšņošana viesnīcās, 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
Ēdināšana: brokastis viesnīcās.

Papildus:
Veselības apdrošināšana;
Ekskursija Berlīnē, vietējā gida pavadībā - 15 EUR / 10 EUR bērnam līdz 12 gadiem;
Ekskursija Drēzdenē, vietējā gida pavadībā - 15 EUR / 10 EUR bērnam līdz 12 gadiem;
Personiskie izdevumi;
Dzīvošana vienvietīgā numurā – 60 EUR;
Papildvieta autobusā – 70 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home