Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Mazais Brīnums Šrilankā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Šrilanka   »   Mazais Brīnums Šrilankā
1. diena
Lidojums Rīga-Stambula, Stambula-Kolombo.  
 
2. diena
Laipni lūgti Šrilankā – smaidu valstī. Ierašanās Kolombo starptautiskajā lidostā, tikšanās lidostā ar firmas pārstāvi, transfērs uz Negombo un iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks un atpūta, vakariņas un nakšņošana viesnīcā Pegasus Reef Wattala vai līdzīga līmeņa.
 
3. diena
Pēc brokastīm viesnīcā un izrakstīšanās no tās, sāksim brīnišķīgu ceļojumu pa Šrilanku. Šodien dosimies uz uz Pinnavelas ziloņu audzētavu, kas atrodas apmēram vienas stundas braucienā no Kandi un sniedz lielisku iespēju personīgi un tuvu iepazīt šos dzīvniekus. Te redzēsiet daudzus ziloņus peldamies upē un varēsiet vērot mazos, līdz 6 gadiem vecos zilonēnus, dzerot pienu no pudelītēm. Ziloņi vienmēr bijuši un būs nozīmīga Šrilankas kultūras daļa – tie ir svarīgākie palīgi sarežģītos un smagos darbos.
 
Pēc ekskursijas uz Pinnavelas, pa ceļam uz Polonnaruvu, apmeklēsim Dambullas tempļa alu kompleksu. Dambulla tiek uzskatīta par vienu no iespaidīgākajiem tempļiem Šrilankā – tā atrodas 350 metru augstā klintī un to veido piecas alas ar unikāliem sienu un griestu gleznojumiem, kuri nav zaudējuši sākotnējās krāsas. Te redzēsiet ievērojamu Budas statuju kolekciju, no kurām lielākā daļa ir vairāk nekā 2000 gadu senas. Iekārtošanās Palwehera viesnīcā,vai līdzīga līmeņa vakariņas un nakšņošana viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Šodien apmeklēsim viduslaiku pilsētu – Polonnaruvu, kas laikā no 11.-13. gs. bijusi salas galvaspilsēta, uzcelta līdzās milzīgam, senam mākslīgajam ezeram. Polonnaruvā labi saglabājušās pilsdrupas, peldbaseini, stūpas un izsmalcinātas Gal-Vihara Budas skulptūras.
Pēc Polonnaruvas ekskursijas apmeklēsim leģendāro debesu citadeli Sigīriju. Sigīrijas klints cietoksnis – komplekss 200 metru klints virsotnē, kuru 4. gadsimtā uzcēla karalis Kasuapa. Mūsdienās šis cietoksnis novērtēts kā iespaidīgs arhitektūras astotais pasaules brīnums. Sigīrijas klints ir populāra arī ar savu “Debesu dieva” fresku. Neraugoties uz stāvo kāpienu augšup un daudzajiem pakāpieniem, freskas un skats, kas paveras klints virsotnē, ir ieguldīto pūļu vērts. Atgriežamies viesnīcā, vakariņas un nakšņošana Palwehera vai līdzīga līmeņa.
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. Turpināsim ceļojumu, dodoties uz Kandi, pa ceļam uz Matali apmeklēsim garšvielu dārzu, kurā tiek audzētas dažādas garšvielas – kanēlis, pipari, muskatrieksti, pateicoties tiem, Šrilanka kļuva slavena un sākotnēji  portugāļu, holandiešu un angļu kolonizēta. Tad turpināsim ekskursiju uz Kandi – apmeklēsim tirgus placi, dārgakmeņu muzeju, varēsiet apmeklēt arī batikošanas rūpnīcu un raudzīt, kā top mākslinieciskie audumi. Vēlāk apmeklēsim Budas Svētā Zoba templi – tas tika uzcelts 16. gadsimtā, tajā glabājas viena no svētākajām budisma relikvijām – Budas zobs, kas kontrabandas ceļā, princeses matos tika atvests uz Šrilanku. Varēsim redzēt svēto ceremoniju ar mūkiem, kas veiks savus rituālus. Kā arī vakarā redzēsim kultūras šovu. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā Senani vai līdzīga līmeņa.
 
6. diena
Šodien pēc brokastīm viesnīcā, dosimies uz Karalisko botānisko dārzu Peradenijā – tas tiek uzskatīts par īstu miera oāzi trokšņainajā Kandi, kur aug 4000 dažādu sugu augi – to vidū liels skaits palmu, orhideju un citi eksotiskie augi. Izbaudot pastaigu pa dārzu. Pēc pastaigas pa dārzu dosimies uz Nuvara-Eliju, apmeklēsim tējas fabriku un tējas plantācijas. Fabrikā redzēsim, kā žāvē un šķiro lapas, uzzināsim vairāk par dažādiem tējas veidiem. Varēsiet baudīt īsu atpūtas mirkli, dzerot tasi svaigas tējas. Pēc tam mūs gaida ekskursija uz Nuvara-Eliju, kuru trāpīgi dēvē par “mazo angļu pilsētu”. Nuvara-Eliju kalnos uzcēla angļi, kas ielejā meklēja patvērumu no siltajiem laika apstākļiem. Populārākie pilsētas apskates objekti ir sulīgās tējas plantācijas, kas kā sega aptver kalnu līniju, angļu arhitektūra, kamīni, kopti dārzi un bruģētie celiņi liecina par britu ēru, kas beigusies nemaz ne tik sen. Vēlā iekārtošanās viesnīcā Oak Ray Tea Bush 4* vai līdzīga līmeņa, vakariņas un nakšņošana.
 
7. diena
No rīta pēc brokastīm dosimies ar vilcienu uz Ella reģionu. Pa ceļam varēsiet baudīt lieliskos skatus uz kalniem, tējas plantācijām un elpu aizraujošiem ūdenskritumiem. Indijas okeāna kūrortā ieradīsimies dienas beigās. Vēlā iekārtošanās viesnīcā Oak Ray Tea Beach 4* - Turyaa Kalutara 4* vai līdzīga līmeņa.
Tagad varēsiet gūt iedegumu un peldēties debeszilas krāsas okeānā.
 
8.–14. dienas
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai indijas okeāna krastā. Vakariņas un nakšņošana.
 
15. diena
Transfers lidostu. Lidojums mājup, Kolombo – Stambula, Stambula – Rīga.
 
Cenā ietilpst:
 • Pārlidojums Rīga-Kolombo-Rīga (Turkish Airlines; Karstās uzkodas un dzērieni lidmašīnā;) 
 • Nododamā bagāža 30kg
 • Rokas bagāža 8 kg
 • Sagaidīšana Kolombo lidostā, krieviski runājošs pārstāvis ekskursiju laikā
 • Dzīvošana 4* viesnīcās ar brokastīm un vakariņām 
 • Vilciena biļete
Papildus:
 • Vīza - 55 EUR (Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem)
 • Ieejas biļetes ~ 150 EUR/vienai personai
 • Pusdienas
 • Personīgie izdevumi
 • Piemaksa par vienvietīgu (SGL) numuru – 550 EUR
 • Veselības apdrošināšana
Dzīvošana viesnīcās vai līdzīga līmeņa:
1 nakts NEGOMBO Pegasus Reef Wattala Hotel 4*/ Standard room, HB
2 naktis DAMBULLA Palwehera Hotel 4*/ Standard room, HB
1 naktis KANDY Senani Hotel 3*/ Standard room, HB
1 nakts NUWARA ELIYA Oak Ray Tea Bush Hotel 4*/ Standard room, HB
viesnīca pie okeāna KALUTARA Wadduwa Oak Ray Beach Hotel 4* - Turyaa Kalutara 4* / Standard room, HB  

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home