Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Milāna, Turīna un Alpu ezeri

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Milāna, Turīna un Alpu ezeri
1. diena
“Rīga – Rietumpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijas rietumos vai Čehijas rietumos.
 
2. diena
“Rietumpolija – Vaduca – Milānas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Vāciju, Šveici, Lihtenšteinu. Pauze Vaducā (Vaduz) – Lihtenšteinas firstistes – vienas no mazākajām valstīm pasaulē – galvaspilsētā. Ceļš uz dienvidiem pāri Alpu kalniem. Itālija. Nakts - viesnīcā Milānas apkaimē.
 
3. diena
“Milānas apkaime – Milāna – Milānas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Milānu un Turīnu. Milāna (Milano) – Lombardijas reģiona centrs, viens no pasaules modes centriem. Ekskursija pa pilsētu: Milānas Doms, La Scala operteātris, Vittorio Emmanueles galerija, Sforcas pils. Brīvais laiks. Pauze tirdzniecības centrā. Nakts - viesnīcā Milānas apkaimē.
 
4. diena
“Milānas apkaime – Strēza – Turīna – Milānas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Strēzu un Turīnu. Ziemeļitalijas Ezeru Zeme. Strēza (Stresa) - aristokrātiskā kūrortpilsēta pie Madžores ezera. Atpūta. Netālu atrodas Borromeo salas (Isole Borromee) - Bella (Bella), Madre (Madre) - aristokrātu Borromeo dzimtas īpašums un Zvejnieku (dei Pescatori) sala. Bellas salu rotā sen celta Borromeo pils un krāšņi barokas stila dārzi. Brauciens ar kuģīti uz Bellas salu. Turīna (Torino) Pjemontas reģionā. Turīna pazīstama kā Sardīnijas karalistes galvaspilsēta ap kuru XIX. gadsimtā izveidojās vienotā Itālijas valsts. Pilsēta ir bijusi Eiropas politiskais centrs, 1861. gadā kļuva par pirmo Itālijas galvaspilsētu. Turīna ir arī pazīstama kā Martini vermuta dzimtene. Pazīstams autobūves centrs ar tādām firmām kā FIAT un Lancia. Pastaiga vēsturiskajā centrā. Nakts - viesnīcā Milānas apkaimē.
 
5. diena
“Milānas apkaime – Vičenca – Čehijas austrumi”
Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Īsā pauze Vičencā (Vicenza), vēlās Renesanses arhitekta Andrea Palladio pilsētā. Ceļš pa Itāliju. Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos vai Polijas dienvidos.

6. diena
“Čehijas austrumi – Rīga”
Polija. Lietuva. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī.
 
Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu;
naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas;
brokastis viesnīcās pēc programmas.
 
Papildus:
brauciens uz Milānu - 40 € ;
brauciens uz Strēzu un Domodossolu (ieskaitot kuģa biļeti uz Bellas salu) - 55 € ;
Bellas salas pils biļete - 17 € ;
kuģa biļete uz Zvejnieku salu - 8.50 € ;
Poldi Pezzoli muzejs - 10 € ;
Pinacoteca Brera - 12 € ;
Pinacoteca Ambrosiana - 15 € ;
Bagatti Valsecchi muzejs - 10 € ;
medicīniskā apdrošināšana;
papildmaksa par dubultvietu autobusā - 100 € ;
papildmaksa par 1-viet. izmitināšanu viesnīcās - 110 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home