Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Neapoles motīvi

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Neapoles motīvi
Datums Ceļojuma cena
+ eksk. Pakete
Ceļojuma cena
bez eksk. Pakete
16.07.2024 STOP SALE STOP SALE
09.07.2024 STOP SALE STOP SALE
27.08.2024 STOP SALE STOP SALE
23.07.2024
30.07.2024
06.08.2024
STOP SALE STOP SALE
08.10.2024 539 € + 189 € 708 €
14.05.2024 STOP SALE STOP SALE
03.09.2024
569 € + 189 € 738 €
08.10.2024
19.10.2024
589 € + 189 € 758 €
13.08.2024 609 € + 189 € 778 €

20.08.2024
10.09.2024

17.09.2024
24.09.2024
01.10.2024

619 € + 189 € 788 €

Dzīvošana 4* viesnīcā ar brokastīm ekonoms formāts (viena vieta divvietīgā numuriņā) 

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga - Neapole.
Ierašanās Kampānijas reģionā.
Šis ir gleznains reģions ar eksotiskiem augiem, lieliskām pludmalēm, itāļu kolorītu, jūras un itāļu virtuves aromātu.
Brauciens uz DOMIZIA PALACE HOTEL 4* .
Iekārtošanās, atpūta.

2. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras, brīvs laiks.
Dienas otrajā pusē brauciens uz Neapoli. Neapole – kontrastu pilsēta. Tās rajonos nav iespējams neiemīlēties. Šeit arī ir Spāņu kvartāli – Barselonas daļiņa, galerijas, kas nav sliktākas par tām, kas rotā Milānas centru, kā arī karaļa pils un teātri, kādi ir sastopami Itālijas galvaspilsētā. Bet pats svarīgākais ir tas, ka Neapolei ir gandrīz 3000gadu senā vēsture, ar savu valodu un unikālo virtuvi, ar saviem svētajiem un varoņiem. Šeit beidzas Romas impērijas vēsture, šeit ir dzimusi un uzaugusi Sofija Lorena un galu galā tikai šeit var nogaršot autentisku Neapoles picu.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis.
Brīvs laiks atpūtai pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Sorento (papildu maksa 45 € ).
Sorento ir kūrortpilsēta Itālijā, kas atrodas uz klints virsotnēm un stiepjas uz jūru. Tā ir nāru un apelsīnu zeme. Sorento daba ir iespaidīga: stāvi kalni un gleznainas pludmales, debeszils ūdens un tīrs gaiss, šauri celiņi un citrusaugļu stādījumi - šeit ir vērts doties, lai pasildītos spilgtās saules staros, izbraukātu pa apkārtējiem ciematiem un paklaiņotu pa apelsīnu krūmiem un ieliņām, kuras vēl saglabājušas savu viduslaiku izskatu. Sorrento – tā ir pilsēta bez satraukuma un pretrunas, ar gadsimtiem senu vēsturi un īpašu atmosfēru.
 
Uzkāpsim skatu laukumā, kur pavērsies prātam neaptverami skati. Sorento ir slavena ar tās jūras ainavām, unikālu augu valsti un ārstniecisko gaisu
Apmeklēsim arī pasaulē slavenā “Limončello” zīmola citrona, šņabja un liķieru ražošanas laboratoriju. Dzēriena pagatavošanas tradīcija no citronu mizām uz spirta bāzes tika nodota no vienas paaudzes citai. Citrons tiek uzskatīts par Sorento simbolu, citrusaugļi šeit aug visur. Jums būs iespēja degustēt un iegādāties fabrikas produkciju (iespēju robežās organizēsim bezmaksas ekskursiju uz rūpnīcu).
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras, brīvs laiks. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Pompejiem, gājēju ekskursija arheoloģijas zonā (ieejas biļete: 19 € ).
Pompeji — antīka pilsēta Neapoles līča krastā, kuru 79. gadā ir iznīcinājis Vezuva izvirdums. Pelni, kas apglabāja pilsētu un tās iedzīvotājus, saglabājuši pilsētas būves neskartas līdz pat mūsdienām. Katru gadu apkārtnē notiek izrakumi, nesot arheologiem arvien vairāk atklājumu, bet ceļotājiem – iespaidus un bildes.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis.
Brīva diena, atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Romu un Vatikānu (izbraukšana agri no rīta, papildu maksa 50 € , ieejas biļetes un sabiedriskā transporta biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām Eiropas pilsētām, galvenais politiskais, kultūras un ekonomikas centrs, īsta atklājumu pilsēta. Oficiālās kultūras valodas – latīņu valoda.
Vatikāns atrodas netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas un tas aizņem tikai 0,44 m2 lielu teritoriju. Valsts sastāv no vienas pilsētas, kas izveidota ar Romas katoļu baznīcas un Itālijas piekrišanu 1929.gada 11.februārī. Vatikānā atrodas īpašas uzmanības cienīgas rezidences, kas uzceltas par godu katram no pāvestiem. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajas debess, kur ik uz soļa sastopams mākslas darbs.
Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.
Atgriešanās viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis.
Brīvs laiks pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Formijas un Gaetas pilsētām (pēc vēlēšanās par papildu samaksu 35 € ).
Formija – pilsēta ar neatkārtojumu arhitektūru, kurā ir jaušama gan romiešu, gan barbaru, franču un arī bizantiešu ietekme. Redzēsim karalisko pili, kas celta XV gs, milzīgo Kristus statuju, kas paceļas pāri Formijai svētīdama visus tās iedzīvotājus.
Gaeta - sena ostas pilsēta uz klinšaina zemesraga. Kalnā virs pilsētas atrodas Aragonas pils, bet vecpilsētas daļā mēs redzēsim daudzus senus dievnamus, tai skaitā Sv. Erazmas un Marsiano katedrāli, Sv.Franciska baznīcu, bizantiešu baznīcu San-Džovanni - a-Mare un daudz ko citu.
Tālāk dodamies uz Sperlongu. Neliela gleznaina pilsētiņa - saukta par Balto pilsētu. Tās pilsētas vēsturiskais centrs celts labirinta veidolā!
Tur būs iespēja apmeklēt veikalus, kafejnīcas un veikt foto pauzes skatu laukumos.
Atgriešanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens ar kuģīti uz Kapri salu (papildus maksa 46 € /turp-atpakaļ biļetes uz kuģīti), pārvietošanās starp ostu un pilsētām tiek veikta ar salas pārvadātāju autobusiem (papildu maksa 12 € biļetes).
Kapri var iemīlēties no pirmā acu skatiena. Šodien sala ir svētku un greznības iemiesojums, dārgo restorānu un izsmalcinātu villu vieta. Slavenie modes mākslinieki, Holivuda zvaigznes un vienkārši bagātnieki meklē šeit atpūtu atbilstoši savam statusam un gaumei. Katru gadu šeit ierodas tūristu pūļi, lai pieskartos skaistuma iemiesojumam.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana. Brīvs laiks.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Neapole-Rīga.
Ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
 • 4* viesnīcā (divvietīga izvietošana) - 7 naktis ar brokastīm
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Lidojums Rīga - Neapole - Rīga
 • Bagāža līdz 23 kg
 • Pasažieru nodevas
 • Kompānijas pārstāvja pakalpojumi visa ceļojuma laikā
Ekskursiju pakete 189 € :
 • Transporta pakalpojumi
 • Ekskursija Neapolē
 • Ekskursijas brauciens uz Pompejiem
 • Ekskursijas brauciens Kapri salā ar kuģīti (papildu maksa 58 €/ turp-atpakaļ par biļetēm)
Papildus (uz vietas):
 • Ekskursija uz Romu un Vatikānu - 50 €
 • Ekskursijas brauciens "Sorento apmeklējums" - 45 €
 • Ekskursijas brauciens uz Formijas un Gaetas pilsētām - 35 €
 • Pakete ar 7 vakariņām - 115 €
Papildus:
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 200 €
 • Pakete ar 7 vakariņām - 115 €
 • Veselības apdrošināšana
 • Ceļu - transporta nodoklis - 10 € / persona par visu periodu
 • Tūrisma nodoklis Neapoles viesnīcā - 3 € / nakts no cilvēka
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Kondicionētāji viesnīcā ~3-5 € /diennaktī

 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home