Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Nirnberga-Karlovi Vari-Drēzdene

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Čehija   »   Nirnberga-Karlovi Vari-Drēzdene
1. diena
Plkst. 06:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā un izbraukšana uz Čehiju.Pusdienlaikā ierašanās Prāgā.
Apskates ekskursija pa seno Prāgu gida pavadībā. Jums būs iespēja apskatīt tādas ievērojamas kultūras vietas kā: Stragovskas klosteri, Lorettu – svēto čehu dārgumu, Prāgas pili, Zelta ieliņu, Sv. Vitta katedrāli, Sv. Georgija baziliku, Kārļa tiltu ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Vecpilsētu, Staromestskas laukumu, Orloja pulksteni, Vaclavas laukumu. Iekārtošanās viesnīcā.
Vakarā - brīvais laiks Prāgā. Iesakām apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu Prāgas centrā Vaclava laukumā. Vai (pēc vēlēšanās) piedāvājam izbaudīt Prāgas skatus romantiska braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu". Vai patstāvīgi var doties vakariņot   uz kādu  Prāgas krodziņu,kur Jūs varēsiet nobaudīt čehu nacionālo virtuvi un uz vietas brūvētu alu: “U Fleku”, vai “Šveika” krodziņu  “U Kaliha”.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc vēlēšanas izbraukums uz Nirnbergu. Šī diena tiks veltīta, lai iepazītos ar visskaistāko Vācijas pilsētu. Apskates ekskursija pa Nirnbergu. Nirnberga ir visvāciskākā no visām Vācijas pilsētām, greznu gotisko baznīcu, apburošu strūklaku, rotaļlietu, un piparkūku   pilsēta. Ekskursijas laikā pa pilsētu jūs iepazīsieties ar tās vēsturi un arhitektūru, redzēsiet unikālus pieminekļus: sv. Lorenca katedrāli, Veco Rātsnamu, sv. Sēbalda katedrāli, svētās Dievmātes baznīcu ar dejojošajiem cilvēciņiem, A. Dīrera māju muzeju, Kaizenburgas pili, no kuras atklājas lieliska pilsētas panorāma, bet pie Skaistās strūklakas jūs pat varēsiet pieskarties zelta gredzenam, un jūsu vēlēšanās izpildīsies.  Brīvais laiks. Brīvo laiku var pavadīt Nirnbergas tirdzniecības ieliņās, kur atrodami visdažādākie suvenīri un rotaļlietas, vai arī mazos, omulīgos restorāniņos varēsiet nobaudīt vācu slaveno sarkano vai kūpināto alu ar dūmu garšu Rauchbier un baltos Bavārijas cīsiņus Bratwurst. 
Nirnberga Ziemassvētku tirdziņš, ko šeit sauc par Kristus bērna tirdziņu, ir pats pazīstamākais Vācijā. Tas pastāv jau kopš 1628. gada - eglīšu rotājumi, rotaļlietas, dāvanas, saldumi...
Atgriešānas Prāgā. Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis un izbraukšana no viesnīcas uz kūrorta pilsētu Karlovi Vari.  Karlovi Vari ir  pazīstama ar savu  arhitektūru, 12 karstajiem avotiem, ārstnieciskajiem minerālūdeņiem. Jūs varēsiet nobaudīt garšīgās Karlovi Vari vafeles un 13. avotu – liķieri “Beherovka”. Iesakām Jums ar pacēlāju uzbraukt “Draudzības kalnā”, un apskatīt pilsētas panorāmu no Diānas skatu torņa. Piedāvājam apmeklēt baseinu ar minerālo ūdeni (baseina darba laiks svētku dienās tiks precizēts). Brīvajā laikā iespējams apmeklēt muzeju "Beherovka”, kurā varēsiet degustēt trīs liķiera šķirnes. Atgriešanās Prāgā.
Vakarā ZIEMASSVĒTKU VAKARIŅAS Prāgas centra restorānā - “Novomestskij Pivovar”. Šajā ēkā ir apvienota alus darītava un 10 dažādu laikmetu interjera zāles. Jūs varēsiet nobaudīt čehu nacionālo virtuvi un pašgatavotu alu (par papildus samaksu 33 EUR, lūgums savlaicīgi rezervēt un apmaksāt Rīgā).
Pēc vakariņām plkst. 24:00 - Ziemassvētku mise vienā no Prāgas katedrālēm centrā. Nakts viesnīcā Prāgā.
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. Viesnīcas nummuru atbrivošana.Brauciens uz Drezdene.
Drēzdene – "Vācijas mākslas galvaspilsēta" jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitā­miem izciliem mākslas darbiem. Kād­reizējā Saksijas valdnieku rezidence lepojas ar varenām celtnēm – Pili-rezidence, kuru grezno mozaīka “Karaļu gājiens”, Albertinums, katoļu galma baz­nīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zem­per-opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas glez­nu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu “Sik­sta dievmāte”, Ieroču palāta, Muzejs-dār­gumu krā­tuve “Zaļās velves”, kuras visslave­nākais eks­po­nāts ir Zelta kafijas servīze un kompozīcija “Lielā Mogola galms Deli”, ko sastāda 137 ar krāsainu emalju apgleznotas zelta figūras un ir izrotāta ar vairāk nekā 5000 bril­jantiem, rubī­niem, smaragdiem un pērlēm. Došanās mājup­ceļā. Nakšņošana viesnīcā Polijā.
 
6. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
komfortabls autobuss;
ceļu nodokļi;
3 naktis viesnīcā Prāgā, divvietīgos numuros ar visām ērtībām;
2 naktis viesnīcās Polijā;
brokastis viesnīcās;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
veselības apdrošināšana;
izbraukuma ekskursija Nirnberga - 35 EUR;
apskates ekskursija Drēzdeni - 15 EUR;
izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari - 25 EUR;
apskates ekskursija Prāgā - 20 EUR;
papildus vieta autobusā – 90 EUR;
piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcā – 55 EUR;
ekskursiju pakete - 95 EUR.
 
IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10 %

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home