Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Norvēģijas fjordi un ekskursijas

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Norvēģija   »   Norvēģijas fjordi un ekskursijas

1. diena
Izbraukšana no Rīgas uz Tallinu (~06:00).
Iekāpšana uz prāmja maršrutā Tallina-Helsinki (~12:00). Prāmja ierašanās Helsinkos (~14:15).
Ekskursija pilsētā.
Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos.Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām. Brīvs laiks.Ceļš uz Turku ~ 17:30. Iekāpšana uz prāmja (~20:55). Iekārtošanās kajītēs. Atpūta uz prāmja. Izklaides iespējas uz Viking Line prāmja ir plašas. Te ir saunas ar peldbaseinu, virkne veikalu, kafejnīcu, bāru, klubu, diskotēku, kazino un konferenču zāles. Pēc vēlēšanās varēsiet baudīt bagātīgas skandināvu vakariņas papildus maksa.

2. diena
Ierašanās Stokholmā (~06:30).
Brokastis uz prāmja papildus maksa
Pārbrauciens uz Oslo. Ekskursija pilsētā.
Oslo atrodas simtu kilometru garā, gleznainā Oslo fjorda sākumā, bet pilsēta ir izpletusies ne tikai uz kontinentālās daļas, bet arī uz 40 salām, un ikviena no tām apbur ar savu skaistumu. Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tādēļ, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Visnotaļ senajā pilsētā, kuras mūžs ir mērāms gadsimtos, mijas modernas ēkas ar vēsturiskām, ievērības cienīgām vietām, un brīnišķie pauguri mijas ar mežiem un salām. Jāteic, ka šeit nevalda dienvidu sutoņa, taisnības labad ir jāatzīmē, ka visa Norvēģija nebūt nav tā karstākā zeme. Mūsu pilsēta jūs savaldzinās ar savu unikalitāti, tīrību un patīkamo miera un harmonijas atmosfēru.
Izmitināšanās viesnīcā Oslo apkaimē. Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Tālāk Jūs gaida brauciens uz Fjordu reģionu, papildus tiek apmaksāta biļete (pieaugušajiem - 60 € , bērniem līdz 12 gadiem - 40 € ) .
Norvēģija. Tieši šeit atrodas brīnišķīgi ūdenskritumi, kas bagātina upes un līčus ar kristāldzidra ūdens tonnām, un tieši šeit tūristi var izbaudīt skaisto ledāju spīdumu, kas atrodas apkārtnes kalnu virsotnēs. Apmeklējot šīs vienreizējās vietas, Jūs burtiski ienirsiet teiksmu un leģendu pasaulē par pasaku troļļiem un senajiem vikingiem – varonīgajiem kareivjiem un jūras braucējiem, kuri kādreiz bija visas Eiropas kontinenta lielākais drauds. Ledus, polārblāzma zeme. Jāteic, ka tieši šeit dzimst tikai vikingi un valkīras, kuriem nekas nespēj kaitēt, nedz aukstums, necaurejami meži un skarbā ziemeļu daba. Tomēr, šīs valsts galvenais apskates objekts ir slavenie Norvēģijas fjordi! Katru gadu šeit ierodas tūristi no visas pasaules! Jo Norvēģijā atrodas ievērojamie fjordi, kas ir ieviesti JUNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un viens no tiem ir Nerej-fjords. Nerej-fjords atrodas Rietumu Norvēģijā fjordu reģiona centrālajā daļā. Visu Norvēģijas dabas skaistumu un iespaidīgumu pilnā mērā var sajust ceļojot pa ūdeni, un kuģošana no gleznainās vietiņas Flomas, kura ir pievilcīga pilsēta, kas atrodas Aurlandes fjordā līdz Gudvangenas ciematiņam Nerejas-fjordā, ļaus izbaudīt Norvēģijas klasiskos dabas skatus, augstas klintis ar sniegotām virsotnēm un vistīrāko un caurspīdīgāko jūru. Ceļš uz Bergenu. Pa ceļam būs pietura pie viena no lielākajiem ūdenskritumiem Norvēģijā – Tvindefossen ūdenskrituma. Tas ir ļoti skaits un ērti sasniedzams ūdenskritums, tāpēc šī vieta ir vieno no visvairāk apmeklētākajām Norvēģijā. Tiesa, tam ir arī vēl viens izskaidrojums. Saskaņā ar leģendu, ūdenskrituma ūdens vairo „vīrieša spēku” un tam piemīt atjaunojoša iedarbība.Iekārtošanās viesnīcā Bergenas apkārtnē. Nakts viesnīcā. 

4. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Bergenas centru ar sabiedrisko transportu (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~ 4.50 € ) . Ekskursija Bergenā. Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijā. Bagāta vēsture šeit cieši savijas ar mūsdienīgumu. No šejienes sākas ceļš uz visskaistākajiem fjordiem Norvēģijā. Norvēģijas mērogā Bergena tiek uzskatīta par lielu pilsētu, tomēr te valda mājīguma atmosfēra, kas drīzāk raksturīga nelielām pilsētām. Iedzīvotāji ļoti lepojas ar savas pilsētas skaistumu un daudzveidību, tās jūras, tirdzniecības un kultūras tradīcijām. Vienmēr draudzīgi, vietējie iedzīvotāji ar prieku parādīs ceļu vai dalīsies ar interesentu informāciju.Pilsētas vēstures pirmsākumi, kurai ir jau nu vairāk par 900 gadiem, jāmeklē vikingu laikmetā. Kā viens no Hanzas savienības atbalstītājiem, Bergena vairāku gadsimtu garumā kalpoja par plaukstošu tirdzniecības centru starp Norvēģiju un pārējām Eiropas valstīm. Bryggen Hanzas krastmala – galvenā pilsētas vēsturiskā apskates vieta – iekļauta UNESCO objektu sarakstā. Šeit atrodas virkne restorānu, kafejnīcu, bāru, suvenīru bodīšu un daži muzeji. Senie Bergenas rajoni – tā ir dzīva un pārskatāma vēsture. Bryggen Hanzas krastmala, Zivju tirgus, Fløibanen funikulieris, Akvārijs – tās ir tikai dažas apskates vietas garajā sarakstā, kas jāredz Bergenā – pilsētā, kuru ieskauj septiņi kalni.
Brīvs laiks.

Ceļš uz Stokholmu, kura laikā būs vairākas pieturvietas fotogrāfiju uzņemšanai.Mūsu ceļš vīsies pa skaisto ceļu, kas savieno Bergenu ar Oslo. Tieši šeit Jums būs iespēja izbaudīt šīs skaistās valsts unikālo dabu. Mēs brauksim gar Vossevangen – dzīvo Norvēģijas sirdi.Pēc īsā brauciena pa kalnu serpentīnu mēs iebrauksim Vellavik tunelī, kas visā tā garumā izstaro maģisku zilo gaismu, bet izbraucot, nokļūsim uz vanšu tilta, kas stiepjas pāri Hardanger-fjordam. Tilts ir aizvietojis prāmja satiksmi, kļūstot par īsākā ceļa posmu starp Bergenu un Oslo. Šis tilts ir ne tikai garākais tilts Norvēģijā, bet tas ir arī tuneļu turpinājums, kas ir izrakti abās fjorda pusēs.Lieliskās ainavas ir arī Eidfjorda apkārtnē; ledāji un upes burtiski vertikāli izgreba ielejas klintīs. Mums būs pieturvieta Voringfossen ūdenskrituma skatu laukumā. Šis ūdenskritums ir daļa no upes, kas fjorda līkumā ietek jūrā, tāpēc nemaz nebūs grūti izvēlēties atbilstošu vietu ūdenskrituma apskatei. Šī diena, kas tiks pavadīta ceļā, paliks Jūsu atmiņā uz visiem laikiem! Nakts ceļā.

5. diena
Ierašanās Stokholmā. Pastaigas ekskursija pilsētā.Kopš trīspadsmitā gadsimta Stokholma ir liels valsts ekonomiskais centrs. Mūsdienās tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen mezgls – tā ir sena hidrotehniska būve, kas savienot Mēlarena ezera akvatoriju ar Baltijas jūru. Vecpilsēta – Gamla Stan – pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms dažiem gadsimtiem, vecpilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, taču vēlākā gaitā kļuva par Stokholmas vēsturisko rajonu. Muižniecības sapulcēšanās vieta – eleganta celtne, kas atrodas sakoptu dārzu ielenkumā. Līdz pat šim brīdim tā tiek izmantota sava sākotnējā uzdevuma sakarā – dažādu pasākumu norisei, saistībā ar Zviedrijas muižnieku kārtu. Bruņinieku sala – sala, kuras vēsture iesniedzas septiņos gadsimtos, kur atrodas Ridarholmenas baznīca, kas tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, un centrālais laukums, nosaukts pilsētas dibinātāja Jarla Birgera vārdā. No Mēlarena ezera piekrastes atveras brīnišķīgs skats uz Stokholmas rāti – vienu no galvenajām Stokholmas tūrisma ievērības cienīgajām vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu. Brīvais laiks. Došanās uz ostu ar sabiedrisko transportu (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~ 4.50 € ) . Vietu ieņemšana prāmī Stokholma-Tallina (~17:30), došanās uz Tallinu.Vakariņas uz prāmja, papildus maksa.

6. diena
Prāmja ierašanās Tallinā dienas pirmajā pusē.
Brokastis uz prāmja,papildus maksa.
Ekskursija Tallinā.
Gājēju ekskursija pilsētā.
Ekskursija pa Vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsārgtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem.Pastaigas laikā dzirdēsi stāstus par pilsētas 800 gadu seno vēsturi, redzēsi Aleksandra Ņevska pareizticīgo katedrāli, kurā savu karjeru uzsācis Maskavas un visas Krievijas patriarhs Aleksijs II. Ar savu varenību iespaidu atstās Svētās Marijas katedrāle, kura glabā Ivana Fjodoroviča Krauzenšterna pīšļus, kā arī Svētā Olafa baznīca, kas reiz bija pati lielākā celtne pasaulē. Šeit Tevi gaidīs pilsētas panorāmas baudīšana no skatu laukumiem, sapņu ievēlēšanās Doma baznīcā, Nigulistes un Svētā Gara baznīcas vēstures noskaidrošana, viena no vecākajiem Eiropas rātsnamiem apskate nu daudz citu brīnišķu piedzīvojumuTransfers uz Rīgu

Ceļojuma cenā iekļauts

 • Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā
 • Vieta tūrisma klases autobusā
 • 2 naktis 3 viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgajā numuriņā)
 • Vieta kajītē uz prāmja turku-stokholma / stokholma-tallina (4-vietīgas kajītes)
 • Prāmis maršrutā Tallina-Helsinki

Ekskursiju pakete 139 € :

 •  Ekskursija Bergenā
 • Vakara pastaiga Oslo
 • Ekskursija Stokholmā
 • Brauciens uz fjordu reģionu, kas iekļauj braucienu ar kuģīti pie nerёy fjorda (+ obligāta piemaksa par biļete uz kuģīti rezervācijas laikā)
 • Ekskursija pa Helsinkiem
 • Tallinas pastaigu ekskursija
 • Transporta apkalpošana

Papildus:

 • Apdrošināšana
 • Vakariņas uz prāmja Turku-Stokholma pieaugušajam - 41 €
 • Vakariņas uz prāmja Turku-Stokholma bērniem 12-17 g. - 15 €
 • Vakariņas uz prāmja Turku-Stokholma bērniem 6-11 g. - 13 €
 • Brokastis uz prāmja Turku-Stokholma pieaugušajam - 16 €
 • Brokastis uz prāmja Turku-Stokholma bērniem 12-17 g. - 8 €
 • Brokastis uz prāmja Turku-Stokholma bērniem 6-11 g. - 5 €
 • Brokastis uz prāmja Stokholma-Turku pieaugušajam - 16 €
 • Brokastis uz prāmja Stokholma-Turku bērniem 12-17 g. - 8 €
 • Brokastis uz prāmja Stokholma-Turku bērniem 6-11 g. - 5 €
 • Vakariņas uz prāmja Stokholma-Turku pieaugušajam - 41 €
 • Vakariņas uz prāmja Stokholma-Turku bērniem 12-17 g. - 15 €
 • Vakariņas uz prāmja Stokholma-Turku bērniem 6-11 g. - 13 €
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 140 €
 • Piemaksa par biļeti uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (pieagušiem) - 60 €
 • Piemaksa par biļeti uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (bērniem līdz 12 gadiem) - 40 €
 • Fiksētas vietas autobusā - 15 €
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Obligāta maksa ceļu satiksmes nodeva - 5 € /pers. par visu tūri
Datums Kajītes tips Ceļojuma cena NO Ceļojuma cena + eksk. pakete NO
30.04.2024 4 vietīga B kajītē 428 € 299 € + 139 €

3 vietīga B kajītē 463 € 334 € + 139 €
2 vietīga B kajītē 483 € 354 € + 139 €
1 vietīga B kajītē 538 € 409 € + 139 €
4 vietīga A kajītē 458 € 329 € + 139 €
3 vietīga A kajītē 478 € 349 € + 139 €
2 vietīga A kajītē 503 € 374 € + 139 €
1 vietīga A kajītē 578 € 449 € + 139 €
18.06.2024 4 vietīga B kajītē 478 € 349 € + 139 €

3 vietīga B kajītē 558 € 429 € + 139 €
2 vietīga B kajītē 598 € 469 € + 139 €
1 vietīga B kajītē 718 € 589 € + 139 €
4 vietīga A kajītē 553 € 424 € + 139 €
3 vietīga A kajītē 573 € 444 € + 139 €
2 vietīga A kajītē 623 € 494 € + 139 €
1 vietīga A kajītē 773 € 644 € + 139 €
13.08.2024 4 vietīga B kajītē 428 € 299 € + 139 €

3 vietīga B kajītē 508 € 379 € + 139 €
2 vietīga B kajītē 548 € 419 € + 139 €
1 vietīga B kajītē 668 € 539 € + 139 €
4 vietīga A kajītē 503 € 374 € + 139 €
3 vietīga A kajītē 523 € 394 € + 139 €
2 vietīga A kajītē 573 € 444 € + 139 €
1 vietīga A kajītē 723 € 594 € + 139 €
10.09.2024 4 vietīga B kajītē 428 € 299 € + 139 €

3 vietīga B kajītē 463 € 334 € + 139 €
2 vietīga B kajītē 483 € 354 € + 139 €
1 vietīga B kajītē 538 € 409 € + 139 €
4 vietīga A kajītē 458 € 329 € + 139 €
3 vietīga A kajītē 478 € 349 € + 139 €
2 vietīga A kajītē 503 € 374 € + 139 €
1 vietīga A kajītē 578 € 449 € + 139 €
 

 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home