Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Norvēģijas fjordu kruīzs

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Norvēģija   »   Norvēģijas fjordu kruīzs

1. diena
Tikšanās Rīgas osta. Iekāpšana uz prāmja Tallinka Rīga - Stokholma.Apmešanās četrvietīgajās kajītēs, prāmja atiešana ~17:30.

2. diena
Prāmja ierašanās Stokholmā ~10:30. Pārbrauciens uz Oslo.
Vakara ekskursija pa pilsētu. Oslo atrodas gleznaina, simts kilometru garā Oslo-fjorda sākumā, bet pilsētas sastāvā ietilpst ne tikai kontinentālā daļa, kas uz tā atrodas, bet arī 40 salas, katra no kurām var apburt ar savu mākslinieciskumu.  Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tāpēc, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Pilsēta ir ļoti neviennozīmīga no pirmās līdz pēdējai ielai. Šeit, pilsētā, kurai ir gadsimtu vēsture, ir sajauktas ēkas, kas uzceltas nesen, kopā ar vēsturiskiem apskates, bet skaisti pakalni apvienojas ar mežiem un salām. Jūs šeit nesatiksiet dienvidu karstumu, kā arī visa Norvēģija, godīgi sakot, nav dedzīga valsts. Bet pilsēta apburs Jūs ar savu spontānumu, tīrību un ar patīkamu miera un harmonijas atmosfēru.
Izmitināšana Oslo apkartnē. Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Pēc vēlēšanās brauciens uz fjordu reģionu (papildus maksa 50 EUR +  papildus tiek apmaksāta biļete uz kuģīti). Norvēģija. Tieši šeit atrodas krāšņi ūdenskritumi, kuru tonnas kristāldzidrā ūdens krīt upēs un līčos un tieši šeit tūristi var baudīt skaistu ledāju spīdumu, kuri atrodas apkārtējo kalnu galotnēs. Apmeklējot šīs lieliskas vietas, Jūs ienirsiet  pasakaino troļļu un seno vikingu leģendu pasaulē – drosmīgo kareivju un jūras braucēju, no kuriem nesen ir baidījies viss Eiropas kontinents. Ledus un polārblāzmas zeme. Iespējams, šeit dzimst tikai un vienīgi vikingi un valkīrijas, kurus nebiedē ne aukstums, ne necaurejami meži un barga ziemeļu daba. Droši vien, norvēģu attieksmi pret dzīvi var raksturot ar Heijerdāla – kurš ar plostu ir pārpeldējis  Kluso okeānu – lozungu: „Robežas? Dzirdēju, ka tās pastāv, tomēr nekad tās nebiju redzējis!” Bet pati galvenā šīs valsts iezīme ir, protams, Norvēģijas fjordi! Ik gadu uz šejieni  sabrauc tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijā taču atrodas slavenie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO dabas mantojuma sarakstā, viens no kuriem ir fjords Nerёy. Tas atrodas Rietumu Norvēģijā pašā fjordu reģiona centrā! Visu norvēģu dabas skaistumu un diženumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Un ūdens pastaiga no mākslinieciskās vietas ar nosaukumu Flom, kas ir pievilcīga pilsēta, izvietota uz fjorda Aurlandsfjord, līdz Gudvangen ciematam uz Nerёy fjorda sniegs Jums iespēju  izbaudīt skatu uz klasisko Norvēģiju, augstiem kalniem ar sniegotiem galiem, dzidrāko ūdeņu gludo virsmu. Pēc brauciena ar kuģīti nakts pārbrauciens uz Stokholmu.

4. diena
Ierašanās Stokholmā.
Ekskursija pa pilsētu. Sakot ar 13.gadsimtu Stokholma ir nozīmīgs ekonomiskais valsts centrs. Šodien tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen ir veca hidrotehniskā būve, kas savieno Milāras ezera ūdeņus ar Baltijas jūru.
Vecā pilsēta – Gamla Stan – Pilsēta starp tiltiem – Stokholma vēsturiskais centrs.  Vairākus gadu simtus atpakaļ Vecā pilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, tomēr vēlāk kļuva par vēsturisku Stokholmas rajonu.  Aristokrātu Sanāksme — eleganta ēka, kurai apkārt ir sakārtoti dārzi. Līdz pat mūsu dienām ēka joprojām tiek izmantota paredzētajam nolūkam kā Zviedrijas dižciltīgo dzimtu dažādu pasākumu rīkošanas vieta. Bruņinieku sala- sala ar septiņu simtu gadu vēsturi, uz kura atrodas Riddarholmschyurkan baznīca, kura tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, bet centrālais laukums saucas par godu Birgaram Jarlam, pilsētas dibinātajam. No Milāras ezera krastmalas paveras lielisks skats uz Stokholmas Rātsnamu – vienu no galvenajām Stokholma tūrisma apskates vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu.  Brīvs laiks. Iekāpšana uz „Tallink” prāmja Stokholma-Rīga. Apmešanās četrvietīgajās kajītēs ~17:00.

5. diena
Prāmja ierašanās Rīgā dienas pirmajā pusē ~11:00.

Brauciena cenā iekļauts:
Vieta komfortablā tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā;
Ekskursija pa Oslo;
Ekskursija pa Stokholmu;
1 nakts ar brokastīm viesnīcā Oslo apkartnē (divvietīga izmitināšana);
Vieta četrvietīgā kajītē uz Tallinnk prāmja, Rīga-Stokholma-Rīga, "С4" klase.

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 40 EUR.
Pieļaujama nododama bagāžu norma autobusā - 1 soma līdz 25 kg / personai.

Papildus:
OBLIGĀTI! Brauciens uz fjordiem — 50 EUR + biļete uz kuģīti (pieaugušo 55 EUR , bērnu 40 EUR ).
Apmeklējamo objektu ieejas biļetes .
Sabiedriskā transporta biļetes.

Piemaksa par kajītes maiņu:

Iespējama piemaksa par kajītes klases maiņu

01.05, 07.05, 23.05, 15.08, 21.08, 04.09; 26.09.

12.06, 20.06

04.07, 18.07, 01.07.

С3 (trīsvietīga izmitināšana)

10 €

15 €

20 €

С2 (divvietīga izmitināšana)

20 €

25 €

40 €

С1 (vienvietīga izmitināšana)

50 €

55 €

110 €

B4 (četrvietīga izmitināšana)

15 €

20 €

25 €

B3 (trīsvietīga izmitināšana)

25 €

30 €

40 €

B2 (divvietīga izmitināšana)

40 €

50 €

75 €

B1 (vienvietīga izmitināšana)

95 €

105 €

175 €

A4 (četrvietīga izmitināšana)

30 €

35 €

45 €

A3 (trīsvietīga izmitināšana)

45 €

50 €

60 €

A2 (divvietīga izmitināšana)

65 €

75 €

105 €

A1 (vienvietīga izmitināšana)

140 €

160 €

240 €

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home