Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Noslēpumainā Transilvānija

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Rumānija   »   Noslēpumainā Transilvānija
Pievienojieties mūsu brīnišķīgajam ceļojumam, kurā atklāsiet Rumānijas dārgumus: krāšņo dabu, unikālos UNESCO sarakstā iekļautos pieminekļus, nocietinātās baznīcas un noslēpumainās pilis. Transilvānijas reģions jeb vēsturiskā Transilvānija asociējas ar noslēpumainām pilīm, spokiem un vampīriem. Tieši no šejienes ir cēlies leģendārais vampīrs Drakula, kurš ir literāro un kino varoņu prototips.

1. diena
Tikšanās lidostā. Lidojums uz BUKARESTU. Transfērs uz viesnīcu, izmitināšana, brīvais laiks, nakšņošana.
 
2. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Panorāmas ekskursija pa BUKARESTU: Anteneum, Universitātes Bibliotēka, Revolūcijas laukums. Parlamenta Pils apmeklējums - otrās lielākās valdības ēkas pasaulē aiz Vašingtonas Pentagona. Izbraukšana uz SIBIU. Izmitināšana viesnīcā, vakariņas un nakšņošana.
 
3. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Apskates ekskursija pa SIBIU, vienu no Rumānijas lielākajiem viduslaiku pilsētbūvnieciskajiem kompleksiem, kas 2007. gadā tika atzīts par Eiropas kultūras galvaspilsētu. Pilsēta, kas atrodas kultūru krustcelēs, pārsteidz ar krāsainajām pasaku mājiņām, pulksteņa torni un skaisto vecpilsētu. Evanģēlijas katedrāles, Lielā un Mazā laukuma, Melu tilta apmeklējums. Brauciens uz ALBA JULIJU, bijušo Transilvānijas hercogu galvaspilsētu. Apmeklējiet iespaidīgo citadeli un divas katedrāles - katoļu un pareizticīgo. Brauciens uz KLUŽA-NAPOKU. Izmitināšana viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.
 
4. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Ekskursija pa Transilvānijas galvaspilsētu - KLUŽA-NAPOKA. Pastaiga pa Savienības laukumu no Svētā Mihaila baznīcas līdz Nacionālajam teātrim. Transfērs uz TURDU. Lielisko sāls raktuvju apmeklējums, kas ir vienas no vecākajām pasaulē. Jau romiešu laikos šeit bija sāls raktuves . Papildu iespējas (laivas u. c.) par papildu maksu. Brauciens uz SIGIŠOARU. Pastaiga pa SIGIŠOARAS vēsturisko centru, kas tiek uzskatīts par skaistāko pilsētu Rumānijā, pilnībā iekļauts UNESCO sarakstā, ar tās daudzajiem nocietinājumiem un torņiem. Apskates objekti: 12. gs. celtā citadele, pulksteņa tornis un baznīca. Izmitināšana viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.
 
5. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens uz PREJMERU. UNESCO sarakstā iekļautās nocietinātās baznīcas apmeklējums, kas ir lielisks aizsardzības arhitektūras paraugs. Brauciens uz BRAŠOVU, viduslaiku pilsētu ar vēsturisko centru, Lielu Tirgus laukumu, Rātsnamu, Melno un Balto Torņiem un tā saukto Melno baznīcu, kur dzima Rumānijas reformācija. Brauciens uz ciematu BRANA. Ekskursija pa gleznaino, pasaulslaveno pili, kas saistīta ar pašu Drakulu. Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā. Pēc izvēles (par papildus samaksu uz vietas): folkloras vakars ar mūziku un vakariņas ar tradicionāliem rumāņu ēdieniem reģionālā restorānā. Nakšņošana.
 
6. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens pa ainavisku maršrutu cauri Karpatu kalniem uz SINAJU, kūrortu, kas pazīstams kā Karpatu pērle. Ekskursija uz Pelēša pili - pasakaino karaliskās ģimenes vasaras rezidenci. Ierašanās BUKARESTĒ, ciemata muzeja apmeklējums. Vecākais un lielākais brīvdabas muzejs Rumānijā, kas iepazīstina ar lauku tradicionālo arhitektūru un ir īsts "laika logs", kas ļauj iepazīt kādreizējo iedzīvotāju dzīvi. Transfērs uz viesnīcu, izmitināšana, vakariņas, nakšņošana.
 
7. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz lidostu Bukarestē. Lidojums uz Rīgu.
 
Cenā iekļauts:
 • Lidojums Rīga-Bukareste-Rīga (iekļauta rokas bagāža un reģistrētā bagāža)
 • Transfērs
 • Izmitināšana: 6 naktis 3* viesnīcā, divvietīgos numuros
 • Ēdināšana: 6 brokastis, 4 vakariņas (“à la carte”)
 • Ekskursiju programma
 • Vietējā gida pakalpojumi
 • Pārstāvja pakalpojumi uz vietas
Papildus:
 • Ieejas biļetes apskates objektos
 • Pēc izvēles, folkloras vakars (5. Diena) ~45 EUR par personu (minimālais tūristu skaits – 15 personas)
 • Piemaksa par atļauju veikt fotogrāfijas apskates objektos (kur nepieciešams)
 • Veselības apdrošināšana
Ceļojuma programma, objektu apmeklējuma kārtība, maksas objektu skaits, kā arī to izmaksas var mainīties

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home