Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Pasaku un Brīnumu pasaulē. Aviotūre uz Lapzemi pie Santa Klausa.(Airbaltic)

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Aviotūre uz Lapzemi   »   Pasaku un Brīnumu pasaulē. Aviotūre uz Lapzemi pie Santa Klausa.(Airbaltic)

 PASAKU UN BRĪNUMU PASAULĒ. AVIOTŪRE UZ LAPZEMI PIE SANTA KLAUSA (AIRBALTIC)

 23.12.23-25.12.23
• Dzīvošana 4* viesnīcā Scandic Oulu (viena vieta divvietīgā numuriņā) no 469 €
• Dzīvošana Radisson Blu Hotel Oulu 4* viesnīca ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) no 509 €
• Dzīvošana 3* viesnīcā pēc fortūnas sistēmās ar brokastīm (viena vieta divvietīga numurā) no 449€
 
30.12.23.-01.01.24
• Dzīvošana 4* viesnīcā Scandic Oulu (viena vieta divvietīgā numuriņā) no 459 €
• Dzīvošana Radisson Blu Hotel Oulu 4* viesnīca ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)no 499 €
• Dzīvošana 3* viesnīcā pēc fortūnas sistēmās ar brokastīm (viena vieta divvietīga numurā)no 439 €
 
CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
 • 2 naktis 3*viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīga numurā)
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Lidojums Rīga - Oulu - Rīga (Airbaltic)
 • Pasažieru nodevas
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg
EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)
 • Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
 • Transfērs uz zooloģisko dārzu Ranua
 • Ekskursijas brauciens ciemos pie Santa Klausa (Rovaniemi)
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • EKSKURSIJAS + TRANSFĒRI (APMAKSA UZ VIETAS) 159.00€
 
Precīzs tikšanās un izbraukšanas laiks tiks norādīts mūsu mājas lapas sadaļā “Klientiem /izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma
 
Uzmanību!
 
Ekskursijas noritēs krievu un latviešu valodā! Lūgums tūres rezervēšanas laikā komentāros minēt Jums piemērotāko ekskursijas valodu!
 
1. DIENA
 
~8:00Tikšanās Rīgas lidostā, (precīzu laiku lūgums skatīt mūsu interneta vietnē 2 dienas pirms ceļojuma, apmeklējot sadaļu “Klientiem /Izbraukšanas grafiks”).
 
Lidojums Rīga - Oulu ~10:00-11:40
 
Ierašanās Oulu. Transfērs uz 4* viesnīcu (pēc vēlēšanās, papildus maksa)
 
Oulu pilsētu 1605.gadā dibināja karalis Kārlis IX, Botnijas līcī, pie Oulujoki upes, tā ir pavērsta uz salas Linnansaari pils pusi. Oulu ir ziemeļu Somijas kultūras galvaspilsēta. Šeit dzīvo daudzi mākslinieki, rakstnieki un mūziķi, to skaitā "kliedzošais koris" Mieskuoro Huutajat, kas ir pazīstams arī kā "Kliedzošie Vīrieši". Pilsētā ir daudz muzeju, ieskaitot iespaidīgo Tiedekeskus Tietomaa, pirmo Somijas zinātnes centru, kur visa gada garumā notiek tematiskās izstādes.
 
Iekārtošanās 4* viesnīcā Oulu apkārtnē (divvietīgie numuriņi).
 
Ja palaimēsies, Jums būs iespēja apbrīnot ziemeļblāzmu. Ziemeļblāzmu var novērot skaidras tumšas naktīs. Labākais laiks ziemeļblāzmas novērošanai no pulksten 21:00 līdz 23:30 vakarā.
Spokaino blāzmu debesīs somi sauc par "revontulet", kas tulkojumā nozīmē "uguns lapsas". Šis nosaukums radies sāmu kultūrā, saskaņā ar leģendu - Aurora Borealis parādījās lapsas dēļ, kura skrēja pa sniega klātiem kalniem un ar savu asti sūtīja sniega dzirksteles debesīs. Citas ziemeļu tautas ticēja, ka Ziemeļu Blāzma radās no mirušo asinīm, asinīm, kas tika izlietas, kad gari spēlēja ar bumbu vai devās izjādās ar zirgiem pēcnāves pasaulē. Vēl viena leģenda vēsta, ka šī parādība notiek, kad pats Tors met zibeņus Väinämöinen, dižena somu eposa Kalevalas varonī. Patiesībā, no Sibīrijas līdz Skotijas un diženiem Amerikas līdzenumiem, katra kultūra, kurā parādās šis aizraujošas gaismas, radīja savu mitoloģiju, lai izskaidrotu Blāzmu. To ieskauj tik daudzas leģendas, cik Sauli un Mēnesi.
Zinātne ir devusi mums ne mazāk skaistāku paskaidrojumu nekā mitoloģisko. Ziemeļblāzmas parādīšanās iemesls galvenokārt ir saules uzliesmojumi, kurus izraisa saules vētras un saules vēji, kas sasniedz arī mūsu planētu. Saules vēji pārnēs elektronus, kas saduras ar molekulām jonosfērā, radot elektromagnētisko starojumu, kuras spektrs variējas no infrasarkana līdz ultravioletam. Redzamais spektrs parasti balts un zaļš, radīts skābekļa molekulu satraukuma stāvoklī, bet rozā gaisma parasti nāk no slāpekļa.
Nakts viesnīcā.
 
2. DIENA
 
Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Lapzemi ciemos pie Santa Klausa (Rovaniemi pilsēta) (pēc vēlēšanās, papildus maksa)
Netālu no pilsētas Rovaniemi, mežā paslēpta Ёulukka - maģisks meža ciems, kuru apdzīvo elfi un troļļi – vissvarīgākie Santa Klausa palīgi! Bet tieši uz Polārā loka, pazemes alā kalnā Syuvyasenvaara, viesus no visas pasaules satiek Santa Parks (Ieejas biļetes papildu maksas )
 
Santa Parkā Jūs varēsiet apmeklēt neskaitāmas slepenās vietas un izklaides, tādas kā Milzīga Sniega Bumba, Elfu Pasta Birojs, Suvenīru bodīti „Elfu Rotaļlietu Fabrika”, Ziemassvētku piparkūku ceptuvi, Šovu „Elfu Rotaļlietu Fabrikas Noslēpumi”, Santa Parka deju šovs (3 reizes dienā), Maģiskais Vilciens "Gadalaiki", Elfu Darbnīcu, Kaligrāfijas Skolu, Rotaļlaukumu Angry Birds, Elfu Skolu (5 reizes dienā), Ledus Galeriju un Bāru Ledus Princeses pavadībā, ka arī Jums būs iespēja apmeklēt Šampanieša Bāru un "Kaķa" kafejnīcu, varēsiet šķērsot Polāro Loku, un neaizmirstiet nosūtīt personalizētu Ziemassvētku video atklātni, izmantojot JoinMe Tube!
 
Lai gan elfi - ļoti jautra un nemierīga tauta, viņi vienmēr ir ļoti priecīgi viesiem, un ar prieku palīdzēs Jums atrast, lai ko Jūs arī meklētu. Un, ja Jums palaimēsies, viņi pastāstīs dažus ļoti slepenus Ziemassvētku noslēpumus.
 
Jūs noteikti satiksiet Santa Klausu, kura ausī Jūs varēsiet iečukstēt savu spilgtāko vēlmi, bet Jūsu iepriekš sagatavotas dāvanas Jūsu bērniem, viņš ar prieku nodos.
 
Pēc Santa Parka apmeklējuma, pēc pieprasījuma, par papildus samaksu Jūs varēsiet iegūt daudzus neaizmirstamus iespaidus un emocijas braucienā uz ragavām ar haski suņu pajūgu un apmeklēt ziemeļbriežu safari, kur Jūs varēsiet izbraukt ar ziemeļbriežu kamanām.
 
Atgriešanās viesnīcā.
 
24.12.2023 Ziemassvētku sagaidīšana (grupai 23.12.2023-25.12.2023) (pēc vēlēšanās, papildu maksa)
 
31.12.2023 Jaunā Gada sagaidīšana (grupai 30.01.2023-01.01.2024) (pēc vēlēšanās, papildu maksa)
 
3. DIENA
 
Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Transfērs uz pašu ziemeļīgāko dabas parku pasaulē - Arktikas zooloģiskā dārza Ranua. (Ieejas biļetes papildu maksas) (pēc vēlēšanās, papildu maksa)
Zooloģiskais dārzs Ranua - galvenā Lapzemes atrakcija ģimenes atpūtai. Pie ieejas zooloģiskā dārza Jūs satiks polārlācis Jonne- tas ir sabiedriskā polārlāča personāžs, kas klīst pa parku un sveicina apmeklētājus ar draudzīgu ņurdēšanu. Jonne ir ātrs puisis, kuru var redzēt šeit vai tur. No četriem polārlāčiem, kas dzīvo Ranua zooloģiskā dārzā, tikai Jonne ir atļauts brīvi pārvietoties visā parkā teritorijā. Īstie polārie lāči dzīvo plašos aplokos!
 
Zooloģiskā dārzā ir visdažādākie dzīvnieki – tas ir ne tikai savvaļas dabas pārstāvji, kuru aptuveni ir 50 Arktikas un ziemeļu savvaļas dzīvnieku sugu: balti un brūni lāči, lūši, vilki, aļņi, pūces, ziemeļbrieži un citi ziemeļu faunas pārstāvji, kuru dzīves vieta ir maksimāli pietuvināta to dabiskajai dzīves vietas videi. It īpaši ziemā savvaļas dabas parkā dzīve mainās pilnībā. Daudziem dzīvniekiem arktiskā ziema ir dabisks biotops, un tos var viegli novērot sniegu klātā parkā. Ziemā parkā tiek uzceltas sniega un ledus skulptūras, kuras ir neatņemama polāra savvaļas dabas parka sastāvdaļa.
 
Tāpat zoodārzā ir iespēja slēpot, pavizināties ar sniega motocikliem vai ar suņu un briežu kamanām (par papildus samaksu).
 
Lielākā daļa apmeklētāju ceļo pa parku ar ragavām, braucot no sniegotajām nogāzēm un baudot polāras dabas elpu aizraujošus skatus. Lai pasargātu bērnus no aukstuma, rekomendējam ietērpties siltās drēbes.
 
Un neaizmirstiet paņemt līdzi mīkstu paklāju ragavām. (Ragavas noma ir iekļauta ieejas maksā). Bet Jūsu bērni varēs ceļot pa parku uz mini sniega motocikliem, īpaši viņiem aprīkotajā trasē. (par papildus samaksu).
 
Pēc pastaigas pa zooloģisko dārzu, Jūs varat izbaudīt siltumu mājīgā restorānā "Lapzemes telts", kur var ieturēt pusdienas un sasildīties pie kamīna.
 
Transfērs uz lidostu (pēc vēlēšanās, papildu maksa)
 
Lidojums Oulu - Rīga ~20:00-21:35
 
PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES
Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 100.00€
APMAKSA UZ VIETAS
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
 • Vizināšanās briežu pajūgā 1000 metru garumā pieaugušajam(4 līdz 5 cilv. kamanās) - 36.00 €
 • Vizināšanās briežu pajūgā 400 metru garumā (4 līdz 5 cilv. kamanās) 3 - 12 gadu vecumam - 17.00 €
 • Vizināšanās briežu pajūgā 1000 metru garumā (4 līdz 5 cilv. kamanās) 3 - 12 gadu vecumam - 28.00 €
 • Vizināšanās briežu pajūgā 400 metru garumā pieaugušajam(4 līdz 5 cilv. kamanās) - 20.00 €
 • Santa Parkā ieejas biļete pieaugušajam - 45.00 €
 • Santa Parkā ieejas biļete bērniem (3 - 12 gadu vecumam) - 38.00 €
 • Ieejas biļete Ranua pieaugušajam - 19.00 €
 • Ieejas biļete Ranua bērniem (4 - 14 gadu vecumam) - 15.00 €
 • Haski parka apmeklējums pieaugušajam - 10.00 €
 • Haski parka apmeklējums (4 - 12 gadu vecumam) - 5.00 €
 • Vizināšanās ar suņu pajūgiem 500 metru garumā (4 līdz 5 cilv. kamanās) pieaugušajam - 35.00 €
 • Vizināšanās ar suņu pajūgiem 500 metru garumā (4 līdz 5 cilv. kamanās) 3 - 12 gadu vecumam - 20.00 €
 • Vizināšanās ar suņu pajūgiem 2000 metru garumā (4 līdz 5 cilv. kamanās) pieaugušajam - 45.00 €
 • Vizināšanās ar suņu pajūgiem 2000 metru garumā (4 līdz 5 cilv. kamanās) 3 - 12 gadu vecumam - 30.00 €
SVARĪGA INFORMĀCIJA
Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā
Pirms ceļojuma rezervēšanas, lūdzam obligāti apmeklēt sadaļu SVARĪGA INFORMĀCIJA
Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma paraugs

 

Galamērķis   Izbraukšanas datumi   ilgums  

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home
utf8mb4