Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

PERU Jaungada programma

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   ASV un Kanāda   »   PERU Jaungada programma

Jaungada ekskursija VELKĀS IMPERIJAS ISTORIJA 1
Laipni lūgti 2024. gadā!!!! ( Lima-Kusko-Puno-Kolkas kanjons-Arekipa-Naska-Lima) .

14 dienas - 13 naktis
Grupas ekskursija : 28.12.

Viesnīcas 3* 4985,25

Viesnīcas 4* 5462.50

Viesnīcas 5* 6394


28.12.LIMA Ielidošana Limā Horhe Chavez lidostā. Tikšanās un transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana 3* viesnīcā "Britania".
29.12.12. Lima Brokastis - bufete. Iepazīšanos ar PERU sāksim no tās galvaspilsētas. Apskates ekskursija pa Limu. Vispirms apmeklēsim tūrisma rajonu Miraflores, kur atrodas Mīlētāju parks.
Huaca Puyan, Olīvu parka, Huaca Yanamarca, veco koloniālo muižu panorāmas apmeklējums. Turpinām ekskursiju pa pilsētas vēsturisko centru, kas glabā spāņu koloniālo mantojumu - Sanfrancisko katedrāle, Centrālais laukums ar prezidenta pili, krāšņā bronzas strūklaka un katedrāle, Sanmartina laukums. Papildus iesakām apmeklēt Zelta muzeju ar milzīgu dažādu tautu un gadsimtu ieroču kolekciju, kā arī privātu pirmsinku un inku perioda zelta kolekciju €40.
Izmitināšana viesnīcā "Britania" 3* .

30.12.LIMA CUSCO
Brokastis. Transfērs no viesnīcas uz lidostu. Lidojums uz Kusko. Ierašanās, sagaidīšana Kusko lidostā un transfērs uz viesnīcu 3* " 7 Ventanas" . Apskates ekskursija ar autobusu pa Kusko. Arhitektūras kompleksu apmeklējums: Sacsayhuaman cietoksnis, Kenko templis, Puca Pucara cietoksnis un Tambomachay ūdens templis. Ekskursijas turpinājums saules dievam veltītajā pilī Korikanča. Kusko katedrāles apmeklējums 25€
Pēc ekskursijas atgriešanās 3* viesnīcā "Rojas Inn".

31.12. CUSCO/MACHUPICCHU/CUSCO Pēc brokastīm pārbrauciens ar vilcienu uz Aguas Calientes. Pēc tam ar autobusu dosieties uz inku zudušo pilsētu - Maču Pikču, kas tiek uzskatīta par Dienvidamerikas spēcīgāko enerģijas centru. (Maču Pikču 1911. gadā atklāja amerikāņu vēsturnieks Hairams Bingems). Maču Pikču (Maču Pikču kečua valodā nozīmē "Vecais kalns") ir noslēpumaina inku pilsēta, kas celta 15. gadsimta vidū. Tā atrodas aptuveni 100 km attālumā no inku impērijas galvaspilsētas Kusko un ir tik nomaļi paslēpta Andos, ka spāņu kolonizatori to nevarēja sasniegt. Pasaule par šo pilsētu uzzināja 1911. gadā, pateicoties amerikāņu zinātniekam Hīramam Bingemam. Lai gan vietējie iedzīvotāji vienmēr zināja par Maču Pikču, viņi nesteidzās dalīties ar šo informāciju ar citplanētiešiem.Kopš 1983. gada Maču Pikču ir iekļauta UNESCO Cilvēces pieminekļu sarakstā un kopš 2007. gada - Jauno pasaules brīnumu sarakstā.
Ekskursija gida pavadībā. Pēcpusdienā - nobrauciens uz Aguas Calientes. Pusdienas nacionālās virtuves restorānā "El MAPI". Pēc tam atgriešanās ar vilcienu uz Kusko. Ierašanās, tikšanās un transfērs uz 3* viesnīcu "Rojas Inn".

 

01.01. KUSKO / Inku Svētā ieleja
Brokastis. Transfērs uz Svēto Inku ieleju. Mākslas gadatirgus apmeklējums Pisakas pilsētā (šeit var iegādāties rokdarbus: keramiku, paklājus, suvenīrus, sudraba un ādas izstrādājumus). Avanakančas zooloģiskā dārza apmeklējums, kur tūristi apbrīno un piedalās burvīgo dzīvnieku - lam, alpaku, huanako un vikunji - barošanā. Iepazīšanās ar vilnas apstrādes un dabiskās krāsošanas procesu. Ekskursija uz arheoloģisko kompleksu Ollantaytambo, vissvarīgāko inku impērijas administratīvo, reliģisko un militāro centru Tiwantinsuyo. Pusdienas nacionālās virtuves restorānā "Muña". Atgriešanās Kusko. Izmitināšana 3* viesnīcā "Rojas inn".

02. 01. KUSKO
Brokastis. Brīva diena atpūtai Kusko vai papildu ekskursijām (Varavīksnes kalni, Maras un Morai. Izmitināšana viesnīcā "Rojas inn" 3*.
03. 01. Kusko / PUNO Brokastis. Transfērs ar tūristu autobusu uz Puno pilsētu. Pa ceļam pieturas: Piquillacta, Capilla Sicstina de America, Andaguayilillas, Racci. Pusdienas bufetes veidā Sicuani. Nākamās pieturas: La Raya (4400 m virs jūras līmeņa) un Pucara. Aptuveni plkst. 17.00 - ierašanās Puno (Puno atrodas Titikakas ezera krastā, kas tiek uzskatīts par augstāko kuģojamo ezeru pasaulē. Tā kopējā platība ir 8300 km2. Tajā ietek 25 upes. Ezera līkumainā piekraste veido daudzus pussalas un līčus. Izmitināšana 3* viesnīcā "Sol Plaza".

Luksusa vilciens "Titikaka" no Inku impērijas galvaspilsētas Kusko uz majestātiskā Titikakas ezera krastu - Puno - trešdienās un svētdienās. Greznajā vilcienā ir restorāna vagons, bāra vagons un unikāls panorāmas vagons, pateicoties kuram ceļotājam ir iespēja vērot, kā mainās dabas ainavas un klimats, vilcienam pārvietojoties pa maršrutu. Vilciens kursē pa vienu no augstākajām dzelzceļa līnijām pasaulē ("starp kalniem un mākoņiem"), ar obligātu pieturu maršruta augstākajā punktā (La Raya, 4319 m), kur var baudīt neaizmirstamus panorāmas skatus uz kalnu virsotnēm un līdzenumiem. Braucienā ir iekļautas pusdienas (uzkodas, pamatēdiens, deserts). Ceļojums ar vilcienu Andean Explorer ir viens no divdesmit pieciem viskrāsainākajiem un interesantākajiem dzelzceļa braucieniem pasaulē, un LUH vilciens un maršruts World Travel Awards 2012 statistikā ir atzīts par labāko Amerikā.
Plānotā ierašanās Puno pulksten 7 vakarā + 250 € vienai personai. Vilciens kursē trešdienās, piektdienās un svētdienās.

 

 

04. 01. PUNO / Titikakas ezers Brokastis. Transfērs uz ostu. Ekskursija uz Uros peldošajām niedru salām - tās ir vairāk nekā 40 mākslīgi veidotas salas, ko no ezerā augošajām niedrēm izveidojuši Uros indiāņi. Šeit jūs uzzināsiet par salu vēsturi un to iedzīvotājiem. Jūs varēsiet iegādāties daudzus suvenīrus un izbraukt ar niedru laivu. Mūsu ekskursija turpināsies Titikakas ezera dziļumā uz Taquile salu. Sala ir slavena ar savām etniskās kultūras vērtībām - salas iedzīvotāji glabā senas tradīcijas, īpaši aušanas tradīcijas. Pateicoties aušanas mākslai, 2005. gadā UNESCO pasludināja salu par "Cilvēces mutvārdu un nemateriālā mantojuma meistardarbu". Pusdienas uz salas. Atgriešanās Puno. Izmitināšana 3* viesnīcā "Sol Plaza".

 

05.01. PUNO / KOLKA Brokastis. Transfērs ar ērtu autobusu uz Kolkas kanjonu - dziļāko un skaistāko kanjonu pasaulē. Pa ceļam nelielas pieturas un rozā flamingu novērošana pie ezera "Lagunillos". Apstāšanās novērošanas punktos. No kurienes paveras brīnišķīgs skats uz 3 vulkāniem. Ierašanās ciematā "Chivay". Izmitināšana viesnīcā. Tie, kas vēlas, var apmeklēt karstos avotus. Laiks pusdienām. Nakšņošana viesnīcā "Colca Llacta" 3*.
06.01. Colca / AREKIPA Brokastis. Vizīte uz Cruz Del Condor skatu torni, no kura paveras neaizmirstams skats uz kanjonu, kura dibenā 1200 m dziļumā plūst Kolkas upe. Varenā kondora lidojuma vērošana. Kolkas aiza ir 4160 metru dziļa, divas reizes dziļāka par ASV esošo Lielo kanjonu. Atgriešanās viesnīcā, lai paņemtu savas mantas. Brīvais laiks pusdienām. Pārbrauciens uz Arekipu ar pieturām pie 3 vulkānu skatu punktiem. Izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks Arekipā. Nakšņošana viesnīcā "Santa Rosa". 3*

 

07.01 AREQUIPA / NASCA Brokastis. 9.00 Ekskursija pa Arekipu ar Santa Katalīnas klostera, centrālā laukuma, katoļu katedrāļu un Yanahuara skatu laukuma apmeklējumu. Norādītajā laikā transfērs uz autoostu. Plkst. 13.30 Transfērs Arekipa - Nazka ar ērtu guļamvagonu autobusu. Pusdienas un dzērieni tiks pasniegti autobusā. Iekļauts biļetes cenā. (Pilsēta Nazca tika dibināta spāņu 1591. gadā un atrodas piekrastes Nazca tuksnesī. Nazkas tuksnesis ir slavens ar milzu dzīvnieku, cilvēku un ģeometrisko figūru zīmējumiem, kas redzami tikai no putna lidojuma). Tikšanās stacijā un transfērs uz viesnīcu "Alegria" 3* vai tās pašas kategorijas viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā.

 

 

08.01 NASCA / PARACAS Brokastis viesnīcā. Tikšanās vestibilā ar krievu gidu. Transfērs uz lidostu. Lidojums virs Nazkas līnijām. ("Nazkas līnijas" ir milzīgi zīmējumi uz zemes un klintīm, kas redzami tikai no putna lidojuma). Šiem zīmējumiem bija rituāls mērķis, kas saistīts ar ūdens kultu. Marija Reiche atklāja pasaulei Nazkas līnijas un zīmējumus un veltīja savu dzīvi to izpētei. Saskaņā ar viņas teoriju Nazkas līnijas ir milzīgs agrārais kalendārs. Bet savu teoriju jūs paši pastāstīsiet pēc lidojuma virs līnijām). Īsa atpūta. Atgriešanās viesnīcā. Transfērs Nazca - Paracas ar ērtu autobusu. (Parakas pussala ir valsts rezervāts, pateicoties tās dabas bagātībām un arheoloģiskajai vērtībai). Izmitināšana viesnīcā "La Posada del Emancipador" 3*. Brīvais laiks.

 

09.01 PARACAS /LIMA Brokastis. 8:00 - Ekskursija uz Balestas salām, mazajiem Galapagos. Salās dzīvo jūras roņi, roņi, albatrosi, kormorāni un Humbolta pingvīni. No šejienes var apskatīt slaveno "Kandelabru" (milzu zīmējums uz klints). Pēcpusdienā ar ērtu autobusu pārbrauciens uz Limu. Transfērs un izmitināšana 3* viesnīcā "Britania".

 

10.01 LIMA Brokastis. Brīvais laiks Limā. Transfērs uz lidostu.

 

Pa ceļam uz lidostu iesakām apmeklēt vienu no 25 labākajiem muzejiem pasaulē - Larco Herrera muzeju. Tas ir dibināts 1925. gadā un atrodas Peru vicekaraļa mājā. Muzejs 18. gadsimta koloniālā stilā atrodas pašā piramīdas virsotnē. Tajā glabājas neiedomājami bagāta keramikas, audumu, juvelierizstrādājumu, zelta, mūmiju un viena no bagātīgākajām keramikas kolekcijām ar erotisku pieskaņu. Kopējais eksponātu skaits ir 45 tūkstoši. Visi tie stāsta par tādu civilizāciju kā Inku, Moche, Nazca un Chimu vēsturi, dzīvi un kultūru. 65 €.
Šeit ir arī ļoti labs nacionālās virtuves restorāns "Café del Muzeo".
Programmas cena ar krievu valodā runājošu tulku .

 

 

Programmas cenā ir iekļauts:
Iekšzemes lidojumi Lima-Kusko
Ēdināšana saskaņā ar programmu
Jaungada vakariņas 3* un 4* tūristiem restorānā "Tunupa" 5* tūristiem viņu pašu viesnīcā.
Jaungada apkalpošana.
Ekskursijas ar krievu valodā runājošu gidu tulku saskaņā ar programmu.
Gulošais dienas autobuss pirmajā stāvā Arekipa-Nazca
Tūristu autobusi Nazca-Paracas-Lima.
Ekspedīcijas klases dzelzceļa biļete
Nav iekļauta programmas cenā:
Papildu maksas Ieejas maksa Nazkas Nacionālajā parkā 15€
Nazkas lidostas nodeva 10€
Ieejas biļete uz Parakasas nacionālo parku
Ceļojuma turpinājumā var doties uz Amazones džungļiem vai Puerto Maldonado, atpūsties Parakasā vai Tumbesā vai turpināt ceļojumu citās valstīs.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home
utf8mb4