Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Portugāle - kur zeme beidzas un jūra sākas

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Portugāle   »   Portugāle - kur zeme beidzas un jūra sākas
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijas rietumos.
 
2. diena
Brokastis. Vācija. Īsa pauze Braunšveigā (Braunschweig). Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Nakts - viesnīcā Francijā.
 
3. diena
Brokastis. Ceļš pa Franciju. Pauze Ambuāzā (Amboise). Ambuāzas pils (ārēja apskate) – karaļu Šarļa VIII, Luija XII, Fransuā I iemīļota rezidence, Sv. Ubēra kapella - Leonardo da Vinči apbedīšanas vieta. Nakts – viesnīcā Spānijas ziemeļos.
 
4. diena
Brokastis. Ceļš pa Spāniju, Portugāli. Gimarainša (Guimarães) ir pilsēta pazīstama kā pirmā Portugāles karaļa Alfona I dzimšanas vieta un rezidence. Šeit Alfons I tika kronēts par pirmo Portugāles karali. XX. gs. pilsēta tika pasludināta par "Nācijas šūpuli". Nakts - viesnīcā Portugāles ziemeļos.
 
5. diena
Brokastis. Portugāle. Porto (Porto) - Portugāles “ziemeļu galvaspilsēta”. Brīvais laiks. Iepazīšanas ar pilsētas centru. Katedrāle, Sv. Bento dzelzceļstācija ar flīžu dekoru, Ziedu iela, Sv. Franciska baznīca, birža, Ribeiras krāšņā krastmala, iespaidīgie tilti pāri Douro upei. Pēc vēlēšanās - brauciens ar kuģīti pa Douro upi. Brīvais laiks. Pārbrauciens uz dienvidiem. Mazās, krāšņās zvejnieku pilsētiņas Nazares (Nazaré) apmeklējums: zvejnieku kvartāls, Sítio – vecpilsēta uz klints ar brīnišķīgu skatu laukumu. Obiduša (Obidos) - pilsēta, kas ir nacionālā bagātība. Tā ir dārzos grimstošu baltu mājiņu pilsētiņa-muzejs zem atklātām debesīm. Pauze. Nakts - viesnīcā Portugāles rietumos.
 
6. diena
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Lisabonu un Kaškaišu. Portugāles galvaspilsēta Lisabona (Lisboa). Iepazišanās ar pilsētu: Rātsnams, Tirdzniecības laukums, Triumfa arka, Rossio laukums, Figueira laukums, Karmu lifts, katedrāle, Sv. Antonija baznīca, Sv. Lūcijas baznīca, Sv. Vincenta monuments, skatu laukumi Alfamā. Brīvais laiks. Portugales slavenā kūrortpilsēta Kaškaiša (Cascais). Nakts - viesnīcā Portugāles rietumos.
 
7. diena
Brokastis. Brīva diena pie Atlantijas okeāna. Nakts - viesnīcā Portugāles rietumos.
 
8. diena
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Rokas ragu, Sintru, Kelūžu. Viesosimies Roka ragā (Cabo da Roca) – Eiropas galējā rietumu punktā. Brauciens pa Sintras kalnu masīva gleznainajiem ceļiem uz Sintru (Sintra) – karaļu vasaras rezidenci. Lords Bairons šo pilsētu dēvēja par Ēdeni. Sintras karaļu pils apskate no ārpuses. Karaļu pils un dārzi Kelūžā (Queluz). Nakts - viesnīcā Portugāles rietumos.
 
9. diena
Brokastis (līdzi). Ceļš pa Portugāli, Spāniju. Īsa apstāšanās Burgosā (Burgos), senā Kastīlijas galvaspilsētā, leģendāra varoņa Sida pilsētā. Nakts – viesnīcā Francijas dienvidrietumos.
 
10. diena
Brokastis. Pauze Beinākas e Kaznākas (Beynac-et-Cazenac) skaistā ciematā Melnajā Perigorā Dordoņas upes ielejā. Nakts – viesnīcā Francijas austrumos.
 
11. diena
Ceļš pa Franciju, Vāciju. Nakts - viesnīcā Polijas rietumos.
 
12. diena
Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī no 11. uz 12. dienu.
 
Cenā ietilpst:
 • transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu
 • naktsmītnes viesnīcās: divvietīgās un trīsvietīgas istabās
 • brokastis viesnīcās atbilstoši maršruta aprakstam
 • grupas vadītāja – gida pakalpojumi
Papildus:
 • piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā istabā - 310 €
 • piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - 180 €
 • brauciens uz Rokas ragu, Sintru, Kelūžu – 55 € bez ieejas biļetēm
 • brauciens uz Lisabonu un Kaškaišu - 55 €
 • Kelūžas pils - 10 €
 • Sintras pils - 6 €
 • brauciens ar kuģīti pa Douro upi – 20 €
 • medicīniskā apdrošināšana
 • papildmaksa par dubultvietu autobusā - 180 €
 • papildmaksa par izmitināšanu 1-viet. istabā - 310 €

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home