Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Portugāles vojāža

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Portugāle   »   Portugāles vojāža

Lisabona (2 naktis.) - Rivjēra - Roka rags - Sintra - Fado - Obiduša - Tomāra- Batalja - Alkobasa- Luso (1 nakts.) - Portu (2 naktis.) - Braga - Bon-Žezuš - Gimaraeša -Aveiro - Koimbra - Fatima - Groti - Setubala- Maffa- Eriseira-Hosē Franku - Lisabona (2 naktis.)

1. diena
Ierašanās Lisabonā. Tikšanās ar pārstāvjiem lidostā.
Ekskursija pa Lisabonu.
Lisabona- pati ritmiskākā un brīvākā Eiropas galvaspilsēta, viena no vecākajām pilsētām pasaulē un vecākā Rietumeiropā. Ietver ļoti bagātu vēsturi, kad pēc 4,5 stundām Jūs uzzināsiet un redzēsiet tikai pašu interesantāko un nozīmīgāko. Lisabona harmoniski apvieno arhitektūras mantojumu dažādos stilos-romānikas un gotikas, klasicisma, baroka un manuelino.
Apmeklēsim Alfamas vēsturisko apgabalu, daudzpusīgo Krievijas laukumu ar pieminekli imperatoram Pedro IV, pastaigāsim pa plato Avenida da Liberdade avēniju, ieradīsimies Belemas apgabalā, kad no Belemas redzēsim Henriju Moreplavateļ, Fernan Magelan, Vasko da Gama ceļojumu apkārt pasaulei. Tieši Belemas apgabalā sākās Kristofera Kolumba vēsture. Un pārsteidzošais Belemas tornis Lisabonai ir tāds pats simbols kā Parīzei Eifeļa tornis. Apbrīnojam Jeronimosa klostera lielumu - spilgti pārstāvēts manuelino stils.
Pusdienas vienā no kafejnīcām, kur gardi gatavo. ēdienu pasniedz ar dzērieniem.
Izmitināšanās Lisabonas viesnīcā izvēlētajā kategorijā.
Brīvais laiks.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija "Lisabonas kaklarota".
Lisabonas Rivjēra, Roka, Sintra, Kinta da Regailera pils, Pena pils .
Staigājam pa okeāna ūdeni ,pa vienu no skaistākajiem ceļiem pasaulē ,apskatam apbrīnojamās kūrortpilsētas.
Kaškaja un Ēštorila- eleganti kūrorti, kur mīl atpūsties ne tikai portugālieši, bet arī tūristi no visas pasaules. Apstāšanās pie klints "Velna Mute" - mīklaina vieta ar ko saistītas daudzas leģendas… Roka - to arī sauc par oficiālo pasaules malu, ar likteni - pats Eiropas rietumu punkts. Zeme beidzas šeit pēkšņi, starp Atlantijas klintīm un vēja brāzmām. izjūtiet šīs vietas enerģiju, uzņemiet neaizmirstamas fotogrāfijas!
Brīvais laiks Sintrā vai pēc vēlēšanās Pena pils apskate.
Sintra- Portugāles pērle - neticama, slēpjas kalnos un serpentīnos ceļos - viena no iecienītākajām atpūtas vietām Portugāles monarhiem un aristokrātiem. Apskatīsim Kinta da Regailera pili, kura skaitās pati romantiskākā vieta Sintrā. Pils teritorijā atrodas lielisks parks ar strūklakām , dīķiem, alām un arhitektūras kaprīzēm. Daudzi noslēpumi un mistika ir saistīta ar parku..
Atgriešanās Lisabonā.
Vakarā pēc vēlēšanās - Fado ar vakariņām (par papildu samaksu- 65 EUR).
Fado -portugāļu mūzikas un deju žanrs, portugāļu dvēseles mūzika.
Labs Fado izpildītājs- «fadišta» (port. fadista) - obligāti vajadzētu sarežģītas emocijas, kas atgādina vieglas skumjas. Fado ļoti populārs Portugālē, mūzika fado - vizītkarte Lisabonai un Kimbru. Lisabona tradicionāli fado mūziku klausās vakarā, kopā ar vakariņām.

3. diena
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija «Portugāles Zelta gredzens. "Obiduša - Bataļja- Alkobasa - Tomāra - Luso".
Ekskursijas laikā - pusdienas nacionālajā restorānā ar dzērieniem.
Obiduša - pasakaina pilsēta, slēpjas aiz gredzena sienas, skaitās pilsēta-muzejs. Mazās baltās mājiņas, pārklātas ar sarkanu flīžu jumtu ziedošajos dārzos. Pamēģināsim slaveno ķiršu liķieri šokolādes glāzītēs...
Tomāra - "Šeit katrs akmens izdveš vēsturi". Šeit atrodas grandiozā, vienīgais izdzīvojošais klosteris Templiešu planētā.  Leģenda vēsta, ka Tomārā ir slēpta galvenā Tamplāru bruņinieku ordeņa bagātība- «Svētais grāls». Jūs izjutīsiet arhitektūras darba neticamo spēku...
Bataļja - Abbatstvo (kaujas klosteris) vai Santa-Maria-da-Viktoria ir viens no lielākajiem Eiropas gotikas mākslas šedevriem un tiek aizsargāts kā pasaules mantojuma objekts. Inkvizīcijas šūpulis un karmelītu ordeņa galvenā mītne. Leģenda vēsta - ja Jūs interesē veiksme dzīvē, tad tikai šeit ir iespēja uzvarēt tās labā- šķērsojiet klostera slieksni tikai augstu paceltu labo kāju.
Alkobasa-Abbatstvo (UNESCO mantojums). Šeit, kad kādreiz sāka sava dēla ilgstošo karu, ko vadīja pilnīgi zaudētās mīlestības dusmas, pret tēvu, kas atdeva desmitiem tūkstošu dzīvības un sadedzinātas pilsētas ,nobijies spēcīgākais Spānijas karalis, kura pilsēta tika iznīcināta ar dusmu spēku par zudušo mīlestību. Šīs vietas vēsture ir diezgan skumja, bet ļoti interesanta un pamācoša.
Ekskursijas nobeigums Luso viesnīcā  4*, atrodas Bussakas kalna pakājē, ko ieskauj relikvijas meži. Saldus sapņus.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Porto. Apskates ekskursija pa Porto.
Porto - Lieliska pilsēta ,atšķirīga no pasaules, portvīna dzimtene. Šī pilsēta, piešķīrusi vārdu visai valstij. Viena no skaistākajām pilsētām pasaulē, Portugāles ziemeļu galvaspilsēta, autentisks brīvdabas muzejs .Porto centrs saglabājies tāds, кkā to uzcēla daudzus gadsimtus atpakaļ.
Vīna pagraba apmeklējums un slavenā portvīna šķirņu degustācija (pēc vēlēšanās, pa papildu samaksu).
Ievākšanās viesnīcā izvēlētajā kategorijā. Brīvais laiks.

5. diena
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija pa Bragu, Bon-Žezuš – Gimaraeša
Pusdienas ar dzērieniem.
Braga tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Portugāles pilsētām. Neparasta arhitektūra, daudzas baznīcas un bagātīgā vēsture piesaista tūristus. Tūristu vārdiem par pilsētu - unikāls pilsētas centra šarms ar strūklakām un senajām kafejnīcām, kurās gatavo pašu gardāko kafiju.
Bon-Žezus-de-Monte- svētnīca, piesaista sev ļoti daudz svētceļniekus un ceļotāju plūsmu. Piecus kilometrus no pilsētas ir Kristus templis (Igreja Bom Jesus do Monte)viens no Eiropas baroka stila šedevriem. Dodamies cauri piecām mājiņām un trīs tikumiem , iemācamies simbolu nozīmi, strūklakas un statujas, kas grezno šo vietu.
Gimaraeša kļuva par Portugāles tautas šūpuli,t ieši dēļ nākamā Portugāles karaļa Alfonso Enrikue I. Līdz šai dienai ir saglabājusies San.Migela kapliča, kur kristīja jaundzimušo Alfonso. Pilsētas centrālajā pusē labi saglabājušās kvartāls ar viduslaiku savrupmājām. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet Sv.Olivera baznīcu un Sv.Francis 19.gs.
Atgriešanās Porto. Brīvais laiks Porto.

6. diena
Brokastis viesnīcā.
Porto - Aveiro- Koimbra - Fatima-alas - Lisabona.
Laivu brauciens pa Aveiro kanālu (par papildu maksu, ja ir vēlēšanās - 8 EUR).
Pusdienas nacionālā restorānā ar dzērieniem.
Aveiro - pazīstama kā "portugāliešu Venēcija", burvīga pilsēta ar daudz knāliem un tiltiem, skaitās viena no pašām skaistākajām vietām valstī, pateicoties savām krāsainajām laivām Moliseiros un ēkām pasteļu stilā ar savu mierīgo atmosfēru- ideāla vieta atpūtai. Firmas pīrāgs -gatavots no olām, kas zināms arī tālu ārpus pilsētas.
Koimbras apskates ekskursija.
Koimbra - agrākā galvaspilsēta, pilsēta-universitāte pasaules mērogā, vecā Itālijas-Portugāles pilsēta (IV gs.), Romiešu province nosauca par Liuzitānija , kultūras galvaspilsēta un galvenais izglītības centrs Eiropā, pēc līmeņa Sobronu atstājot aiz muguras. Neticami skaista pilsēta, ielās kurās visi runā portugāļu-itāļu dialektā, ielas pārpildītas ar studentiem formās, ar kontrabasiem, čelliem, vijolēm. Koimbrā ir liriska iepirkšanās. Koimbra ir slavena ar neticamo Fado, un to, ka Fado ir aizliegts veikt sievietēm (tikai vīrieši),kas slavena ar pilsētas iedzīvotājiem un tūkstošiem studentu spēju jautri un ikdienā rīkot gadatirgus un dažāda izstādes tieši uz pilsētas ielām... Tieši Koimbrā atrodas parki, kuros veidoti slavenākie portugāļu pieminekļi.
Fatima - pilsēta, kas kļuva par ticīgo pielūgsmes vietu 1917.gadā, trīs ganiem parādījās Jaunava Marija. Mūsdienās Fatimu dēvē par «Pasaules altāri». Milzīgs skaits cilvēku no visas pasaules ierodas uz Svētās Trīsvienības katedrāli Fatimā, lai kaut reizi šķērsotu Svēto laukumu, iet uz ceļiem līdz Svētās Trīsvienības templim (oficiāli skaitās, ka jūs mazgājat visus savus un jūsu senču grēkus(!) jūsu nākamās
paaudzes). Interesanti, ka šī ir vienīgā vieta planētā, kurā katoļu un pareizticīgo baznīcām nav nesaskaņas.
Alas - septītais Portugāles brīnums - Pazemes pilsētas-alas-nav veidotas pazemes karalistes mākslā. Pazemes alas pārsteidz iztēli ar neskaitāmām izgaismotām galerijām , dekorētas ar stalaktītiem un stalagmītiem, no kuriem daži ir vairāk nekā 80 tūkstoši gadu veci; klints ainavas; augstās alas - tā ir tikai maza daļa, ko piedāvā redzēt šajā brauciena laikā.
Brauciens uz Lisabonu. Brīvais laiks pastaigai pa pilsētu un priekš iepirkšanās.
Izmitināšanās viesnīcā izvēlētā kategorijā.

7. diena
Brokastis viesnīcā.
Pēc izvēles (papildu maksa) ekskursija uz Setubalu vai brīvais laiks Lisabonā. .
Setubala, Arrabida, pusdienas un muskatvīna degustācija (65 EUR/uz cilvēku ieskaitos pusdienas un degustāciju).
Šajā ekskursijā - lieliska iespēja uzņemt neaizmirstamas, specifiskas fotogrāfijas!
Dodamies uz Portugāles dienvidu Provinci- Setubala. Provinces sirds -tā paša nosaukuma pilsēta, kas ir trešā lielākā Portugāles zvejas osta. Sākumā dosimies uz pašu augstāko Lisabonas tiltu uz Kristus statuju. Augstienē no putna lidojuma skata - mums priekšā paveras visa Lisabona! Pēc tam apskatīsim viduslaiku cietoksni, ap kuru apkārt plešas okeāns. Apbrīnojami skati Jūsu acu priekšā! Tālāk mūsu ceļojums iet caur Arrabidas nacionālo parku, pazīstams ar skaistām ainavām no kalnu virsotnēm līdz bezgalīgajam okeānam. Iepazīšanās ar vīna darīšanas vēsturi un piedalīsimies nopietnā vīna degustācijā no izcilā Muskatu reģiona.
Noslēgumā Jums tiek piedāvāta zivju degustācija - zivs rodizio(liela dažādu veidu vārītu un svaigu zivju izvēle). Atgriešanās Lisabonā pa pašu garāko tiltu Eiropā - Vasko da Gama..
Atgriešanā viesnīcā.

8. diena
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija Maffa-Eriseira - Hose Franko ciems.
Viegls launags ar vietējo vīnu.
Eriseira. Gleznains zvejnieku ciematiņš, ērti atrodas skaistā okeāna krastā, saglabājis savu identitāti līdz pat mūsdienām. Ilgus gadsimtus ciematiņš bija svarīgākais zvejas centrs. Ciematiņš Hose Franko - tipisks portugāļu ciems 20.gs.sākumā.Nelielajā ciematiņā mēs iepazīsimies ar zvejnieku dzīvi. Noslēgumā pamēģināsim tradicionālo zvejnieku ēdienu - garšīga maize, žāvētas desiņas, vietējais vīns- viss pagatavots saskaņā ar seno receptes. Ciematiņā ir veikals ar interesantu, iespējams pievilcīgu cenu, keramikas izvēle, roku gleznojumi, kā arī labi zināmās kāpostu lapas, gaiļi, trauki utt.
Maffa. Šeit atrodas milzīgs pils-klostera komplekss. Lielisks! Lieliska konstrukcija pateicoties Karaļa Joana V dizainam, kurš izlikās, lai aizēnotu pašu Spānijas Eskorialu. Pat šodien Maffas pilsēta it kā rotaļu māju kopa, salīdzinot ar pili: trīs stāvu pilsētas nama augstums neaizsniedz pils otrā stāva augstumu. Šeit pasaulē lielākā zvanu kolekcija, ko var dzirdēt pat no 24km rādiusā.
Transfērs uz lidostu. Līdz nākamajai reizei!

Tūres izmaksas uz cilvēku:

Kategorija

Viesnīcas 3* Lisabonā- Roma 3*,
A.S. Lisboa 3* vai līdzīga,
Luso - Grand Luso 4*,
Porto - Star Inn Porto 3*
vai līdzīga

Viesnīca 4* Lisabona- Real Parque 4*,
Olaias 4* vai līdzīgs,
Luso - Grand Luso 4*,
Porto - Quality Inn Portus Cale 4*
vai līdzīgs

Divvietīgs numurs

890

1020

Vienvietīgs numurs

1145

1460

3 pieaugušie vienā numurā

880

1180

Pēc vēlēšanās par papildu maksu: no cilvēka 115 EUR в DBL, 210EUR SGL
Izmitināšanās Lisabonas centrā;
Rezervēta vieta autobusā;
Prezidenta numurs ierašanās dienā - Portugāļu vīns
Audiogids uz visu ceļojumu

Cenā iekļauts:
Avio lidojums (iekļaujot rokas bagāžu);
Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
Izmitināšanās viesnīcā izvēlētajā kategorijā;
Ēdienreizes: brokastis viesnīcā, 4 pusdienas ar dzērieniem, viegls launags ar vīnu;
Transporta pakalpojumi;
Krievu valodā runājoša gida pakalpojumi visu maršrutu;
Visas ekskursijas pēc programmas.

Papildus:
Vīna degustācija Porto - 6,50 EUR;
Ieejas biļetes uz muzejiem ~20 EUR;
Setubala, Arrabida, Kristus statuja, pusdienas, degustācija - 65 EUR;
Fado ar vakariņām un transfēru - 65 EUR.

Iespējama piemaksa par labākajām vietām autobusā:
1.-ma rinda-15 EUR/ vieta pie loga, 20 EUR/ sēdeklis;
2-tra vai 3-šā rinda - 15 EUR/ no cilvēka.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home