Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Prāga - Karlovi Vari - Drēzdene

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Čehija   »   Prāga - Karlovi Vari - Drēzdene
1. diena
Plkst. 06:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Čehiju. Ierašanās Prāgā. Prāgas apskates ekskursijā vietējā gida pavadībā piedāvāsim Jums apskatīt tās ievēro­jamākās vietas. Strahovas klos­teris, Loretas svētvieta, Prā­gas pils ar Zelta ieliņu, Sv. Vita katedrāle un Sv. Jura bazilika, Valdšteina pils dārzs, kur pastaigājas pāvi, “Prāgas Venēcija” ar ka­nāliem un ūdensdzirnavām, Kārļa tilts ar unikālajām 30 skulptūru grupām (neaizmir­stiet tur iedomā­ties vēlēšanos), Prāgas Vecpilsēta, Sta­ro­mest­skas laukums, Rātsnama pulk­­ste­nis ar kustī­ga­jām figūrām (Orloj), Vac­la­va laukums. Iekārtošanās vies­nīcā.
Brīvais laiks. Pēc ekskursijas (pēc vēlēšanās) piedāvājam izbaudīt Prāgas skatus romantiska braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu". Vai patstāvīgi var doties vakariņot uz kādu Prāgas krodziņu, kur Jūs varēsiet nobaudīt čehu nacionālo virtuvi un uz vietas brūvētu alu: “Novo­mests­kij Pivovar”, kur ap­vie­nota alus darītava un 10 dažādu laikmetu interjera zāles vai plaši pazīs­tamo čehu restorānu “U Fleku”, vai arī Šveika kro­dziņu “U Kaliha”. Nakts viesnīcā Prāgā. 
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. 
Šodien Jūs redzēsit divas gleznainas Saksijas pilsētas: Meiseni un Drēzdeni. Tūkstošgadīgo Meiseni uzskata par Saksijas šūpuli un senu Saksijas valdnieku rezidenci. Meisenes simbols – Albrehtsburgas pils ar Meisenes gotiskā stilā celto dievnamu lepni slejas virs Burgbergas kalna. Albrehta pilī alķīmiķis Johans Frīdrihs Betgers, pēc karaļa Augusta pavēles, sāka ražot Eiropā pirmo balto porcelānu – „Balto zeltu”. Kopš tā laika Meisenes dzīve cieši saistīta ar porcelānu. Apburošā Meisene piedāvā saviem viesiem vēl daudz vairāk – īstu viduslaiku pasaku. Pilsētas vecajā daļā Jūs atklāsit romantiskas šķērsieliņas un idilliskus laukumus, bagātīgi izgreznotas mājas gotikas un renesanses stilā. Meisenes dievnams ar tā raksturīgajiem torņiem ir Meisenes arhitektūras pērle. Drēzdene – "Vācijas mākslas galvaspilsēta" jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitā­miem izciliem mākslas darbiem. Kād­reizējā Saksijas valdnieku rezidence lepojas ar varenām celtnēm – Pili-rezidence, kuru grezno mozaīka “Karaļu gājiens”, Albertinums, katoļu galma baznīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zemper-opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas glez­nu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu “Siksta dievmāte”, Ieroču palāta, Muzejs-dār­gumu krā­tuve “Zaļās velves”, kuras visslave­nākais eks­po­nāts ir Zelta kafijas servīze un kompozīcija “Lielā Mogola galms Deli”, ko sastāda 137 ar krāsainu emalju apgleznotas zelta figūras un ir izrotāta ar vairāk nekā 5000 bril­jantiem, rubī­niem, smaragdiem un pērlēm. Atgriešanās Prāgā.
Tiem, kas vēlas palikt Prāgā,iesakām patstāvīgi apmeklēt: Vaska figūru muzeju, rotaļlietu muzeju, Lunaparku. Aizraujošs panorāmas skats uz pilsētu pa­veras no 60 metru augstā Petršinas torņa (Prāgas “Eifeļa tornis”). Vienu no skaistākajām Čehu gal­vaspilsētas vasaras rezidencēm Trojas pili.  Tai blakus atrodas zooloģis­kais dārzs (viens no lielākajiem Eiropā)  Netālu ir arī tro­piskā oranžērija ar augiem no visas pa­saules. 
Pastaigu pa pilsētu varat papildināt ar iepirkšanos tirdzniecības centros “Kot­va”, “Krone”, “Tesko” u.c. 
Klasiskās mūzikas cienītāji var izvēlēties koncertus Prāgas katedrā­lēs, bet aktīvās atpūtas cienītāji varēs apmeklēt dis­ko klubus “Lavka”, “Karlove Lazne” vai ci­tus. Nakts viesnīcā Prāgā. 
 
4. diena
Izbraukšana uz Karlovi Variem. Pa ceļam Krušovices apmeklē­jums, kur var iegādāties vienu no garšīgākajām un populārākajām čehu alus šķirnēm. Alusdarī­tava šeit pastāv jau kopš 16. gs. 
Kūrorts Karlovi Vari pazīstams ar 12 karstajiem ārstniecisku minerālūdeņu avotiem, daudzām atpūtas un izklaides iespējām, kalnaino apkārtni un izcilu arhitektū­ru. Jūs varēsiet nobaudīt Karlovi Vari garšīgās vafeles un “13. avotu” – liķieri “Beherovka”. Brī­vajā laikā iespējams apmeklēt “Beherovkas” mu­ze­­ju, kur piedāvā arī degustācijas. Iesakām ar funi­kuleri uzbraukt Draudzības kalnā un ap­ska­tīt pilsētas panorāmu un apkārtējos kalnus no Diānas skatu torņa vai izpeldēties ba­seinā. Iespēja iegādāties čehu por­celāna un kristāla traukus. Atgriešanās Prāgā.
Došanās mājup­ceļā. Nakšņošana viesnīcā Polijā.
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
komfortabls autobuss;
ceļu nodokļi;
2 naktis viesnīcā Prāgā, divvietīgos numuros ar visām ērtībām;
2 naktis viesnīcās Polijā;
brokastis viesnīcās;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
veselības apdrošināšan;  
izbraukuma ekskursija Drēzdeni /Meisene - 35 EUR;
izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari - 30 EUR;
apskates ekskursija Prāgā - 20 EUR;
papildus vieta autobusā - 90 EUR;
piemaksa par vienvietīgo numuri viesnīcā – 40 EUR;
ekskursiju pakete - 85 EUR.
 
IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10 %.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home