Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Prāga košās krāsās

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Čehija   »   Prāga košās krāsās
1. diena
No rīta izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Lietuvas teritorijai. Pieturvietā Jums būs iespēja baudīt gardu kafiju un pusdienas. Nakts viesnīcā Prāgā.
 
2. diena
Brokastis. No rīta piedāvājam ekskursiju Prāgā - simts torņu un «Zelta» pilsētā, ekskursija vietējā gida pavadībā (15 EUR). 
Apmeklēsim mākslas, amatniecības un juvilierizstrādājumu muzeju, kurā vienuviet atrodas viss ar ko asociējās Čehija. Muzejā varēsim ne vien iepazīties ar visu ar ko ir slavena valsts, bet arī nopirkt! Te atrodas slavenais Bohēmijas stikls, porcelāns, juvilīrizstrādājumi no Čehijas granāta, un citiem dārgakmeņiem, Karlovi Vari kosmētika un cita dabas kosmētika, kuras sastāvā ir Čehijas minerāļsāļi, liels klāsts suvenīru: slavenās plīša žurciņas, alus kausi, Čehijas vīni un citi tradicionāli Čehijas stiprinošie dzērieni.
Dodamies ekskursijā, kuras laikā redzēsiet kādreizējo karaļu rezidenci – tagadējo prezidenta pili, grandiozo Sv. Vita katedrāli, Zelta ieliņu, Kārļa tiltu ar 30 barokālām skulptūrām, seno Rātsnamu ar pasaulslavenajiem kurantiem. Izstaigāsim mazās vecpilsētas ieliņas. Pēc ekskursijas brīvs laiks Prāgā, laiks pusdienām, kuras var ieturēt Prāgas kafejnīcā. Nobaudiet gardās Čehijas vafeles, kas šeit ir pieejamas plašā izvēlē un Čehijas suvenīri būs lieliska dāvana Jūsu draugiem un radiem! 
Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti un izbaudīt gadras vakariņas uz klāja, zviedru galds. Nakts viesnīcā Prāgā.
 
3. diena
Brokastis. Brīva diena Prāgā. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Eiropā plaši pazīstamo kūrortpilsētu Karlovi Vari (25 EUR). Dodamies uz kūrortu - Karlovi Vari. Ekskursijas laikā iepazīšanās ar kūrorta centru, Minerālūdens avoti un to vēsture, kolonādes, apbrīnojama arhitektūra - šīs lietas visspilgtāk raksturo pilsētu. Kūrorts ir pazīstams ar karstajiem minerālūdens avotiem, to šeit ir divpadsmit. Trīspadsmito, visgaršīgāko, tūristi aizved savās somās «Becherovkas» pudelītes izskatā. Karlovi Vari vafeles, kas šeit ir pieejamas plašā izvēlē un ārstnieciskā kosmētika būs lieliska dāvana Jūsu draugiem un radiem! Brīvais laiks skaistās, saules apmirdzētās kūrortpilsētas apskatei un atpūtai. Dienas turpinājumā dodamies uz Františkovi Lazņi – kūrorts, kurš ieguvis savu popularitāti, pateicoties sēra – dzelzs vielām ārstnieciskajās dūņās un minerālūdenī. Mūsdienīga baseinu kompleksa „Akvaforums” apmeklējums. Kompleksa teritorija ir 1500 kv.m. Neaizmirstiet paņemt līdzi baseina apmeklējumam nepieciešamās lietas! Pēc atpūtas, atgriežamies Prāgā.
Vakarā piedāvājam doties uz tradicionālu Čehu krodziņu! Te izbaudīsim gardas vakariņas, čehu viesmīlību un jautrību! Nakts viesnīcā Prāgā.
 
4. diena
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas. Pārbrauciens uz kādreizējo Saksijas galvaspilsētu – Drēzdeni. Brīvs laiks pilsētā, vai piedāvājam pilsētas ekskursiju vietējā gida pavadībā (15 EUR). Drēzdene, dēvēta par «Vācijas mākslas galvaspilsētu», Jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitāmiem izciliem mākslas darbiem. Pilsēta lepojas ar varenām celtnēm, kuras redzēsim ekskursijas laikā: Pils rezidenci, kuru rotā mozaīka «Karaļu gājiens», Albertinums, katoļu galma baznīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zemper – opera. Drēzdenes Cvingeris, kurā atrodas gleznu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu «Siksta Madonna», šeit Jums būs iespēja sajust tās diženumu klātienē. 
Pēc ekskursijas, brīvais laiks. Brīvajā laikā varat doties uz muzeju, ieturēt pusdienas pilsētas kafejnīcā vai doties iepirkties vienā no Drēzdenes tirdzniecības centriem. Vakara pusē pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā. 
 
5. diena
Brokastis. Izbraukšana uz Rīgu. Ceļš caur Polijas un Lietuvas teritorijām. Pa ceļam, laiks pusdienām vienā no Polijas krodziņiem. Vēlu vakarā / naktī ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Autotransporta pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Nakšņošana viesnīcās, 2-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm;
Ēdināšana: brokastis.
 
Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana;
Ekskursija vietējā gida pavadībā Prāgā - 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 14 gadiem
Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari - 25 EUR / 20 EUR bērniem līdz 14 gadiem
Ekskursija vietējā gida pavadībā Drēzdenē - 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 14 gadiem
Personiskie izdevumi;
Piemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 70 EUR;
Papildvieta autobusā – 90 EUR;
Kuģītis ar vakariņām, zviedru galds - 22 EUR;
Baseinu komplekss „Akvaforums” - 250 CZK;
Vakariņas Čehu krodziņa - 20 EUR;
Ieejas biļetes Drēzdenes Cvingerī - 12 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home