Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Prāga-Nirnberga- Karlovi Vari

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Čehija   »   Prāga-Nirnberga- Karlovi Vari
1. diena
Plkst. 06:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Čehiju. Ierašanās Prāgā. Prāgas apskates ekskursijā vietējā gida pavadībā piedāvāsim Jums apskatīt tās ievērojamākās vietas. Strahovas klosteris, Loretas svētvieta, Prāgas pils ar Zelta ieliņu, Sv. Vita katedrāle un Sv. Jura bazilika, Valdšteina pils dārzs, kur pastaigājas pāvi, “Prāgas Venēcija” ar kanāliem un ūdensdzirnavām, Kārļa tilts ar unikālajām 30 skulptūru grupām (neaizmirstiet tur iedomāties vēlēšanos), Prāgas Vecpilsēta, Staromestskas laukums, Rātsnama pulkstenis ar kustīgajām figūrām (Orloj), Vaclava laukums. Iekārtošanās viesnīcā.
Brīvais laiks. Pēc ekskursijas (pēc vēlēšanās) piedāvājam izbaudīt Prāgas skatus romantiska braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu".
Vai patstāvīgi var doties vakariņot uz kādu Prāgas krodziņu,kur Jūs varēsiet nobaudīt čehu nacionālo virtuvi un uz vietas brūvētu alu: U Cipu (klasiska čehu virtuve), U tri ruzi (neliela alusdarītava), U Pauka (viduslaiku izrāde) vai plaši pazīstamo čehu restorānu “U Fleku”, vai arī Šveika krodziņu “U Kaliha”.
Nakts viesnīcā Prāgā.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc vēlēšanas  izbraukums uz Nirnbergu. Šī diena tiks veltīta, lai iepazītos ar visskaistāko Vācijas pilsētu. Apskates ekskursija pa Nirnbergu. Nirnberga ir visvāciskākā no visām Vācijas pilsētām, greznu gotisko baznīcu, apburošu strūklaku, rotaļlietu, un piparkūku pilsēta. Ekskursijas laikā pa pilsētu Jūs iepazīsieties ar tās vēsturi un arhitektūru, redzēsiet unikālus pieminekļus: Sv. Lorenca katedrāli, Veco Rātsnamu, Sv. Sēbalda katedrāli, svētās Dievmātes baznīcu ar dejojošajiem cilvēciņiem, A. Dīrera māju muzeju, Kaizenburgas pili, no kuras atklājas lieliska pilsētas panorāma, bet pie Skaistās strūklakas jūs pat varēsiet pieskarties zelta gredzenam, un jūsu vēlēšanās izpildīsies. Brīvais laiks. Brīvo laiku var pavadīt Nirnbergas tirdzniecības ieliņās, kur atrodami visdažādākie suvenīri un rotaļlietas, vai arī mazos, omulīgos restorāniņos varēsiet nobaudīt vācu slaveno sarkano vai kūpināto alu ar dūmu garšu Rauchbier un baltos Bavārijas cīsiņus Bratwurst.
Atgriešanās Prāgā.
 
Tiem,kas vēlas palikt Prāgā,iesakām patstāvīgi apmeklēt:
Vaska figūru muzeju, rotaļlietu muzeju, Lunaparku. Aizraujošs panorāmas skats uz pilsētu paveras no 60 metru augstā Petršinas torņa (Prāgas “Eifeļa tornis”). Vienu no skaistākajām Čehu galvaspilsētas vasaras rezidencēm Trojas pili. Tai blakus atrodas zooloģiskais dārzs (viens no lielākajiem Eiropā) Netālu ir arī tropiskā oranžērija ar augiem no visas pasaules.
Pastaigu pa pilsētu varat papildināt ar iepirkšanos tirdzniecības centros “Kotva”, “Krone”, “Tesko” u.c.
Klasiskās mūzikas cienītāji var izvēlēties koncertus Prāgas katedrālēs, bet aktīvās atpūtas cienītāji varēs apmeklēt disko klubus “Lavka”, “Karlove Lazne” vai citus. Nakts viesnīcā Prāgā.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā.
Izbraukšana uz Karlovi Variem. Pa ceļam Krušovices apmeklējums, kur var iegādāties vienu no garšīgākajām un  populārākajām čehu alus šķirnēm. Alusdarītava šeit pastāv jau kopš 16. gs.
Kūrorts Karlovi Vari pazīstams ar 12 karstajiem ārstniecisku minerālūdeņu avotiem, daudzām atpūtas un izklaides iespējām, kalnaino apkārtni un izcilu arhitektūru. Jūs varēsiet nobaudīt Karlovi Vari garšīgās vafeles un “13. avotu” – liķieri “Beherovka”. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt “Beherovkas” muzeju, kur piedāvā arī degustācijas. Iesakām ar funikuleri uzbraukt Draudzības kalnā un apskatīt pilsētas panorāmu un apkārtējos kalnus no Diānas skatu torņa vai izpeldēties baseinā. Iespēja iegādāties čehu porcelāna un kristāla traukus. Atgriešanās Prāgā. Došanās mājupceļā. Nakšņošana viesnīcā Polijā.
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Cenā ietilpst:
 • komfortabls autobuss
 • ceļu nodokļi
 • 2 naktis viesnīcā Prāgā, divvietīgos numuros ar visām ērtībām
 • 2 naktis viesnīcās Polijā
 • brokastis viesnīcās
 • grupas vadītāja pakalpojumi
IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10 %. Bērniem līdz 12 g. atlaide par eksk. - 30 %
 
Papildus:
 • veselības apdrošināšana
 • izbraukuma ekskursija Nirnberga - 35 EUR
 • izbraukuma eksk. uz Karlovi Vari - 30 EUR                          
 • apskates ekskursija Prāgā - 20 EUR
 • ieejas biļetes
 • papildus vieta autobusā – 90 EUR
 • piemaksa par vienvietīgo num. viesnīcā – 40 EUR

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home