Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Rudens ceļojums uz Ungāriju! 2019

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Ungārija   »   Rudens ceļojums uz Ungāriju! 2019

Аgrās rezervēšānas akcijas cena: 569 EUR līdz 01.05.2019


11.09. 1.diena «Aiz loga pazīstami skati» Izbraukšana no Rīgas 6:00. Lietuva. Polija. Šajā dienā paredzēta ~1,5h pause pusdienām Polijas teritorijā.Nakšņošana viesnīcā Ržešovā.
Attēlu rezultāti vaicājumam “Мишкольц”12.09. 2.diena «Laipni lūgti Ungārijā!» Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Aiz loga skatāmas Polijas un Slovākijas dabas ainavas.Miškoļca – Topoļca. Sākam atpūtu termālajos ūdeņos. Ekskursija pa Miškoļcas pilsētu. Iespējams pieteikt grupas vakariņas restorānā. Izbraukšana uz Egeras pilsētas apkārtni. Iekārtošanās viesnīcā Egersalokā.
Attēlu rezultāti vaicājumam “Егер”13.09. 3.diena «Kalnu un ieleju glabātās vērtības.» Brokastis. Slavenā Egera- vīnogulājiem apaugušie kalni, stāsti par šeit paveiktajiem varoņdarbiem, aromātiskais vīns...Viena no mājīgākajām un apmekletākajām Ungārijas pilsētām. Prieks acīm un bauda vēderam. Šo pilsētu mēdz dēvēt arī par vēstures mācību grāmatu. Plkst. 11:00 iespēja doties ekskursijā pa Egeru ar vietējo gidu (10 EUR). Marcipāna muzejs, Egeras cietoksnis, skaistais staltais minarets. Jaukas ieliņas, pilsētas laukumi, sakrālās ēkas, kas mijas ar majaziem pilsētas namiem. Brīvais laiks. Piedāvājam apmeklēt pilsētas ārstnieciskos termālo ūdeņu baseinus. Vakara pusē ~17:00 izbraukšana uz “Skaisto Sieviešu ieleju” uz vakariņām ar vietējo vīnu degustāciju un dzīvo mūziku (25 EUR). Nakts peldes viesnīcas baseinā. Nakts viesnīcā Egersalokā.
14.09. 4.diena «Atpūta un ārstēšanās» Brokastis. Brīva diena. Iespēja baudīt termālās- ārstnieciskās peldes. Šajā dienā iespējams doties izbraukuma ekskursijā uz Budapeštu (25EUR). Ekskursija notiks, ja būs vismaz 25 dalībnieki. Ja ir vēlme šo dienu veltīt kam citam, priecāsimies uzklausīt un izskatīsim iespēju to realizēt. Nakts viesnīcā Egersalokā.
Attēlu rezultāti vaicājumam “Токай”15.09. 5.diena «Viss pats īpašākais un dārgākais» Brokastis. Brīva diena atpūtai un peldēm ārstnieciskajos ūdeņos. Tradicionālā izbraukuma ekskursija uz Tokaji (25EUR). Iepazīšanās ar Tokaji reģionu: slavenie vīnogulāji, Tokaji pilsēta. Tokaji vīnu degustācija vīna darītavu pagrabos (25 EUR). Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Egersalokā.
16.09. 6.diena «Ungāru klajumi.» Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Iespējams doties izbraukuma ekskursijā uz Debrenecu (10EUR). Iekārtošanās viesnīcā. Peldes Eiropas lielākajā SPA kompleksā- Haidusoboslo vai “reimatiķu Mekkā”. Peldēšanās paradīzes teritorijā, kas atrodas 30ha lielā parkā, ir ārstniecības nodaļa, peldēšanās parks ar 13 baseiniem, izklaides baseins, gigantisks ūdens slīdkalniņš, Vidusjūras krasta stila pludmale, ezers izbraucieniem ar laivu- un tas viss fiziskā un garīgā spēka atjaunošanai. Šī kūrorta termālais ūdens galvenokārt paredzēts skeleta un muskuļu slimību profilaksei un ārstēšanai. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai un nomierinošām peldēm. Vakariņas viesnīcas restorānā. Nakšņošana viesnīcā Hungarospa TERMAL HOTEL*** Haidusoboslā.
Attēlu rezultāti vaicājumam “Ньиредьхаза”17.09. 7.diena «Atpūta un ārstēšanās» Brokastis. Brokastis. Brīvais laiks. Rīta procedūra- relaksējošās peldes. Šajā dienā iespejams doties izbraukuma ekskursijā uz Ņīreģhāzu (Nyíregyháza). Pilsētai ir vairāku gadsimtu gara vēsture un ļoti interesanta arhitektūra. Ungārijas otrā lielākā Zoo apmeklējums. Izbaudiet dabu, apmeklējiet okeonāriju, kurā ir milzīgs akvārijs. Iespējams doties iepirkties.(25EUR). Vakariņas viesnīcas restorānā. Nakšņošana viesnīcā Hungarospa TERMAL HOTEL***.
18.09. 8.diena «Atpūta un ārstēšanās» Brokastis. Brīvais laiks. Rīta procedūra- relaksējošās peldes. Vakariņas viesnīcas restorānā. Nakšņošana Hungarospa TERMAL HOTEL***.
19.09. 9.diena «Ungārijas plašie ceļi» Brokastis. Brīvais laiks. Rīta procedūra- relaksējošās peldes. Izbraukuma ekskursija uz Hortobāģas nacionālo parku – Puštu. Zirgu šovs, viesošanās fermā. Vakariņas viesnīcas restorānā. Ūdens atpūtas centra apmeklējums. Interesanti baseini, katra telpa veidota savā stilā un tematikā- tropiskais baseins, “sinema” baseins, “romiešu vanna”, jūra un ala. Nakšņošana viesnīcā Hungarospa TERMAL HOTEL*** Haidusoboslā.
20.09. 10.diena «Ārstēšanās un atpūta» Brokastis. Brīvais laiks atpūtai un relaksējošām, ārstnieciskām peldēm. Plkst.10:00 izrakstīšanās no viesnīcas. Izbraukšana uz Latviju. Pa ceļam apstāšanās M3 outletā (~2h). Slovākija. Nakšņošana Ļubļinā.
21.09. 11.diena «Ļubļinas reģions» Brokastis. Mājupceļš. Polija, Lietuva. Rīga Uzmanību! Cenas aprēķins veikts 2018. gada septembrī. Tūrisma operatoram ir tiesības veikt cenu izmaiņu, ja tiks paaugstinātas cenas naktsmītnēm, transportam vai nodokļiem. Vieta autobusā tiks rezervēta tikai pēc pirmā maksājuma 100 EUR, veikšanas. Ja klients atsakās no ceļojuma, iemaksātā nauda netiek atmaksāta! Lai nodrošinātu kvalitatīvāku un daudzveidīgāku atpūtu, programmā ir iespējamas izklaides iespēju izmaiņas. Ārstnieciskās peldes būs iespēja veikt 9 dienas neatkarīgi no izklaidējošās daļas.

Ceļojuma cenā iekļauts:
1 vieta autobusā; transporta un ceļa izdevumi;
Dzīvošana viesnīcās: 2 naktis Polijā 2** ar brokastīm; 4 naktis Egersalokā 3* viesnīcā ar brokastīm; 4 naktis Haidusaboslo 3* viesnīcā ar brokastīm un vakariņām (“zviedru galds”); grupas vadītāja pakalpojumi;
 

Papildus izmaksas saskaņā ar programmu:
Apdrošināšana ceļojuma laikā– 10.45 EUR līdz 65 g.v./ 20.90EUR (no 65g.v. Līdz 70g.v.) / 31.35 EUR (no 71 g.v.līdz 75 g.v.) (ceļojuma apdrošināšanai jābūt obligāti);
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās, ja ceļojat viens/a 170 EUR;

Ekskursijas:
Ekskursija ar gidu Egerā 10EUR;
Ekskursija Debrenecā 10 EUR;
Izbraukuma ekskursija uz Budapeštu 25EUR;
Izbraukuma ekskursija uz Tokaji 25EUR;
Izbraukuma ekskursija uz Ņīreģhāzu 15EUR;
Izbraukuma ekskursija uz Hortobāģu 15EUR;
Gastronomiskā izbraukuma ekskursija 25EUR;

Ekskursiju pakete: 85EUR
Tokajas vīnu degustācija 25EUR
Vakariņas ar dzīvo mūziku un Egeras vīnu degustācija 25EUR
Papildus ekskursijas būs pieejamas, ja būs vismaz 25 dalībnieki.
Ekskursiju cenā iekļauts- transporta izdevumi, plānoto pasākumu organizēšana, ekskursija ar vietējo gidu vai grupas vadītāju.

Ieejas biļetes pēc izvēles:
Marcipāna muzejs Egerā ~ 800 HUF;
Peldvietas ~1600 HUF;
Egeras cietoksnis ~1600HUF;
Bīskapa rezidence-muzejs ~800HUF;
 

Papildus informācija
Naudas vienība Ungārijā – forints (HUF), 1EUR~300 HUF,
Polijā- Polijas zlots(PLN): 1 EUR ~ 4.00 PLN
Pusdienas ~ no 10 EUR, vakariņas restorānā ~20 EUR
 

Papildus izdevumi
Papildus vietas cena autobusā - 155.00 Eur
Ekskursiju pakete - 85.00 Eur
Medicīniskā aprdošināšana
 


SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home