Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Safarī pa Indijas džungļiem

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indija   »   Safarī pa Indijas džungļiem

1. diena
Ierašanās galvaspilsētā. Izbraukšana uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Deli.

2. diena
Šodien Jūs gaida ekskursija pa galvenajiem apskates objektiem Veco un Jauno Deli. Pēc tam – transfērs uz Džaipuru. Atpūta un nakts viesnīcā Džaipūrā.

3. diena
Šorīt apmeklēsim majestātisko Amera Fortu. Fortā Jūs gaida neaizmirstama ekskursija pa viņa zālēm, pili un dārziem. Pēc tam Jums būs iespēja iepazīties ar Džaipūras amatnieku rokdarbiem, rotaslietas, krāsaini audumi, paklāji u.c.. Vakarā Jūs gaida hindu tempļa Birla Mandira apmeklēšana, kas ir spilgti izgaismots vakaros. Nakts viesnīcā Džaipurā.

4. diena
No rīta pēc brokastīm – transfērs uz Rantambore – populārākais rezervāts Radžastānā, kas tiek uzskatīts par labāko vietu, lai novērotu savvaļas tīģerus. Jūs gaida džipu safari pa džungļiem ar pieredzējušu pavadoni. Parks stiepjas 392 kv. Km platībā, viņā mīt liels skaits putnu un dzīvnieku, starp kuriem, protams, karaliskais Indijas tīģeris. Nakts viesnīcā Rantambore.

5. diena
Pēc brokastīm – transfērs uz Agru. Pa ceļam Fatehpura Sikri – "spoku pilsēta", mongoļu impērijas pamestā galvaspilsēta. Ierašanās Agrā, reģistrācija un atpūta viesnīcā.

Картинки по запросу "индийские джунгли"

6. diena
Šajā rītā Jūs gaida neaizmirstami iespaidi – Jūs redzēsiet Tadžmahālu uzlecošas saules staros. Apmeklēsiet šo lielisko mīlestības simbolu. Vēlāk Jūs apmeklēsiet Agras fortu – tā varenie mūri uzcelti no sarkanā smilšakmens, forta teritorijā – izsmalcinātas pilis un zāles, brīnišķīgi dārzi. Nakts viesnīcā Agrā.

7. diena
No Rīta iekāpšana vilcienā no Agras uz Džhāmsī. Pēc tam – transfērs uz Orču, neparasti gleznainu viduslaiku pilsētu pie upes, kas slavena ar saviem tempļiem un pilīm. Ekskursija Orčā. Ierašanās Kadžuraho, atpūta un nakts viesnīcā.

8. diena
Jūs gaida tempļu kompleksa apmeklējums, kuru sienas ir pārklātas ar sarežģītiem kokgriezumiem un skulptūrām. Tad Nacionālais parks Bandavgara. Parks ir pazīstams ar savu lielo tīģeru skaitu. Atpūta un nakts viesnīcā.

9. diena
Šajā dienā Jūs gaida džipu-safari uz Bandavgara parku.

10. diena
Šorīt ja vēlaties, jūs varat doties vēl vienā safari pa parku Bandabgara(papildus maksa). Izrakstīšanās no viesnīcas un transfērs uz Kanha. Šis rezervāts ir bijis pamats, grāmatas "Mauglis" varoņiem. Tas atrodas uz gandrīz diviem tūkstošiem kvadrātkilometru mežu, šis parks ir arī apveltīts ar plašām pļavām un savannām, apaugušām ar biezajiem bambusa krūmiem. Ierašanās Kanhā, atpūta. Nakts viesnīcā Kanhā.

11. diena
Šodien Jūs gaida džipu-safari uz Kanha parku  Nakts viesnīcā Kanhā.

12. diena
Transfērs uz lidostu Džabalpura, lidojums izvēlētajā virzienā.

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga-Deli-Rīga;
Izmitināšana, ½ DBL; 
Ikdienas brokastis viesnīcā;
Krievu valodā runājošs pavadošais gids;
Vilciena biļetes Agra-Džhamsī, sēdvietas vagons;
Transports (ar kondicionieri) ar šoferi visiem 
transfēriem un ekskursijām.

Cenā nav iekļauts:
Vietējais pārlidojums;
Vīza;
Ieejas biļetes;
Atkarībā no izlidošanas laika, var pasūtīt papildus pakalpojumus Deli:
Nakts deli;
Mašīnu ar šoferi uz pusi vai pilnu dienu Deli;
Papildus ekskursija Deli;

 

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home