Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Saulainā Maroka Ziemassvētkos

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Maroka   »   Saulainā Maroka Ziemassvētkos
1. diena
Laiks doties ceļā!
Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.
Lidojums ar aviokompāniju Turkish Airlines: Rīga - Stambula, plkst. 12:15-16:15.
Transfērs uz viesnīcu Stambulā. Nakšņošana viesnīcā Stambulā.
 
2. diena
Brokastis.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums: Stambula - Kasablanka, plkst. 10:50-14:00.
Iepazīstam Marokas krāsas - mirdzoši zilā, zaļā un baltā...
Brauciens uz Marakešu. Marakeša ir eksotiska pilsēta ar izteikti tradicionālu dzīvesveidu, esot šeit, rodas sajūta, ka esi tālu prom no realitātes un visas pārējās pasaules. Rozā sarkanīgās pilsētas sienas uz balto Atlasa kalnu fona, skaņas, ko rada bungu rīboņa, dziedātāju balsis, tirgotāju skaļie atlaižu solījumi, un smarža, kas virmo gaisā no gatavotās pārtikas un svaigi plūktajiem apelsīniem... tas viss rada savdabīgu ansambli, kas apbur ikvienu.
Vakariņas viesnīcā (iekļautas cenā).
Nakšņošana viesnīcā Hotel Almas, Marakešā.
 
3. diena
Brokastis.
Marakešas apskates ekskursija - Koutoubia mošeja, Bahia pils un austrumu tirgus ar tā neskaitāmajām bodītēm un šaurajām ieliņām starp tām. Mažorela dārzs - gandrīz piecus hektārus liels dārzs, kurā apskatāmi reti augi no pieciem kontinentiem, ainavu papildina Marokai raksturīgie zilie akcenti un kobalta zilā art deco villa.
Baudīsim vakariņas (iekļautas cenā) ar skaistu skatu uz vecpilsētas galveno laukumu - Džema El Fnā (UNESCO). Galvenais laukums kalpo kā tikšanās vieta jau kopš 14. gs. un ir populārs ar dažnedažādiem nelieliem priekšnesumiem, kas tur notiek pastāvīgi - dziedātāji, pasaku stāstītāji, čūsku dīdītāji, dziednieki un faķīri piesaista garāmgājēju uzmanību. Pēcpusdienā līdz ar apelsīnu sulu tirgotāju nozušanu, laukumā parādās dažādas lauku virtuvītes, piepildot gaisu ar ēdienu un garšvielu smaržu.
Nakšņošana viesnīcā Hotel Almas 4*, Marakešā.
 
4. diena
Brokastis.
Dosimies ceļā uz Varzazāti, šķērsojot Atlasa kalnus - līkumoti ceļi, krāsainas ielejas, gani ar saviem ganāmpulkiem un berberu ciemi kalnu nogāzēs... Nokļūstot Tizi’n Tichka pārejā, mēs šķērsosim pašu augstāko Atlasu kalnu punktu. Foto pauze pārejā.
Ait Benhadū cietokšņpilsēta (UNESCO) ar tās izrobotajiem torņiem un tumši sarkanajām sienām. Pie upes redzēsim nocietinājumus, kas dekorēti ar skaistām arkām un ģeometriskām figūrām. Otrpus nocietinājumiem atrodas nelielas dzīvojamās mājiņas, kurās joprojām dzīvo berberu ģimenes. Ait Benhadū reiz bijusi zelta, sāls un vergu tirgotāju karavānu apstāšanās vieta karavānu maršrutā, kas vijies cauri Sahāras tuksnesim.
Varzazāte jeb kā tautā tiek saukta „durvis uz tuksnesi”, no skata atgādina smilšu mājiņu pasaku valstību, tā ir populārs brīvdienu kūrorts un iecienīta filmu uzņemšanas vieta.
Vakariņas viesnīcā (iekļautas cenā).
Nakšņošana viesnīcā Hotel Oscar 4*, Varzazātē.
 
5. diena
Brokastis.
Brauciens uz dateļu festivālu pilsētu Erfudu, pa ceļam redzēsim Tinghir pilsētiņu un Todre kanjonu - ar augstām klintīm un šauru eju starp tām... Todre kanjons radies upēm „izgraužot eju” starp klintīm 40 km garumā. Pēdējie 600 m ir visiespaidīgākie - šeit eja starp klintīm ir tikai 10 m plata un cietās klints sienas gar ejas malām paceļas 160 m augstumā... Neilgas pastaigas un foto pauzes pa ceļam.
Pēcpusdienā ierašanās Erfudā. Iekārtošanās un gardas vakariņas (iekļautas cenā) viesnīcā. Brīvs vakars.
Nakšņošana viesnīcā Hotel Xaluca 4*, Erfudā.
 
6. diena
Brokastis.
Izbaudīsim vidējo un augsto Atlasa kalnu skaistos skatus ceļā uz Fēsu.
Turpināsim ceļu uz Mideltu cauri pārsteidzoši skaistajiem Atlasu kalniem, šķērsosim Tiz Ntalgham pāreju un Ziz aizu... arvien attālinoties no tuksneša, redzēsim kā dabas skati turpina mainīties... nepārspējami skaistā Ziz ieleja un foto pauzes pa ceļam. Azrou - berberu ciemats, kas atrodas Marokas lielākā ciedru meža vidū... šeit, iespējams, redzēsim arī berberu pērtiķus! Brauciens cauri Ifrānai, kas lepojas ar skaistām strūklakām un avotiem...
Ierašanās Fēsā. Iekārtošanās un vakariņas (iekļautas cenā) viesnīcā.
Nakšņošana viesnīcā Hotel Riad Pacha 4*, Fēsā.
 
7. diena
Brokastis.
Fēsa - visvecākā Marokas pilsēta, kas bijusi Marokas galvaspilsēta vairāk nekā 400 gadu garumā. Tagad tā ir Marokas iedvesmas, reliģijas un kulinārijas centrs. Tajā atrodami Marokas arhitektūras visiespaidīgākie veikumi. Fēsas autentiskā vecpilsēta iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. To veido ap 9000 šauru ieliņu labirints, no kurām daudzas tikai tik platas, lai pa tām varētu pārvietoties ēzelis vai mūlis, kas ir vienīgie pārvietošanās līdzekļi vecpilsētā! Nejjarin strūklaka, mauru arhitektūras pērles, populārā, krāšņā miecētava un pārbagātais tirgus, keramika un agaves zīds...
Vakariņas restorānā ar marokāņu virtuvi (iekļautas cenā).
Nakšņošana viesnīcā Hotel Riad Pacha 4*, Fēsā.
 
8. diena
Brokastis.
Brauciens uz Kasablanku.
Pa ceļam pauze Meknēsā – Marokas Versaļā. Rabata - Marokas karalistes galvaspilsēta un oficiālā viņa majestātes karaļa Hassana II rezidence. Iepazīsim skaisto piekrastes pilsētu, apskatīsim Udayas cietoksni un Hasana torni.
Ierašanās Kasablankā.
Vakariņas viesnīcā (iekļautas cenā).
Nakšņošana viesnīcā Hotel Ibis City center 4*, Kasablankā.
 
9. diena
Brokastis.
Kasablanka ir milzīga, moderna metropole ar vairāk nekā 3 miljoniem iedzīvotāju, tā lepojas ar visattīstītākās pilsētas Ziemeļāfrikā statusu. Kasablankas iepazīšanas ekskursija. Hasana II mošeja, kas ir vissvarīgākais apskates objekts Kasablankā un paceļas virs okeānam atkarotas zemes. Tās izmērs ir elpu aizraujošs - mošeja lepojas ar pasaulē garāko minaretu (210 m) un iespēju uzņemt vairāk kā 100.000 ticīgo.
Transfērs uz lidostu. Lidojums: Kasablanka - Stambula, plkst. 15:40-22:10. Transfērs un viesnīca Stambulā.
 
10. diena
Brokastis.
Transfērs uz lidostu. Lidojums mājup: Stambula - Rīga, plkst. 09:20-11:20.
 
Cenā iekļauts:
lidojums: Rīga-Stambula-Kasablanka-Stambula-Rīga;
nododamā bagāža – 30 kg personai, rokas bagāža - 8 kg;
programmā visi paredzētie pārbraucieni un ekskursijas;
grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi visa ceļojuma garumā;
7 naktis labās 3-4* viesnīcās Marokā (visas ar centrālu atrašanās vietu);
7 brokastis, 6 vakariņas;
2 naktis viesnīcā ar brokastīm Stambulā;
visas ieejas maksas objektos, kas paredzētas programmā.
 
Papildus:
pārējās ēdienreizes;
dzērieni ēdienreižu laikā;
ceļojuma apdrošināšana;
piemaksa par vienvietīgu numuriņu - 170 EUR;
dzeramnaudas vietējam gidam un šoferim (parasti katram 1 USD dienā no personas) - ~ 20 USD.
!Latvijas nepilsoņiem nepieciešama vīza ieceļošanai Marokā!

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home