Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Saulainā Sicīlija

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Saulainā Sicīlija
1. diena
Lidojums uz Katāniju, Sicīlijā. Transfērs uz viesnīcu, Etnas vai Taorminas rajonā. Izmitināšana, vakariņas, nakšņošana.
 
2. diena
Brokastis. Brauciens uz ETNU. Etnas kalns, Sicīlijas austrumu piekrastē, ir augstākais aktīvais vulkāns Eiropā (3340 m virs jūras līmeņa). Transfērs ar autobusu uz autostāvvietu, Silvestri krāteru augstumā (aptuveni 1800 m virs jūras līmeņa). Tiem, kas vēlas (par papildus samaksu uz vietas): brauciens ar džipu līdz 2900 m virs jūras līmeņa. Brauciens uz TAORMINU. Teatro Greco, gleznaino seno teātra drupu, apmeklējums. Pastaiga pa Corso Umberto līdz IX Aprile laukumam,kur ir terase, no kuras paveras skats uz Etnas kalnu un līci. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas, nakšņošana.
 
3. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz Sirakūzu. Apskates objekti: vecpilsēta ar Piazza del Duomo, Aretuzas avots, grieķu teātris ar brīnišķīgu skatu uz jūru, Latomia del Paradiso ar grotu, ko sauc par Dionīsa ausi. Transfērs uz NOTO. Pastaiga pa pilsētu, kas slavena ar savu krāšņo baroka stila piļu un baznīcu arhitektūru: Porta Reale, San Francesco baznīca, tirgus laukums ar Chiesa Madre un iespaidīgām pilīm. Transfērs uz viesnīcu Piazza Armerina vai Caltagirone rajonā. Izmitināšana viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.
 
4. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens uz PJACA ARMERINA un slavenās romiešu villas ap 3500 m² platībā apmeklējums, kur vairāk nekā 40 telpās (ieskaitot tualetes!), ir saglabājušās krāšņas unikālu motīvu un meistarības mozaīku grīdas. Slavenākā mozaīka ir romiešu meitenes bikini. Brauciens uz AGRIDŽENTO. Tempļu ielejas apmeklējums, kas ir viena no nozīmīgākajām arheoloģiskajām vietām Vidusjūras reģionā. Ieleja aizņem gandrīz 2000 hektāru lielu platību un ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Lielākā daļa šeit esošo ēku datējamas ar 5. gs. p. m. ē., un starp tām atrodamas Hēras tempļa, Herakla tempļa un daudzu citu kulta vietu drupas. Transfērs uz viesnīcu Agridžento rajonā. Izmitināšana viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.
 
5. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens uz MARSALU - burvīgu pilsētiņu, kas slavena ar saviem vīna dārziem un skaistajām pludmalēm. Brīvais laiks. Brauciens uz TRAPANI, pilsētu, kas atrodas Tirēnu un Vidusjūras satekas vietā. Tā ir dibināta jau senos laikos un priecē ar savu vecpilsētu. Pastaiga pa pilsētu, kur daudz arhitektūras pērles, piemēram, Palazzo Cavarretta. Dodieties uz sāls raktuvēm, vieniem no salas simboliem, kur, iztvaicējot ūdeni, joprojām iegūst jūras sāli. Šeit atradīsiet raksturīgās vējdzirnavas ar sarkaniem jumtiem, kas bieži redzamas pastkartēs. Transfērs uz viesnīcu Palermo rajonā. Izmitināšana, vakariņas, nakšņošana.
 
6. diena
Brokastis. Sicīlijas galvaspilsētas PALERMO apskate, kas atrodas Monte Pellegrino kalna pakājē, eksotiskā Eiropas un Austrumu kultūras sajaukums. Palermo arhitektūrā jūtama arābu, normāņu, baroka un jūgendstila ietekme. Ekskursijas laikā Jūs varēsiet apskatīt krāšņo katedrāli. Ņemot vērā katedrāles celtniecības laiku, veiktās pārbūves un renovācijas, tai raksturīga brīnišķīga daudzu arhitektūras stilu kombinācija. Tālāk Palermo slavenākās trīs līmeņu Kauna Strūklakas - Fontana Pretoria. Maršrutā ir arī Bellīni laukums ar interesantiem Normandijas-Sarakēnas laikmeta pieminekļiem. Slavenās Kapucīnu Klostera Katakombas, kurās glabājas mūku un seno cilvēku mūmijas, Palatīna kapela. Transfērs uz MONREALE. Katedrāles apmeklējums ar tās krāšņajām mozaīkām - izcilāko Sicīlijas-normāņu mākslas darbu. Atgriešanās viesnīcā, brīvais laiks. Vakariņas, nakšņošana.
 
7. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens uz ČEFALU, pazīstamu kā "Tirēnu jūras pērli", kas atrodas varenās La Rocca klints pakājē. Pastaiga līdz pilsētas centram ar tās slavenāko pieminekli - monumentālo 12. gadsimta katedrāli, ko uzcēlis normāņu karalis Rodžers. Brīvais laiks. Izbraukšana uz Mesīnu, kura atrodas gleznainajā Mesīnas šaurumā. Gadsimtu gaitā pilsēta no drupām ir trīs reizes pārbūvēta. Pastaiga pa burvīgo centru, lai apskatītu Katedrāles laukumu ar 12. gadsimta katedrāli un zvanu torni, kura virsotnē atrodas viens no lielākajiem astronomiskajiem pulksteņiem pasaulē. Ievērības cienīgi ir šādi objekti: Oriona - strūklaka Katedrāles laukumā, Katalāņu laukums un netālu esošā Santissima Annunziata dei Catalani baznīca. Brīvais laiks atpūtai kādā no kolorītām kafejnīcām. Pēc tam programmā iekļauta Neptūna strūklaka Unita d'Italia laukumā, no kuras paveras panorāmas skats uz ostu ar Di San Salvatore cietoksni un tā 60 m augsto kolonnu, ko vainago pilsētas patroneses un aizbildnes Madonna della Lettera figūra. Transfērs uz viesnīcu, netālu no Etnas un Taormīnas. Izmitināšana viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.
 
8. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brīvais laiks (atkarībā no izbraukšanas laika). Transfērs uz Katānijas lidostu un izlidošana uz Rīgu.
 
Cenā iekļauts:
 • Lidojums Rīga-Katānija-Rīga (iekļauta rokas bagāža un reģistrētā bagāža)
 • Transfērs
 • Izmitināšana 7 naktis, divvietīgos numuros ar vannas istabu
 • 3 naktis 3* viesnīcā Etnas/Katānijas reģionā
 • 1 nakts 3* viesnīcā Pjaca Armerina/Caltagirone reģionā
 • 1 nakts 3* viesnīcā Agridžento reģionā
 • 2 naktis 3* viesnīcā Palermo reģionā
 • Ēdināšana: 7 brokastis, 7 vakariņas
 • Ekskursiju programma bez ieejas biļetēm
 • Vietēja gida pakalpojumi
 • Pārstāvja pakalpojumi uz vietas
Papildus:
 • Veselības apdrošināšana
 • Obligātais tūrisma nodoklis (maksājams uz vietas viesnīcā) - 1,50–3 EUR dienā/par personu
 • Ieejas biļetes apskates objektos
 • Papildus iespēja: brauciens ar džipu uz galveno krāteri Etnas kalnā - apmēram 85 EUR par personu
 • Etnas vulkānā var būt zema temperatūra. Iesakām ņemt līdzi siltas drēbes, garās bikses un ērtus apavus
Ceļojuma programma, objektu apmeklējuma kārtība, maksas objektu skaits, kā arī to izmaksas var mainīties.

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home