Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Sicīlija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Sicīlija
1. diena
“Rīga – Čehijas austrumi”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos.
 
2. diena
“Čehijas austrumi – Feldena pie Vērterezera – Ziemeļitālija”
Brokastis. Tranzīts. Pauze Feldenā pie Vērterezera (Velden am Wörthersee). Nakts - viesnīcā Itālijas ziemeļos.

3. diena
“Ziemeļitālija – Roma – Centrālitālija”
Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Ierašanās Itālijas galvaspilsētā - Romā (Roma). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – ekskursija Romā: Popolo laukums, Pinčo pakalns, Spānijas laukums, Condotti iela, Tibras krastmalas un tilti, Sv. Enģeļa pils, Navona laukums, Panteons, Venēcijas laukums, Viktoriāns, Kapitolija pakalns, Romas Forums, Tiberinas sala, Trasteveres kvartāls. Brīvais laiks. Ceļš uz dienvidiem. Nakts – viesnīcā Lacio vai Kampānijas reģionā.
 
4. diena
“Centrālitālija – Neapole – Sicīlijas rietumi
Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Pauze Neapolē (Napoli). Karaļu pils, Castello Nuovo, San Frančesko di Paolo baznīca, Umberto galerija, Toledo iela, Spāņu kvartāls. Brīvais laiks. Vakarā pārcelšanās ar prāmi uz Sicīliju (Sicilia) – vislielāko Vidusjūras salu, vietu, kur satiekas grieķu, romiešu, bizantiešu, arābu, normāņu kultūras un civilizācijas. Pārbrauciens uz Sicīlijas austrumiem. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos.
 
5. diena
“Siclijas austrumi – Etna – Taormīna – Siclijas austrumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Taormīnu un Etnu. Neaizmirstami iespaidi paliks pēc brauciena uz Etnas vulkānu, līdz Silvestri maziem krāteriem (1986 m v.j.l.). Etna ir vislielākais un visaktīvākais Eiropas vulkāns. Taormīnа (Taormina). Taormīna ir viena no skaistākajām pilsētām Sicīlijā, visaugstākā līmeņa kūrorts, kas atrodas uz kalnu terases pie jūras. Pastaiga pa pilsētu, pēc vēlēšanās - grieķu teātra apmeklējums. Skatu, kas paveras no teātra, mēdz dēvēt par ”pilnības panorāmu”. Atpūta. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos.
 
6. diena
“Siclijas austrumi – Ragūza – Sirakūzas – Siclijas austrumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Ragūzu un Sirakūzām. Sicīlijas barokas pērle Ragūza (Ragusa). Sirakūzas (Siracusa) – grieķu filozofa Arhimēda dzimtā pilsēta. Tā ir dibināta 734. g. p.m.ē. Pastaiga pa pilsētu, Ortīgijas pussalu: Apollona templis, Arhimēda laukums, Doma laukums, municipalitāte, Svētās Marijas Kolonnu katedrāle, Aretūzas avots, Alteo krastmala. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos.
 
7. diena
“Siclijas austrumi – Katānija – Siclijas austrumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Katāniju. Katānija (Catania) - celta no melnas vulkāniskas izcelsmes akmens pilsēta, kas atrodas Etnas vulkāna pakājē. Iepazīšanās ar vēsturisko centru: Doma laukums, Sv. Agatas katedrāle, Ziloņa strūklaka, municipalitāte, universitāte, Etnas iela, Crociferi iela, Vinčenco Bellini māja, Sv. Nikolaja baznīca. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos.
 
8. diena
“Siclijas austrumi – Čefalū – Palermo – Monreāle – Siclijas rietumi”
Brokastis (līdzi). Pārbraukšana uz Sicīlijas rietumiem. Pa ceļam pauze Čefalū (Cefalu) - kūrortpilsētā pie Sicīlijas Tirēnu jūras piekrastes. Iekārtošanās viesnīcā Sicīlijas rietumos. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Palermo un Monreāli. Monreāles (Monreale) katedrāle. Palermo (Palermo) – Sicīlijas administratīvais centrs un galvenā osta. Iepazīšanās ar pilsētu: katedrāle, krustojums “Četri stūri”, Pretorijas laukums, Aleksandrijas Sv. Katrīnas baznīca, Lielais teātris. Brīvais laiks. Nakts – viesnīcā Sicīlijas rietumos.
 
9. diena
“Siclijas rietumi – Trapani – Favinjāna – Eriče – Siclijas rietumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Trapani, Eriči, Favinjānu. Rietumsicīlijas nozīmīga osta Trapani (Trapani). Brauciens ar kuģīti uz Favinjānas (Favignana) salu - vienu no Egadu arhipelāga (Isole Egadi) salām. Atpūta pie jūras. Neaizmirstamā Eričes (Erice) kalnu pilsēta, uzbuvēta 751 m v.j.l. augstumā. Nakts – viesnīcā Sicīlijas rietumos.
 
10. diena
“Siclijas rietumi – Segesta – Mondello – Itālijas dienvidi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Segestu un Mondello. Sengrieķu templi Selinuntē (Selinunte). Viens no vislabāk saglabātiem templiem (V gs. pirms m.ē.) Sicīlijā un sengrieķu teātris Segestā (Segesta). Arheoloģiskās zonas patstavīgs apmeklējums. Atpūta pie jūras Mondello (Mondello) kūrortpilsētā. Pārcelšanās ar prāmi uz cietzemi. Ceļš uz ziemeļiem. Nakts – viesnīcā Itālijas dienvidos.
 
11. diena
“Itālijas dienvidi – Sanmarino – Centrālitālija”
Brokastis. Ceļš uz ziemeļiem. Ierašanās Ādrijas jūras piekrastē. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sanmarīno. Sanmarīno (San Marino) – Sanmarīno Republikas galvaspilsēta. Sanmarīno ir trešā mazākā valsts Eiropā un arī senākā republika Eiropā. Nakts – viesnīcā Itālijas centrā.
 
12. diena
“Centrālitālija – Čehijas austrumi”
Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos vai Polijas dienvidos.
 
13. diena
“Čehijas austrumi – Rīga”
Brokastis. Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī no 13. uz 14. dienu.
 
Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu;
prāmju biļetes uz Sicīliju un atpakaļ;
naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas;
brokastis viesnīcās pēc programmas.
 
Papildus:
ekskursija Romā – 25 € ;
brauciens uz Palermo, Monreāli - 50 € (ieskaitot ieejas biļeti uz Monreāles katedrāli);
brauciens uz Trapani, Eriči, Favinjānu – 65 € (ieskaitot kuģa biļeti);
brauciens uz Segestu un Mondello – 35 € (bez ieejas biļetēm);
brauciens uz Taormīnu un Etnu – 45 € ;
brauciens uz Katāniju - 40 € ;
brauciens uz Ragūzu un Sirakūzām – 45 € ;
grieķu teātris Taorminā - 10 € ;
Segesta - 6 € ;
brokastis 12. dienā - 5 € ;
medicīniskā apdrošināšana;
papildmaksa par dubultvietu autobusā - 130 € ;
papildmaksa par 1-viet. izmitināšanu viesnīcās - 260 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home