Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

SPA atpūta Pērnavā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Igaunija   »   SPA atpūta Pērnavā
1. diena
Plkst. 09:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Pērnavā - lielākā veselības tūrisma vieta Igaunijā. Pastaiga pa Vecpilsētu, tirdzniecības centra „PORT ARTUR” apmeklējums pusdienām. 15:00 check-in viesnīcā “Tervis Medical SPA”. Ūdens atpūtas centrs (15:00 – 22:00): iespēja apmeklēt 5 saunas, džakuzi un baseinu. Viesnīca atrodas ideālā Igaunijas vasaras galvaspilsētas vietā, tuvu Pērnavas skaistajām smilšu pludmalēm. Pēc vēlēšanās vakariņas viesnīcas restorānā – zviedru galds (iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā). Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Līdz 11:30 iespēja apmeklēt Ūdens atpūtas centru: 5 saunas, džakuzi, baseins. Check-out no viesnīcas plkst. 12:00. Brīvais laiks (1.5 – 2 st.), izbraukšana uz Rīgu. Vakarā atgriešanas Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
1 nakts viesnīcā Tervis Medical SPA komfortablā divvietīgā/trīsvietīgā numurā (ērtības numurā);
1 brokastis - zviedru galds;
Ūdens centrs katru dienu;
WI-FI visā viesnīcā.
 
Papildus:
Personīgie tēriņi;
Vakariņas “zviedru galds” – 11 EUR/7 EUR (bērni 3-16 gadi) (iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā);
Papildvieta autobusā – 40 EUR;
Vienvietīgs numurs viesnīcā – 20 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home