Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Svētku kruīzs uz Tallinu-Helsinkiem-Stokholmu

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Somija   »   Svētku kruīzs uz Tallinu-Helsinkiem-Stokholmu
Datums Ceļojuma cena
+eksk. pakete
Ceļojuma cena
bez ekskursijas
26.12.2019 99 € + 20 € 115 €
31.12.2019 99 € + 20 € 115 €

1. diena
Tikšanās ap plkst. ~ 00:30*.
Transfērs uz Tallinu. Ierašanās ostā. Iekāpšana uz prāmja Viking Line Tallina-Helsinki. Ierašanās Helsinkos. Ekskursija pa pilsētu.
Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit būs iespēja apskatīt daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēs redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēs nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākajai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties ar pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos. Brīvajā laikā varēs apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām.
Brīvais laiks.
Iekāpšana uz prāmja Viking Line (Gabriella/ Mariella). Iekārtošanās kajītēs. Atpūta uz prāmja. Izklaides un atpūtas iespējas uz prāmja Viking Line ir plašas. Te ir saunas ar baseinu, daudz veikalu, kafejnīcas, bāri, klubi, diskotēkas, kazino un konferenču zāle. Pēc vēlmes varēs baudīt bagātīgas Skandināvu vakariņas.

*31.12.2019
Gatavošanās Jaunā Gada naktij.
Jaunā Gada satikšana!

2. diena
Pēc vēlēšanās varēs ieturēt brokastis (piemaksa: pieaugušais - 11 € , bērni 12-17g. - 7,50 € , bērni 6-11g. - 4 € ). ~ 10:00 ierašanās Stokholmā. Mantas droši varēs atstāt kajītēs, jo atpakaļceļš tiks mērots tieši šajās pašās kajītēs. Pārgājiens pa pilsētu.
Stokholmas iepazīšana sāksies ar Vecpilsētu, pastaiga pa pilsētas senatnīgajām ieliņām - apskates vietas, karaļa pils (viena no lielākajām karaļu rezidencēm Eiropā, kas pašlaik arī darbojas), bet brīvajā laikā Tev būs iespēja sagādāt suvenīrus mājiniekiem, apbrīnot unikālo zviedru virtuvi daudzajās kafejnīcās un restorānos, kā arī aplūkot goda sardzes nomaiņu pie pils. Tev arī būs iespēja doties uz kuģa muzeju (Vasa kuģis bija viens no lielākajiem un dārgākajiem 16.gadsimta kuģiem, kurš noslīka sava pirmā ceļojuma sākumā un zem ūdens pavadījis apmēram 300 gadus).
~16:30* došanās uz Helsinkiem. Pēc vēlēšanās - bagātīgas skandināvu vakariņas.

3. diena
Pēc vēlēšanās varēs ieturēt brokastis (piemaksa: pieaugušais - 11 € , bērni 12-17g. - 7,50 € , bērni 6-11g. - 4 € ). Došanās uz Tallinu ar prāmi Viking Line. Ierašanās Tallinā.
Pārgājiens pa vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsargtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes, kurās vēl joprojām jūtams viduslaiku gars, kas padara Veco Tallinu par unikālu un sajūsmina senatnes cienītājus.
Došanās uz Rīgu. Vakarā ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Transfērs ar autobusu Rīga - Tallina - Rīga;
Vieta uz prāmja Viking Line maršrutā: Tallina - Helsinki, Helsinki - Tallina;
Vieta 4-vietīgā "С" klases kajītē Helsinki - Stokholma - Helsinki uz prāmja Viking Line (Gabriella/Mariella).

Ekskursiju pakete 20 EUR:
Ekskursija Helsinkos;
Ekskursija Stokholmā;
Ekskursija Tallinā.

Papildus:
Apdrošināšana;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.

  Pieaugušie 12-17 gadi 6-11 gadi
Brokastis 11 € 7,50 € 4 €
Vakariņas 26.12. 37 € 14 € 7 €
Vakariņas 35 € 13 € 7 €
Vakariņas 31.12. 45 € 17 € 13 €

   

Iespējama piemaksa par kajītes klases maiņu

26.12.

31.12.

„С” klases kajīte

С3 (trīsvietīga izmitināšana)

15 €

20 €

С2 (divvietīga izmitināšana)

20 €

40 €

С1 (vienvietīga izmitināšana)

40 €

90 €

"В2Р” klases kajīte

В2Р (divvietīga izmitināšana)

-

15 €

В2Р (vienvietīga izmitināšana)

-

35 €

"B” klases kajīte

В4 (četrvietīga izmitināšana)

10 €

20 €

В3 (trīsvietīga izmitināšana)

20 €

35 €

В2 (divvietīga izmitināšana)

30 €

55 €

В1 (vienvietīga izmitināšana)

60 €

125 €

„A” klases kajīte

А4 (četrvietīga izmitināšana)

25 €

35 €

А3 (trīsvietīga izmitināšana)

35 €

55 €

А2 (divvietīga izmitināšana)

40 €

85 €

А1 (vienvietīga izmitināšana)

85 €

185 €

 

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home