Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Trīs galvaspilsētas

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Ķīna   »   Trīs galvaspilsētas
1. diena 
Izlidošana no Rīgas

2. diena
Ierašanās Pekinā.
Tikšanās lidostā. Grupas transfērs.
Izmitināšana 4* viesnīcā pēc plkst. 14:00.
Atpūta pēc lidojuma. Brīvais laiks.

3. diena
Pekinas pilsētas centra apskates ekskursija: Tjaņaņmemņas laukums ( Debesu miera laukums) – lielākais laukums pasaulē, Ķīnas galvaspilsētas sirds. Šeit ir notikuši vairāki Ķīnas vēsturē svarīgi notikumi, tai skaitā Ķīnas Tautas Republikas proklamēšana 1949. gadā un studentu demonstrāciju vardarbīga pārtraukšana 1989. gadā.
AIZLIEGTĀ GUGUN  PILSĒTA (Winter Imperial Palace, 1406–1420) ir pārsteidzošs Ķīnas pils mākslas piemērs - 24 Mingu un Čenu dinastiju imperatoru dzīvesvieta. 
Pusdienas restorānā – Pīle Pekinas gaumē. 
Par papildu samaksu pēc pieprasījuma: ķīniešu cirks.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta. 

Картинки по запросу "пекин"
 

4. diena
Brokastis viesnīcā, IZBRAUKŠANA no viesnīcas līdz 12:00.Lielais Ķīnas mūris – grandioza būve kas ir 6350 km garš. Tika būvēts kā nocietinājums pret iebrucējiem no Ķīnas ziemeļiem. Vieglas pusdienas restorānā aiz pilsētas. Nefrīta fabrika - te aizraujošā veidā izstāstīs akmens vēsturi, parādīs daudzus unikālus izstrādājumus un to ražošanas procesu. Ir teiciens – „Zeltam ir augsta cena, bet nefrīts – nenovērtējams”. Vasaras dārzs „Ihejuaņ” – imperatoru vasaras rezidence. Lielākais un senākais dārzu un parku ansamblis.  Tibetas medicīnas centrs. Olimpiskie objekti (ārējā apskate): Pekinas nacionālais stadions „Putna ligzda”, Pekinas nacionālais peldēšanas komplekss „Ūdens klubs”. Transfērs uz staciju. Brauciens ar vilcienu uz Siaņas pilsētu (nakts vilcienā, 4-vietīgā kupejā). 
Ēdināšana: brokastis, pusdienas.

5. diena
Ierašanās Siaņā – vēsturiskais un kulturālais centrs. Tikšanās stacijā. Brokastis viesnīcā. Izmitināšana  pēc pulksten 14:00. PILSĒTAS MŪRIS ir vienīgais izdzīvojušais seno pilsētas mūra fragments Ķīnā. No tā paveras gleznaina vecpilsētas panorāma ar skatu uz zvanu torni un Bungu torni.
Pusdienas ķīniešu restorānā.TERAKOTAS ARMIJA- slavenā Ķīnas imperatora Ciņ Šihuana armija, kas sāka Ķīnas Lielā mūra celtniecību, un 221. gadā pirms mūsu ēras. kļuva par pirmo apvienotās Ķīnas imperatoru. Astoņdaļīgajā akmens armijā nav divu statuju ar vienādām sejām, katra ir unikāla.Atgriešanās viesnīcā.
Par papildu samaksu pēc pieprasījuma  vakara pastaiga pa pilsētu: Dienvidu ezers, Mīļotāju parks, Bezmiega iela, Dienvidu vārtu ārējā pārbaude.
Картинки по запросу "терракотовая армия"
6. diena
Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no numuriem līdz 12:00Transfērs uz dzelzceļa staciju. Pārbrauciens uz Lujangu – Ķīnas senās civilizācijas galvaspilsēta. Ierašanāš Lujangu, sagaidīšana stacijā transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās 4* viesnīcā. Vakariņas ķīniešu restorānā.
Ēdināšana: Brokastis, pusdienas.

7. diena
Brokastis viesnīcā. 
LUNMEN GROTTO ir budistu alu klosteris, viens no nozīmīgākajiem alu tempļu kompleksiem Ķīnā. Nosaukums nozīmē "pūķa vārti".
Pusdienas ķīniešu restorānā.
Šaolinas klosteris –  ir budisma un Ķīnas cīņas mākslas centrs. Cilvēki šeit ierodas, meklējot prāta un ķermeņa harmoniju .Par atsevišķu samaksu var apmeklēt Šaolinas Ušu Šovu  iespaidīgs skats, kurā tiek izpildīti tik meistarīgi triki un vingrinājumi, ka ir grūti ticēt viņu realitātei.
Transfērs uz staciju. Pārbrauciens uz Pekinu( nakts vilcienā četrvietīgās kupejās).
Ēdināšana: Brokastis, pusdienas.
 
8. diena
Ierašanās Pekinā.
Individuālais transfērs uz lidostu.
Lidojums mājās ar spilgtiem iespaidiem.

Cenā iekļauts:

Pārlidojums;
Izvietošana 4* viesnīcas ar divām gultām;
Norādītas vilciena biļetes: Pekina – Siaņa, Lujanga – Pekina( 4 vietīgās kupejās), Siaņa – Lujanga (sēdvietas otrajā klasē);
Ēdināšana saskaņā ar programmu;
Ieejas biļetes norādītajos apskates objektos;
Ekskursijas pēc programmas;
Krievvalodīgs gids pēc programmas, norādītie transfēri.
 
Papildus:
Vīza;
Apdrošināšana;
Dzeramnaudas;
Papildus ekskursijas.
 
Iespējams pagarināt tūri kādā no citām pilsētām vai atpūtu kūrortā!

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home