Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Trīs galvaspilsētas

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Ķīna   »   Trīs galvaspilsētas
1. diena 
Izlidošana no Rīgas

2. diena
Ierašanās Pekinā – pilsēta kuras vēsturei jau ir vairāk kā 3000 gadu.
Sagaidīšana lidostā, transfērs uz viesnīcu 10:00. Pekinas pilsētas centra apskates ekskursija: Tjaņaņmemņas laukums ( Debesu miera laukums) – lielākais laukums pasaulē, Ķīnas galvaspilsētas sirds. Šeit ir notikuši vairāki Ķīnas vēsturē svarīgi notikumi, tai skaitā Ķīnas Tautas Republikas proklamēšana 1949. gadā un studentu demonstrāciju vardarbīga pārtraukšana 1989. gadā.
Aizliegtā pilsēta – Šajā pilī imperatori un viņu ģimenes locekļi dzīvoja gandrīz piecus gadsimtus. Šī pilsēta, kas tagad tiek uzskatīta par UNESCO( senākais un lielākais saglabātais koku ēku komplekss) arhitektūras pieminekli tika būvēts no 1406. līdz 1420 gadam. Pusdienas restorānā – Pīle Pekinas gaumē.
Tējas ceremonija. Nakts viesnīcā. Ēdināšana: pusdienas 

3. diena
Brokastis viesnīcā, izrakstīšanās no viesnīcas līdz 12:00.Lielais Ķīnas mūris – grandioza būve kas ir 6350 km garš. Tika būvēts kā nocietinājums pret iebrucējiem no Ķīnas ziemeļiem. Vieglas pusdienas restorānā aiz pilsētas. Nefrīta fabrika - te aizraujošā veidā izstāstīs akmens vēsturi, parādīs daudzus unikālus izstrādājumus un to ražošanas procesu. Ir teiciens – „Zeltam ir augsta cena, bet nefrīts – nenovērtējams”. Vasaras dārzs „Ihejuaņ” – imperatoru vasaras rezidence. Lielākais un senākais dārzu un parku ansamblis.  Tibetas medicīnas centrs. Olimpiskie objekti (ārējā apskate): Pekinas nacionālais stadions „Putna ligzda”, Pekinas nacionālais peldēšanas komplekss „Ūdens klubs”. Transfērs uz staciju. Brauciens ar vilcienu uz Siaņas pilsētu (nakts vilcienā, 4-vietīgā kupejā). Ēdināšana: brokastis, pusdienas 
 
4. diena
Ierašanās Siaņā – vēsturiskais un kulturālais centrs. Sagaidīšana stacijā. Brokastis viesnīcā. Izmitināšana viesnīcā pēc 14:00. Pilsētas siena - kas izcili saglabājusies un viena no grandiozākajām Ķīnas viduslaiku celtnēm.
Pusdienas ķīniešu restorānā. 
Savvaļas Zosu Pagoda – Siaņas vizītkarte. Šeņsi provinces vēstures muzejs.
Par papildmaksu iespējams: vakara pastaiga pa pilsētu, Rietumu ezers, strūklakas, zelta iela.
Ēdināšana – Brokastis, pusdienas.

5. diena
Brokastis viesnīcā
Terakotas armija - galvenais mūsdienu Siaņas apskates objekts un viens no pasaules brīnumiem. Šeit nav divu tādu statuju ar divām vienādām sejām – katra ir unikāla. 
Zīda fabrikas apmeklējums- tiek uzskatīta par lielāko valstī.
Pusdienas ķīniešu restorānā. 
Bungu un zvanu tornis. Antikvariāta iela – Siaņas vēsturiskai nostūrītis, ko ir iemīlējuši daudzi gleznotāji. 
Atgriešanās viesnīcā. Ēdināšana:Brokastis,pusdienas

6. diena
Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no numuriem līdz 12:00
Transfērs uz dzelzceļa staciju. Pārbrauciens uz Lujangu – Ķīnas senās civilizācijas galvaspilsēta. Ierašanāš Lujangu, sagaidīšana stacijā transfērs uz viesnīcu. 
Lumeņa alu – drakona vārtu apmeklējums.
Iekārtošanās 4* viesnīcā. Vakariņas ķīniešu restorānā. Ēdināšana: Brokastis, pusdienas

7. diena
Brokastis viesnīcā. 
Pusdienas ķīniešu restorānā.  
Šaolinas klosteris – budisma un cīņas mākslu centrs. Uz šejieni dodas lai rastu gara un ķermeņa harmoniju. Par atsevišķu samaksu var apmeklēt Šaolinas Ušu Šovu.  
Pusdienas ķīniešu restorānā. Transfērs uz staciju. Pārbrauciens uz Pekinu( nakts vilcienā četrvietīgās kupejās).Ēdināšana: Brokastis, pusdienas
 
8. diena
Ierašanās Pekinā. Tikšanās ar gidu stacijā. Transfērs uz lidostu. Lidojums mājās.

Cenā iekļauts:

Pārlidojums
Izvietošana 4* viesnīcas ar divām gultām.
Norādītas vilciena biļetes: Pekina – Siaņa , Lujanga – Pekina( 4 vietīgās kupejās) , Siaņa – Lujanga ( sēdvietas otrajā klasē) 
Ēdināšana saskaņā ar programmu
Ieejas biļetes norādītajos apskates objektos
Ekskursijas pēc programmas
Krievvalodīgs gids pēc programmas, norādītie transfēri.
 
Cenā nav iekļauts:
Vīza
Apdrošināšana
Dzeramnaudas.
Papildus ekskursijas
 
Iespējams pagarināt tūri kādā no citām pilsētām vai atpūtu kūrortā!

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home