Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ungārijas Rapsodija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Ungārija   »   Ungārijas Rapsodija

1. diena
06:00 izbraukšana no Rīgas. Ceļš caur Lietuvu un Poliju. Nakts viesnīcā Žešovā (Polija).

2 .diena
Brokastis. Čheck-in no viesnīcas. Ceļš caur Slovākiju un Ungāriju. Ierašanās Ungārijas baroka galvaspilsētā – Egerā. Tā ir slavenā ar savu vēsturi, arhitektūru un vīniem. Aicinām doties ekskursijā vietējā gida pavadībā ar Egeras cietokšņa apmeklējumu. Pēc tam piedāvājām apmeklēt vienu no vīnu pagrabiem, lai paklausītos stāstus par Egeras vīnu vēsturi un noslēpumiem, nodegustēt vīnus un iegādāties tos. Pārbrauciens līdz Godollai. Šeit atrodas slaveno brāļu Lazāru zirgu parks - audzētava, kur Jūs gaida interesanta ekskursija, aizraujošs īpaši apmācītu zirgu šovs un siltā ungāru zupa Gujyasleves. Ceļš līdz Budapeštai, iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Budapeštā (Ungārija).

3 .diena
Brokastis. Lielā apskates-gājēju ekskursija pa Budapeštu ar vietējo gidu: divas vēsturiskās daļas - Buda un Pešta. Budapešta – ir viena no skaistākajām un noslēpumainajām Eiropas galvaspilsētām. Apskatīsiet nozīmīgākus un interesantākus objektus: Varoņa laukumu, Parlamentā ēku, Prezidenta pili, Ķēžu tiltu, Operu, Sv.Matiša baznīcu, Zvejnieku bastionu, Trīsvienības kolonnu, Sv. Ištvana baziliku un daudz ko citu. Brauciens ar kuģīti pa Donavu – tā ir lieliskā iespēja izbaudīt pilsētu no cita rakursa (ar pusdienām un vīna glāzi). Brīvais laiks Budapeštā. Piedāvājām apmeklēt Budapeštas tirgu, kur var izjust īstu ungāru kolorītu un iegādāties vietējas preces no visiem Ungārijas novadiem: vīni, garšvielas, Salami desas, marcipānu saldumi un daudzveidīgie suvenīri. Vakarā Jūs gaida relaksējošā atpūtā Sēčeņi baseinos. Tas ir vislielākais termālo ūdeņu atpūtas un atveseļošanas komplekss Eiropā ar garo vēsturi kopš Hāpsburgu laikiem – 16 baseini, pirtis, ūdens masāžas. Nakts viesnīcā Budapeštā (Ungārija).

4. diena
Brokastis. Čheck-out no viesnīcas. Ceļš līdz Veļičkai, Polija. Veļičkas Sāls raktuves apmeklējums ar vietējo gidu. Sāls raktuves dēvē par pasaules interesantākajām sāls raktuvēm, tās ir iekļautas UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā jau kopš 1978.gada. Mūsdienās šeit ir izveidots muzejs ar pazemes ezeru, sāls katedrāli, daudzveidīgām sāls skulptūrām. Ekskursijas laikā uzzināsiet gan par sāls ieguvi, gan ekipējumu, kāds nepieciešams raktuvju darbiniekiem rakšanai un drošībai. Raktuves labirinti aizvedīs Jūs pasaulē zem zemes, kur zīmes un skulptūras, kā arī leģendas stāsta par laikiem, kad Polijā valdīja vareni karaļi, kam piederēja milzu dārgumi. Pārbrauciens līdz Krakovai. Nakts viesnīcā Krakovas apkaimē (Polijā).

5. diena
Brokastis. Check-out no viesnīcas. Izbraukšana uz mājām. Ceļš caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Transporta pakalpojumi;
Grupas vadītāja-gida pakalpojumi;
Ceļa nodokļi;
4 naktis viesnīcās divvietīgos/trīsvietīgos numuros (ērtības numuros);
4 brokastis

Papildus:
Ekskursijas pakete - 60 EUR/50 EUR (bērniem līdz 12 g.);
Ekskursija Egerā ar vietējo gidu;
Lielā apskates-gājēju ekskursija Budapeštā ar vietējo gidu;
Transporta pakalpojumi ekskursijas laikā;
Stāvvietas;
Transfers turp-atpakaļ uz Sēčeņi baseiniem.
Lazāru zirgu šovs - 22 EUR;
Kuģītis pa Donavu - 22 EUR;
Egeras cietoksnis – 1700 HUF (~6 EUR);
Vīna degustācija Egerā – 10 EUR;
Sēčeņi baseini – 5700 HUF (~ 18 EUR);
Sabiedriskais transports Budapeštā – 360 HUF (~1.15 EUR);
Veličkas sāls raktuves – 94 PLN;
Personīgie tēriņi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home