Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Unikālā Ķīna+Pludmale

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Ķīna   »   Unikālā Ķīna+Pludmale

Pekina-Siaņa-Lojana-Šaolina-Čžanczjacze-Šanhaja-Saņja-Pekina 

1. diena
Lidojums: Rīga-Maskava-Pekina

2. diena
Ierašanās Pekinā, kuras vēstures sākas vairāk nekā 3000 gadu atpakaļ. Tikšanās lidostā. Grupu transfēri plkst. 10:00. Apmešanās 3* viesnīcā pēc 14:00. Pusdienas restorānā – Pekinas pīle. Ekskursija pa Pekinas centru: Tjanaņmeņas (Debesu miera laukums) – pats lielākais laukums pasaulē, Ķīnas galvaspilsētas sirds;
Aizliegtā pilsēta Gugun (Ziemas imperatora pils, 1406.-1420. gadā.) - brīnišķīgs piemērs no ķīniešu mākslas, dzīvesvieta Ming un Qing 24 imperatoru rezidence. Tējas ceremonija. Atgriešanās viesnīcā. 
Atpūta. Uzkodas: pusdienas

3. diena
Brokastis viesnīcā, izrakstīšanās līdz pulksten 12:00.
Lielais Ķīnas mūris- grandiozā struktūra, kas stiepjas 6350 km gar Ķīnas ziemeļu robežas. Tā celtniecība sākās 3.-4. gadsimtā pirms mūsu ēras, karojošo valstu periodā, lai aizsargātu valsti no cinisma aizsākuma. Viegla maltīte restorānā ārpus pilsētas.
Nefrīta fabrika - aizraujoši pastāstīs par akmens vēsturi, parādīs ražošanas procesus un daudz unikālus produktu. Pastāv teikums: "Zelts-austa cena nefrīts-nenovērtējams".
Vasaras dārzs "Ihejoan" - imperatora vasarnīca. Lielākais un vecākais dārzu un parku ansamblis.
Olimpiskās vietas (apskate no ārpuses): Pekinas Nacionālais stadions "Putnu ligzda", Pekinas Nacionālais peldēšanas komplekss "Ūdens kubs".
Transfērs uz vilcienu staciju. Brauciens a vilcienu uz pilsētu Siaņa (nakts vilcienā, četrvietīgā kupejā).
Ēdienreizes: brokastis, pusdienas.

4. diena
Ierašanās Siaņā, slavenajā Ķīnas vēsturiskajā un kultūras centrā, kas kļuva par Ziemeļeiropas impērijas galvaspilsētu Džou, Čin, Han un Tan  dinastiju laikā.
Tikšanās stacijā. Brokastis viesnīcā. Izmitināšana viesnīcā 3* pēc pulksten 14:00.
Pilsētas siena-vienīgais palikušais fragments no senās pilsētas sienas. No tā paveras gleznainā vecpilsētas panorāma ar skatu uz zvanu torni un Bungu torni.
Pusdienas ķīniešu restorānā.
Teroristu armija - slavenā Ķīnas imperatora Qin Shihuang armija, kas aizsāka Lielā Ķīna Mūra celtniecību, un 221. gadā pirms mūsu ēras kļuva par pirmo vienotās Ķīnas imperatoru. Astoņdesmit tūkstošu akmens armijā nav divu statuju ar vienādām sejām, katra ir unikāla.
Zīda fabrika tiek uzskatīta par lielāko zīda ražošanas centru valstī.
Atgriešanās viesnīcā. Par papildus samaksu pēc vēlēšanās: Vakara pastaiga pa pilsētu: Dienvidu Ezers. Dziedošās strūklakas. Zelta ielas.
Ēdienreizes: brokastis, pusdienas. 

5. diena
Brokastis viesnīcā, izrakstīšanās līdz 12:00.
7. gadsimtā tika uzcelta septiņu metru augsta ēka ar 65 m augstumu, lai saglabātu pirmās budistu svētnīcas un manuskriptus, kas ievesti no Indijas.
Šanhi provinces vēstures muzejs. Vakariņas ķīniešu restorānā.
Bungu tornis (19. gadsimts) un Zvanu tornis (19. gadsimts). Apskate no ārpuses reiz uzcēla zvanu pār pilsētas vārtiem. Tagad dod iespēju apbrīnot skaisto panorāmas skatu uz pilsētu.
Senā Venjuha Uze iela – senais Siaņas stūris, mīļākā vieta māksliniekiem. Transfērs uz staciju. Brauciens ar vilcienu uz pilsētu Lojana (sēdvietas-2.klases). Ierašanās Lojanā, vienā no bijušajām senās Ķīnas civilizācijas galvaspilsētām.
Tikšanās stacijā. Izmitināšana viesnīcā 3*. Atpūta.
Ēdienreizes: brokastis, pusdienas. 

6. diena
Brokastis viesnīcā. ‘’Lunmena’ alas ir budistu alu klosteris, viens no nozīmīgākajiem alu tempļu kompleksiem Ķīnā. To nosaukums nozīmē "pūķa vārti". Vakariņas ķīniešu restorānā. 
Šaolina klosteris (495.gads) - Ķīnas budisma un cīņas mākslas centrs. Šeit viņi nonāk gara un ķermeņa harmonijas meklējumos (ceļojums ietver ekskursijas pa Pagoda mežu - kapa pieminekļi klostera kapsētā, kas izveidota uz dažādu dinastiju vasu meistaru kapiem). Par papildu samaksu, pēc izvēles: Jūs varat redzēt Šaolin-Ušu-Šou - aizraujošu brīnumu, kurā tiek veikti virtuozu trikus un vingrinājumi, kuriem realitātē ir grūti noticēt. 
Transfērs uz dzelzceļa staciju un brauciens ar vilcienu uz Zhangjiajie – nacionālais parks, kas pazīstams ar fantastisku mistisko skaistumu. Ilgu laiku tas nebija zināms pasaules sabiedrībai, un tikai 1992. gadā UNESCO tika iekļauta Pasaules mantojuma sarakstā. Šeit ir meži, gleznaini ezeri, ūdenskritumi, upes un kanjoni, bet visslavenākie ir  Yulinyuan kalni, kuri ,kā runā  esot kļuvuši prototipu Lidojošiem kalniem Pandorā, Džeimsa Kamerona filmā - Avatar.
Ēdienreizes: brokastis, pusdienas. 

7. diena
Ierašanās. Tikšanās. Brauciens uz Yuantszyatsze kalniem. Iedomājieties, ka jūs ejat pa bezdibeņa malu, un mākoņi tieši  zem tavām kājām. Tieši sajūtas rodas kalnos Yuantszyatsze.
Pacelšanās ar stikla liftu "Bolun" (brīnums inženieru pasaulē, trešā daļa lifts iet kalna iekšienē, pārējās divas trešdaļas atrodas atklātā kalnu ainavā) uz ‘’Simts Drakoni" virsotnes, no kuras paveras skats uz dārzu, 1. tiltu Vidusjūras valstībā un Tszyankunchzhu kalnu ("Dienvidu debess pols"), kas parādījās "Avatar" filmā. Pusdienas ķīniešu restorānā.
Ceļojums uz ekskursijas zonas "Tyantszyshan" - "Avataru Kalni" - tīrs, brīnumains dabas gabaliņš. Apskates laukumi, no kuriem paveras panorāmas skats uz ainavu, it kā peldētu gaisā.
Trošu ceļš (garums 2084 metri, augstums 692 metri), kājāmgājēju ekskursija. Pacelšanās uz kalna ar vagoniņu. 
Izmitināšana viesnīcā 3*. Nakšņošana viesnīcā.  
Ēdienreizes: pudienas.

8. diena
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija uz kalnu Dzeltenais akmens – nu jau Huanshichzhay ( "dzeltenā akmens cietoksnis"). Tālāk pacēlājs uz kalna virsotnes, no kuras paveras brīnišķīgi skati uz citām kalnu virsotnēm.
Pusdienas ķīniešu restorānā.
Transfēri uz dzelzceļa staciju un izbraukšana ar vilcienu uz Šanhaju. Nakts vilcienā.
Ēdienreizes: brokastis, pusdienas 

9. diena
Ierašanās Šanhajā. Tikšanās ar krievu valodā runājošiem gidiem. Izmitināšanās 3* viesnīcā. Atpūta.

10. diena
Brokastis viesnīcā, izrakstīšanās līdz plkst. 12:00.
Prieka dārzi Yuyuan-paveras brīnišķīgs vizuālais ainavu dizains un feng shui.
Pusdienas ķīniešu restorānā.
Televīzijas tornis "Austrumu Pērle" - Austrumu pērle, kas ieņem trešo vietu pasaulē augstuma ziņā (programma ietver braucienu uz TV torni).
Pastaiga pa galveno metropoles ielu - Nanjinglu (40minūtes). Trasnsfēri uz lidostu un lidojumi uz Sanju.
Ierašanās un tikšanās ar gidu. Transfērs uz izvēlēto viesnīcu, norēķins.
Ēdienreizes: brokastis, pusdienas.

11. diena
Brokastis viesnīcā. Dāvanas no saimnieka: Ķīniešu vīna pudele numurā. 
Pēdu masāža. 
Ēdienreizes: brokastis 

12. - 14.dienas
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks (atpūta pludmalē) Iespējamās ekskursijas par papildus samaksu.
Ēdienreizes: brokastis

15. diena
Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās līdz plkst. 12:00. Transfērs uz lidostu, lidojums uz Pekinu. Ierašanās Pekinā. 
Ēdienreizes: brokastis

16.diena
Pekina-Maskava-Rīga
Lidojums mājās ar spilgtiem iespaidiem. 

Cenā ietilpst:
Starptautiskais lidojums;
Apmešanās 3* viesnīcas standarta numuri ar divām atsevišķām gultām;
Vilciena biļetes: Pekina-Siaņa un Lojana-Čžancjacze-Šanhaja (2 vietas 4-vietīgā kupejā);
Siaņa-Lojana (sēžamvieta 2.klase);
Aviobiļetes: Šanhaja-Sanja-Pekina (ekonomiskā klase);
Ēdieni saskaņā ar programmu;
Ieejas biļetes uz noteiktām apskates vietām un muzejiem;
Ekskursijas pakalpojums saskaņā ar programmu;
Visu programmas krievu valodā runājošo gidu pakalpojumi, norādītie tansfēri.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home