Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Unikālā Ķīna+Pludmale

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Ķīna   »   Unikālā Ķīna+Pludmale

Pekina-Siaņa-Lojana-Šanhaja-Saņja-Pekina 

1. diena
Lidojums

2. diena
Ierašanās Pekinā, kuras vēstures sākas vairāk nekā 3000 gadu atpakaļ. Tikšanās lidostā. Grupu transfēri plkst. 10:00. Apmešanās 3* viesnīcā pēc 14:00. Pusdienas restorānā – Pekinas pīle. Ekskursija pa Pekinas centru: 
Tjanaņmeņas (Debesu miera laukums) – pats lielākais laukums pasaulē, Ķīnas galvaspilsētas sirds.
Aizliegtā pilsēta Gugun (Ziemas imperatora pils, 1406.-1420. gadā.) - brīnišķīgs piemērs no ķīniešu mākslas, dzīvesvieta Ming un Qing 24 imperatoru rezidence. Tējas ceremonija. Atgriešanās viesnīcā. 
Atpūta.

3. diena
Brokastis viesnīcā, IZBRAUKŠANA līdz pLKST 12:00.
Lielais Ķīnas mūris- grandiozā struktūra, kas stiepjas 6350 km gar Ķīnas ziemeļu robežas. Tā celtniecība sākās 3.-4. gadsimtā pirms mūsu ēras, karojošo valstu periodā, lai aizsargātu valsti no cinisma aizsākuma. Viegla maltīte restorānā ārpus pilsētas.
Nefrīta fabrika - aizraujoši pastāstīs par akmens vēsturi, parādīs ražošanas procesus un daudz unikālus produktu. Pastāv teikums: "Zelts-austa cena nefrīts-nenovērtējams".Vasaras dārzs "Ihejoan" - imperatora vasarnīca. Lielākais un vecākais dārzu un parku ansamblis.
Olimpiskās vietas (apskate no ārpuses): Pekinas Nacionālais stadions "Putnu ligzda", Pekinas Nacionālais peldēšanas komplekss "Ūdens kubs".
Transfērs uz vilcienu staciju. Brauciens aК vilcienu uz pilsētu Siaņa (nakts vilcienā, četrvietīgā kupejā).
Ēdienreizes: brokastis, pusdienas.

4. diena
Ierašanās Siaņā, slavenajā Ķīnas vēsturiskajā un kultūras centrā, kas kļuva par Ziemeļeiropas impērijas galvaspilsētu Džou, Čin, Han un Tan  dinastiju laikā.
Tikšanās stacijā. Brokastis viesnīcā. Izmitināšana viesnīcā 3* pēc pulksten 14:00. PILSĒTAS MŪRIS ir vienīgais izdzīvojušais seno pilsētas mūra fragments Ķīnā. No tā paveras gleznaina vecpilsētas panorāma ar skatu uz zvanu torni un Bungu torni.
Pusdienas ķīniešu restorānā.TERAKOTAS ARMIJA - slavenā Ķīnas imperatora Ciņ Šihuana armija, kas sāka Ķīnas Lielā mūra celtniecību, un 221. gadā pirms mūsu ēras. kļuva par pirmo apvienotās Ķīnas imperatoru. Astoņdaļīgajā akmens armijā nav divu statuju ar vienādām sejām, katra ir unikāla.Atgriešanās viesnīcā.
Par papildu samaksu pēc pieprasījuma  vakara pastaiga pa pilsētu: Dienvidu ezers, Mīļotāju parks, Bezmiega iela, Dienvidu vārtu ārējā pārbaude. Dziedošās strūklakas. Zelta ielas.

5. diena
Ierašanās Siaņā, slavenajā Ķīnas vēsturiskajā un kultūras centrā, kas kļuva par Ziemeļeiropas impērijas galvaspilsētu Džou, Čin, Han un Tan  dinastiju laikā.
Tikšanās stacijā. Brokastis viesnīcā. Izmitināšana viesnīcā 3* pēc pulksten 14:00.
Pilsētas siena-vienīgais palikušais fragments no senās pilsētas sienas. No tā paveras gleznainā vecpilsētas panorāma ar skatu uz zvanu torni un Bungu torni.
Pusdienas ķīniešu restorānā.
Terakotas armija - slavenā Ķīnas imperatora Qin Shihuang armija, kas aizsāka Lielā Ķīna Mūra celtniecību, un 221. gadā pirms mūsu ēras kļuva par pirmo vienotās Ķīnas imperatoru. Astoņdesmit tūkstošu akmens armijā nav divu statuju ar vienādām sejām, katra ir unikāla.
Zīda fabrika tiek uzskatīta par lielāko zīda ražošanas centru valstī.
Atgriešanās viesnīcā.
Par papildus samaksu pēc vēlēšanās: Vakara pastaiga pa pilsētu: Dienvidu Ezers. Dziedošās strūklakas. Zelta ielas.
Ēdienreizes: brokastis, pusdienas. 
Картинки по запросу "Сиань"

6. diena
Brokastis viesnīcā .
"Lunmena" ir budistu alu klosteris, viens no nozīmīgākajiem alu tempļu kompleksiem Ķīnā. To nosaukums nozīmē "pūķa vārti". 
Vakariņas ķīniešu restorānā. 
Šaolinas klosteris – ir budisma un Ķīnas cīņas mākslas centrs. Cilvēki šeit ierodas, meklējot prāta un ķermeņa harmoniju. Par atsevišķu samaksu var apmeklēt Šaolinas Ušu Šovu  iespaidīgs skats, kurā tiek izpildīti tik meistarīgi triki un vingrinājumi, ka ir grūti ticēt viņu realitātei.
Transfērs uz dzelzceļa staciju un brauciens ar vilcienu uz Zhangjiajie – nacionālais parks, kas pazīstams ar fantastisku mistisko skaistumu. Ilgu laiku tas nebija zināms pasaule, un tikai 1992. gadā iekļauta Pasaules mantojuma sarakstā. Šeit ir meži, gleznaini ezeri, ūdenskritumi, upes un kanjoni, bet visslavenākie ir  Yulinyuan kalni, kuri ,kā runā  esot kļuvuši prototipu Lidojošiem kalniem Pandorā, Džeimsa Kamerona filmā - Avatar. 
Ēdienreizes: brokastis, pusdienas.

7. diena
Brauciens uz Yuantszyatsze kalniem. Iedomājieties, ka jūs ejat pa bezdibeņa malu, un mākoņi tieši  zem tavām kājām. Tieši sajūtas rodas kalnos Yuantszyatsze.
Pacelšanās ar stikla liftu "Bolun", no kuras paveras skats uz dārzu, 1. tiltu Vidusjūras valstībā un Tszyankunchzhu kalnu ("Dienvidu debess pols"), kas parādījās "Avatar" filmā.
Pusdienas ķīniešu restorānā.
Ceļojums uz ekskursijas zonas "Tyantszyshan" - "Avataru Kalni" - tīrs, brīnumains dabas gabaliņš. Apskates laukumi, no kuriem paveras panorāmas skats uz ainavu.
Trošu ceļš (garums 2084 metri, augstums 692 metri), kājāmgājēju ekskursija. Pacelšanās uz kalna ar vagoniņu. 
Izmitināšana viesnīcā 3*. Nakšņošana viesnīcā.  
Ēdienreizes: pudienas. 

8. - 13.diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks (atpūta pludmalē) Iespējamās ekskursijas par papildus samaksu.
Ēdienreizes: brokastis

14. diena
Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās līdz plkst. 12:00. Transfērs uz lidostu, lidojums uz Šanhaju. Ierašanās Šanhajā, transfērs uz 4* viesnīcu. 
Ēdienreizes: brokastis

15. diena
Brokastis viesnīcā
Iojaņ prieka dārzs
Pusdienas kīniešu restorānā
Televīzijas tornis "Austrumu dārgakmens" - 3 augstākais pasaulē(iekļauta pacelšanās tornī)
Zīda fabrika - Lielākais zīda ražošanas centrs.
Pastaiga pa Nankinlu
Atpūta.
Ēdināšana: brokastis, pusdienas

16.diena
Brokastis. Transfērs uz viesnīcu. Lidojums mājās ar spilgtiem iespaidiem. 

Cenā ietilpst:
Starptautiskais lidojums;
Apmešanās 4* viesnīcas standarta numuri ar divām atsevišķām gultām;
Vilciena biļetes: Pekina-Siaņa(4-vietīgā kupejā);
Ēdieni saskaņā ar programmu;
Ieejas biļetes uz minētajām apskates vietām un muzejiem;
Ekskursijas saskaņā ar programmu;
Visu programmas krievu valodā runājošo gidu pakalpojumi, norādītie tansfēri.

Cenā nav iekļauts:
Lidojums Sijaņa-Saņja-Šanhaja, 500EUR/pers
Ķīnas vīza
Apdrošināšana
Dzeramnaudas

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home