Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Uz Lapzemi! Uz Ziemeļblāzmas zemi

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Lapzeme   »   Uz Lapzemi! Uz Ziemeļblāzmas zemi
Iepriekšpārdošana akcija:
Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ekskursiju paketi (pieauguš.) - € 260.00
Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ekskursiju paketi (bērniem no 4 līdz 12 gadiem) - € 210.00
 
Uz Lapzemi! Uz Ziemeļblāzmas zemi! Ciemos pie Santa Klausa pēc Ziemassvētku brīnumiem un dāvanām!
Aicinām izbaudīt Ziemassvētku pasakas atmosfēru! Ceļojuma dienas atgriezīs Jums bērnības sajūtu un Jūsu bērniem būs neaizmirstama tikšanās ar Santa Klausu!
 
1. diena
Izbraukšana no Rīgas plkst. 04:00 (DUS "NESTE" Dzirnavu un Satekles ielas krustojums). Brauciens uz Tallinu.
Brauciens ērtā autobusā ar TV, WC būs patīkams. Pārcelšanās ar prāmi TALLINK M/S STAR no Tallinas plkst.10:30. Ierašanās Helsinkos plkst.12:30. Jauka laika pavadīšanai uz prāmja, Jūs gaida - restorāns, bārs, kafejnīca, veikali un bērnu spēļu istaba. Ierodoties Helsinkos, mēs turpinām braucienu uz Somijas ziemeļiem - Oulu, kas ir viena no lielākajām ziemeļu pilsētām pasaulē. Ierašanās viesnīcā "CUMULUS OULU" 3* (www.cumulus.fi). Iekārtošanās numuriņos un nakšņošana viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Nr.1: uz pasaulē vienīgo arktisko zoodārzu - Ranuā (par papildus samaksu – 25 € /15 € bērniem no 4 līdz 12 gadiem). Šis ir unikāls zoordārzs, kurš atrodas tieši mežā. Pastaigājoties pa zooparka aleju, Jūs redzēsiet vairāk kā 200 tā iemītniekus un uzzināsiet dažādas itneresantas lietas par tiem. Šeit dzīvo vairāk kā 200 polāro dzīvnieku sugas: baltie un brūnie lāči, lūši, vilki, aļņi, pūces, ziemeļbrieži un citi ziemeļu faunas pārstāvji, kuru dzīves vieta ir maksimāli pietuvināta to dabiskajai dzīves vietas videi. Ziemā savvaļas dabas parkā dzīve mainās pilnībā. Daudziem dzīvniekiem arktiskā ziema ir dabisks biotops, un tos var viegli novērot sniegu klātajā parkā. Turpinājumā mūs gaida Santa Klausa saldumu un visā pasaulē zināmā zīmola Fazer šokolādes veikals. Gribētāji var doties uz vīna veikaliņu, kā arī izvēlēties un aizvest sev līdzi kārojamo mīksto Lapzemes zvēriņu, tiesa gan, spēļu...
Tiem, kam gribēsies paēst, būs iespēja apmeklēt burvīgu restorānu, kurš iepriecinās Jūs ar retiem tradicionāliem ēdieniem no aļņa, kas pagatavots pēc senām receptēm (par papildus maksu) un sasildīties pie kamīna. Vakarā atgriežamies viesnīcā Oulu pilsētā. Piedāvājam apmeklēt SPA un tropisko ūdens atrakciju parku "EDEN". Šeit ir pieejami: ūdens kalniņi, baseini, džakuzi, šarko dušas, vairāku veidu saunas! Atpūta visai ģimenei! Nakšņošana viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Santa Klausa rezidence, Rovaniemi (par papildus samaksu – 35 € pieaugušajiem / 20 € bērniem no 4 līdz 12 gadiem). Tikšanās ar īsto Santa Klausu viņa rezidencē. Šeit Jūs gaida:
- Elfu skola. "Visiem vajag apgūt elfu zināšanas", pārliecinoši uzsver Elfu profesors. Un tik tiešām, šinī skolā Jūs atklāsiet senākos elfu noslēpumus, kas var noderēt ikdienā gan bērniem, gan arī pieaugušajiem. Visiem būs iespēja pabeigt šo skolu un saņemt godpilno Diplomu!
- Piparkūku virtuve pie Klausa kundzes. Burvīgi kārdinošie aromāti no šīs virtuves pievilina pilnībā visus Elfu skolas skolēnus. Šeit viņi rotā ingvera piparkūkas, kas gatavotas pēc īpašas Klausa kundzes receptes. Daži apēd kārumus, neizejot no virtuves, bet daži noturas pretī kārdinājumam un aizved tos mājās. Šeit arī tiek gatavots gardākais vīns ar garšvielām un citi gardumi, kurus var nobaudīt uz vietas, kā arī aizvest mājās kā suvenīru.
- Spēļu laukums "Angry birds". Šinī spēļu laukumā Jūs pilnībā varēsiet izbaudīt jautrības garu un spēles. Šī spēļu laukuma tapšana ir iedvesmota no pasaulē slavenās spēles "Angry birds". Šaušana ar kaķeni, zaļu cūciņu izmētāšana uz visām pusēm un visu dusmīgo putniņu zināšanu praktizēšana!
- Santa Klausa kabinets. Smagās koka durvis aicinoši iečīkstas katru reizi, kad kāds ienāk sveču izgaismotajā kolorītajā kabinetā. Grūti ir nepamanīt labsirdīgo sirmo vecīti, sarkanās drānās, kas sēž pie rakstāmgalda. Santa Klaus ir priecīgs redzēt visus, gan bērnus, gan pieaugušos. Jūs varat personīgi iedot viņam savu vēlmju sarakstu vai arī to iečukstēt viņam ausī.
- Kaligrāfijas skola. Šeit visi gribētāji var patrenēties senajā elfu kaligrāfjas mākslā, kuru apmāca zinoši un jautri profesori. Tikai pēc pusstundu ilgas nodarbības Jūs noteikti varēsiet parakstīt Jaungada apsveikuma kartiņu glītā rokrakstā! Kā saka elfi, nekas nevar aizstāt vecmodīgo spalvas kātu un tinti!
- Ledus galerija un ledus bārs. Lāsteku izrotātajā Ledus princeses ledus galerijā Jūsu elpa pārvērtīsies burvīgā baltā dūmakā, bet vieglais aukstums atdzesēs un spirdzinās jebkurā gada laikā. Krāšņas ledus statujas pastāstīs par Somijas dabu un kultūru. Kā arī Ledus bārā būs iespēja palutināt sevi ar atsvadzinošiem dzērieniem, tādiem kā Ledus princeses skūpsts, kas tiek pasniegts roku darinātā glāzē.
- Pazemes Polārā loka šķērsošana. Pastāv daudz dažādu iespēju kā šķērsot Polāro loku, bet ir tikai viena vieta pasaulē, kur var to šķērsot zem zemes, 50 metru dziļumā! Neviens piedzīvojumu meklētājs nepalaidīs garām iespēju pierādīt savu drosmi un saņemot Sertifikātu par pazemes Polārā loka šķēršošanu!
- Dodieties braucienā ar vilcienu un izbaudiet četru gadalaiku krāšņumu. Mēģiniet pamanīt dzīvniekus un augus,kuri gadīsies Jums ceļā. Un nobeigumā vilcieniņš izbrauks cauri Slepenajai Elfu rotaļlietu darbnīcai, kur valda rosība visu cauru gadu.
- Elfu darbnīca. Elfu asinīs ir mīlestība pret rokdarbiem un dažādu lietu meistarošanu. Elfu darbnīcā Jūs varēsiet ļauties fantāzijai un radīt pašu skaistāko Jaunā gada rotu.
- Pasts. Santa parka pasts nemaz nelīdzinās parastajam pastam. Visas vēstules un kartiņas, kas tiek sūtītas prom no Santa Parka, tiek apzīmogotas ar maģisku zīmogu. Šeit Jūs varēsiet arī pamēģināt piepildīt savas Jaunā gada vēlēšanās ar Vēlmju bungu palīdzību. Vienkārši iedomājieties vēlēšanos, pastāstiet to bungām un uzsitiet pa tām trīs reizes, un, ja Jūs ļoti sakoncentrēsieties, tad ir ļoti iespējams, ka Jūsu vēlēšanās patiesi varētu piepildīties! Kā arī, uz vietas darbojas kafejnīca "Kota", kur būs iespēja arī papusdienot, un kā gan bez iepirkšanās priekiem! Paņemiet līdzi kripatiņu Ziemassvētku, ko, atgriežoties mājās, uzdāvināt saviem draugiem un radiniekiem.
Pēc Santa Parka apmeklējuma, ar bērnišķīgu sajūsmu Jums būs iespēja izbraukt ziemeļbriežu un suņu pajūgos. Haskiju skaļo reju pavadībā, Jūs dosieties aizraujošā piedzīvojumā sniegotā meža biezoknī. Šis aizraujošais ceļojums Jūs noteikti neatstās vienaldzīgu! Pēc piedzīvojumiem bagātas dienas, vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā.
! Ja Jums paveiksies, kādā no ziemas vakariem, Jūs varēsiet redzēt Ziemeļblāzmu - fantastisku skatu, kad debesis laistās mistiski zaļos un zilos toņos.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Helsinkiem. Pārcelšanas ar prāmi TALLINK M/S STAR no Helsinkiem plkst.19:30 uz Tallinu. Pēc prāmja ierašanas Tallinā (21:30), ar autobusu braucam uz Rīgu! Vēlu naktī atgriešanās Rīgā.
*** Un pat tiem pieaugušajiem, kuri neticēja vai šaubījās par Santa Klausa pasakaino eksistēšanu, atgriežoties no ceļojuma būs sajūta, ka redzēts burvīgs sapnis no bērnības ar piparkūku, egles čiekuru un ziemas sniega smaržu.***
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
Brauciens ar komfortablu autobusu;
Ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Pārcelšanās ar prāmi: Tallinn – Helsinki – Tallinn «TALLINK M/S STAR»;
3 naktis viesnīcā un 3 brokastis viesnīcā CUMULUS OULU 3*;
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
Piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL - 225 € ;
Medicīniskā apdrošināšana;
Izbraukuma ekskursija Nr.1 - 2.diena: Ekskursijas diena Ranuā - 25 € / 15 €  (bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem);
Izbraukuma ekskursija Nr.2 - 3.diena: Ekskursijas diena Rovaniemi - 35 € / 20 € (bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem).
 
Iegādājies ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi! “Ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2 - 60 € (pieaugušajiem) / 35 € (bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem).
 
Pusdienas Somijā – no 20 € ;
Santa parks - 31 € (pieaugušajiem) / 25.50 € (bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem);
Arktiskais Zoo - 17.50 € (pieaugušajiem) / 15 € (bērniem vecumā no 4 līdz 14 gadiem);
Tropiskais akvaparks Oulu «EDEN» - 10 € (pieaugušajiem) / 7 € (bērniem vecumā no 4 līdz 14 gadiem);
Briežu ferma - 21 € (pieaugušajiem) / 13 € (bērniem vecumā no 4 līdz 14 gadiem);
Vizināšanās ar suņu pajūgiem - no 28 € (pieaugušajiem) / 20 € (bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem);
Fotografēšanās ar Santa Klausu - no 30 €;
Vēstules nosūtīšana no Santa Klausa pasta - 5 €;
Polāra loka šķērsošanas sertifikāts - 5 €.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home