Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Vācija - Šveice

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Šveice   »   Vācija - Šveice

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts Latvijas, Lietuvas un Polijas teritorijā. Izmitināšana viesnīcā Polijā. Atpūta. Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Došanās uz Vāciju. Ierašanās Nirnbergā. Ekskursija Nirnbergā.
Nirnberga – pati „vāciskā” pilsēta no visām Vācijā.
Viduslaiku Nirnberga– imperatoru pilsēta, viens no iespaidīgākajiem tirdzniecības un amatniecības attīstības centriem .Lieliski saglabāti un ar mīlestību restaurēti skulptūras , arhitektūras un glezniecības pieminekļi – liecinieki bijušam Nirnbergas cēlumam. Pilsēta, kur aizsākuši savas gaitas visi Vācijas imperatori, krāšņu gotisko baznīcu, fantastisku strūklaku pilsēta. Eiropas rotaļlietu, piparkūku, Vācijā vienīgā sarkanā alus un Nirnbergas desiņu galvaspilsēta.
Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt virkni dažādu vecpilsētas apskates objektus. V. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielas muzikanti no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera mājas siltos vasaras vakaros satiekas dzīves baudītāji. Tieši tas padara Nirnberga par pievilcīgu: jaunā un vecā, mūsdienīgā un vēsturiskā harmoniskā līdzāspastāvēšana. Nirnbergā Jūs gaidā vairāki pārsteigumi.
Došanās uz viesnīcu Vācijas teritorijā, netālu no Šveices robežas.
Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā. Izmitināšana, atpūta. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Došanās uz Cīrihi.
Pa ceļam izbaudīsim Reinas ūdenskrituma skaistumu –galvenais „ūdens” apskates objekts Šveicē. Reinas ūdenskritums – vieta, kur vienmēr var sadzirdēt patīkamo ūdens troksni un ieraudzīt vissīkākās ūdens pilienus un desmitiem mazās varavīksnes.  Ar platumu 150 metri un augstumu  23 metri, Reinas ūdenskritums ar lepnumu tiek dēvēts par vislielāko Eiropā.
Ja ir vēlēšanās izbaudīt ūdenskrituma skaistumu tuvāk – ir iespēja ar kuģīti aizbraukt līdz klinšainam izcilnim un nokļūt pašā ūdenskrituma centrā (par papildus samaksu).
Pārbraukšana uz Cīrihi, ekskursija. Ekskursija Cīrihē.
Cīrihe – pilsēta ar augstu dzīves kvalitāti. Tā ir lielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē un, pateicoties unikālajam ainavām un arhitektūrai, arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Pilsēta mājīgi izvietota starp diviem kalniem,  to šķērso Limmates upe un no abām pusēm vērās skats uz Cīrihes ezeru. Ekskursijas laikā būs iespēja iepazīties ar galvenajiem apskates objektiem: senā  krastmala Limmatquai,  slavenās Marka Šagāļa vitrāžas, komerciālais un universitātes rajons. Gar Hohenstrasse atvērās brīnišķīgs skats uz Alpiem un Cīrihes ezeru. Jums parādīs Rapperswil - „Rožu Pilsēta” ar saviem unikālajiem apskates objektiem: rožu dārzi, viduslaiku pils, Lindenhof  parks un vecpilsētu. Brīvais laiks pilsētā, iespēja patstāvīgi izbaudīt pilsētas panorāmu 2 stundu gara kruīza laikā pa Cīrihes ezeru. (par papildus samaksu).
Atgriešanās viesnīcā vakarā. Vakariņas viesnīcā (par papildus samaksu). Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Brīva diena vai ekskursijas brauciens Berne - Interlakena - Lucerna (par papildus samaksu).
Ekskursija Bernē.
Berne nav līdzīga nevienai pilsētai. Tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzajām Viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: "No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā". Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti.
Ekskursija Interlakenā.
Pēc Mendelsona vārdiem: "Kas neredzēja Interlakenas ainavu, neko nezinās par Šveici. Aprakstīt to ir neiespējams, vārdi te ir bezspēcīgi..." .
Pašā Šveices sirdī esošā Interlakena kalpo par sava veida savienojumu starp diviem ezeru lokiem – Tūnas un Briencas ezeriem. Tā cēlies arī nosaukums, kas nozīmē "starpezeru". - Ūdens ar kristāli dzidrajiem kalnu strautiem, dārdošajiem ūdenskritumiem, tīrajām upēm, dziļajiem zilajiem ezeriem un strūklakām - to visu Tev būs iespēja skatīt savām acīm.
Došanās uz Lucernu.
Pa ceļam apstāšanās pie Trimellbahas ūdenskrituma (Trummelbachfalle).
Trimellbahas ūdenskritums – ūdenskritums augstumā 150 metri, sastāv no desmitiem kaskādēm, kuras izvietotas pašā kalnā.  Tas ir vienīgais ūdenskritums Eiropā, kurā var ieiet (par papildus samaksu) ar lifta un apgaismoto tuneļu palīdzību, kas uzbūvētas 1913. gadā.
Ekskursija Lucernā.
Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā bija uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.
Vēlu vakarā atgriešanās. Vakariņas viesnīcā (par papildus samaksu). Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Došanās uz Štutgarti.
Ekskursija Štutgartē.
Štutgarte – kontrastu pilsēta, kur mūsdienīga arhitektūra harmoniski sadzīvo blakus vēsturiskām celtnēm. Pirmais apskates objekts – Centrālstacija, kas celta ХХ. gs. sākumā, kas izskatās kā milzīgs kupols ar torni no sarkanā ķieģeļa un ar „Mersedes” zvaigzni pašā virsotnē.
Pastaigājoties pa Keningštrases ielu, Tev būs iespēja nonākt Pils laukumā – Schlossplatz, kur atrodas klasicisma laikmeta ēkas un Jaunā pils. Jaunā pils tiek uzskatīta par pēdējo lielo baroka stila ēku Vācijā. Celtniecības iniciators bija hercogs Karl Eugen von Württemberg, kurš gribēja izveidot no Štutgartes otro Versaļu.
Došanās uz viesnīcu Polijas teritorijā. Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Došanās uz Rīgu. Tranzīts Polijas, Lietuvas un Latvijas teritorijā. Ierašanās Rīgā naktī.

Cenā iekļauts:
Brauciens ērtā tūrisma klases autobusā (visa ceļojuma garumā);
Grupas vadītāja-gida pakalpojumi latviešu un krievu valodā;
2 naktis tranzīta viesnīcās divvietīgos numuros + brokastis;
3 naktis divvietīgos numuros viesnīcā Vācijā + brokastis;
Ekskursija Nirnbergā;
Ekskursija Cīrihē;
Ekskursija Štutgartē.

Papildus:

Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 80 EUR;
Piemaksa par papildvietu autobusā - 75 EUR;
Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos;
Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
Medicīniskā apdrošināšana.

EKSKURSIJU PAKETE - 65 EUR: 
Ekskursija Bernē; 
Ekskursija Interlakenā; 
Trimellbahas ūdenskrituma apmeklējums; 
Ekskursija Lucernā.

Ja Jūs ceļojat ar bērniem līdz 5 gadiem: Ekskursiju pakete un papildus ekskursijas ir bezmaksas (ar nosacījumu ka bērns neaizņem papildus gultu);
Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 6 līdz 12 gadiem: Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketei un papildus ekskursijām.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home