Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Visa Meksika

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Meksika   »   Visa Meksika

1 diena
Tikšanās lidostā. Transfērs un izmitināšana 4 * viesnīcā.
Brīvais laiks atpūtai.

2 diena
Aerial Photography of CityEkskursija. Jūs apmeklēsiet valsts nozīmīgāko laukumu - Zocalo, kas ir arī lielākais laukums Latīņamerikā, kur atrodas ievērojamākās Mehiko ēkas - Nacionālais pils ar slavenajām Djego Riveras freskām, katedrāle, viena no senākajām Latīņamerikas koloniālajām katedrālēm, Templo mērs. Braucat pa pilsētas galveno maģistrāli - Reformas avēniju, apmeklēsiet Antropoloģijas muzeju, kurā apskatāmi daudzi maiju artefakti, tostarp acteku kalendāra oriģināls. Pēc ekskursijas pa pilsētu jūs dosities uz “vietu, kur dzimst dievi” - seno Teotihuacan pilsētu. Tur jūs varat uzkāpt Mēness un Saules piramīdās, iet pa Mirušo ceļu, pa kuru gāja senie acteki. Jūs uzzināsiet daudzs leģendas, kas saistītas ar senās pilsētas celtniecību un tās postīšanu, par to, kādas zināšanas par astronomiju un astroloģiju viņiem bija iepriekš. Pēc ekskursijas atgriezieties viesnīcā.

3 diena
Pueblas pilsētas apmeklējums. Tas ir viens no augstākajiem kalnainajiem štatiem valstī un vienīgais pasaulē, kuru ieskauj 4 vulkāni. Pati Pueblas pilsēta papildus konservētajai koloniālajai arhitektūrai ir pazīstama kā valsts gastronomiskā galvaspilsēta. Šeit rodas galvenie meksikāņu virtuves ēdieni. Slavenākā ir šokolādes melē mērce ar garšvielām un dažādu veidu čili, sezama sēklām un riekstiem. Un arī "chiles en nogada" - ēdiens Meksikas karoga krāsā, kas tiek gatavots reizi gadā septembrī Neatkarības dienas svētkiem. Pēc Pueblas apskates ekskursijas dosieties pa gleznainu kalnu ceļu, kas aizaudzis milzu kaktusi līdz Oaksakas pilsētai. Jūs gaida pastaiga pa vakara pilsētu, daudzas mājas bija veidotas no zaļa vulkāna akmeni. Oaksaka ir slavena arī ar rokdarbiem.

4 diena
Ekskursija uz Mont Albānu.
Iespaidīgās Monte Alban drupas ir novietotas tā, lai tās būtu redzamas no jebkuras vietas Oaksakas ielejas centrālajā daļā. Monte Albānas arheoloģiskā teritorija ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pēc ekskursijas dosieties uz mazo Santa Maria del Tule pilsētu, kur aug pasaulē biezākais koks, kura platums ir 14 metri un apkārtmērs - 42 metri. Saskaņā ar Zapotec leģendu koku pirms 1400 gadiem iestādījis priesteris par godu acteku vēja dievam. Jūs apmeklēsiet arī vietējo mescal rūpnīcu, kur jums ir iespēja nobaudīt maguei kāpurus, kas tradicionāli tiek ievietoti mescal pudelē. Par šī dzēriena ražošanu, kā mezkal atšķiras no tekilas un ko tārps dara pudeles apakšā, uzzināsiet no vietējā ceļveža. Izmitināšana viesnīcā Calli3 *.

5. diena
No rīta jūs dodaties uz Sumidero kanjonu, kas atrodas Šipas štatā, kas ir viens no divdesmit skaistākajiem kanjoniem pasaulē. Gar kanjona dibenu tek Grihalva upe, pa kuru jūs dosities laivu braucienā, apbrīnojot tūkstoš metrus augsto klinšu skatus, akmeņu rakstus, savvaļas dzīvniekus un putnus pa ceļam. Pēc brauciena ar laivu jūs dosieties pa līkumoto kalnu ceļu uz San Cristobal de Las Casas, kas līdzinās Eiropas pilsētai, kurā dzīvo cilvēki no visas pasaules. Pati pilsēta ar koloniālo arhitektūru, daudzkrāsainām vienstāvu mājām, šaurām vienvirziena ielām, asfaltētām ejām, dakstiņu jumtiem - tas viss rada unikālu pilsētas izskatu. Vakarā jums būs brīvs laiks pastaigai, lai iemērc šo atmosfēru, un mazajos veikalos un vietējos amatniekos varat atrast produktus, kas izgatavoti no vietējiem nefrītiem un dzintara, kā arī izšūtas nacionālās blūzes un pērļotas rotas. Izmitināšana 4 * viesnīcā.

6.diena
Šī diena sāksies ar Tsotsil indiāņu ciemata - San Juan Chamula, kas slavena ar savu baznīcu, kurā savijas nesavienojamas pagānu tradīcijas, katolicisms un mūsdienu tendences. Mūsu ceļvedis pastāstīs par Tsotsil indiāņu tradīcijām, rituāliem un paražām. Tad dosimies uz Palenkes pilsētu, kur pa ceļam varēsim vērot, kā skujkoku mežus aizstāj subtropu džungļi, piestāsim pie viena no gleznainākajiem ūdenskritumiem, par kuru Palenkes apkārtne ir tik slavena.

7. diena
No rīta jūs izpētīsiet Palenkes arheoloģisko izrakumu vietu, kas ir viena no vissvarīgākajām klasisko maiju perioda pilsētām. Jūsu ceļvedis pastāstīs par leģendām, kas saistītas ar noslēpumaino pilsētu. Līdz šim vairāk nekā 90% pilsētas teritorijas ir apaugušas ar džungļiem, un pilsēta glabā daudz noslēpumu. Slavenākās ēkas ir Uzrakstu templis, kur tika atrasts Pakalas kaps, pils, Saules templis, ūdensvads, caur kuru ūdens ienāca pilsētā un kas kalpoja par vārtiem pazemē. Kopš 1987. gada pilsēta atrodas UNESCO aizsardzībā. Pēc ekskursijas arheoloģiskajā apvidū jūs pārceļaties uz Kampečes pilsētu, kas atrodas Meksikas līča krastā. Pilsētā ir lieliski saglabājusies koloniālā arhitektūra, dažādās krāsās krāsotas mājas un cietokšņa sienas, kas celtas, lai aizsargātu pret pirātiem 17. gadsimtā. Izmitināšana 4 * viesnīcā.

8. diena
Braucot uz Uxmal pilsētu, Jūs dzirdēsiet slaveno leģendu par nakts laikā uzcelto burvja templi. Vedņa templis ir vienīgā ovālā piramīda maijās. Jūs aizvedīs pa stāvajiem soļiem uz Lielo piramīdu. Apbrīno Valdnieka pils, klostera, Baložu pagalma un Bruņurupuču nama rotājumus, jūs ceļosiet uz balta akmens Meridu - Jukatanas štata galvaspilsētu. Izmitināšana 4 * viesnīcā.

 9. diena
Brokastis. Brauciens uz Meksikas arheoloģisko zonu – Čičenicu. Čičenica ir Meksikas emblēma, UNESCO mantojums, viens no Jaunajiem septiņiem pasaules brīnumiem. Šeit jūs redzēsiet Kukulkanas templi, kur pavasara un rudens ekvinokcijas dienās saules gaisma rada interesantu efektu, it kā spalvu čūska nokāptu no augšas. Lielākais bumbu laukums atrodas Čičenicā, jūs uzzināsiet par šīs rituālās spēles asiņainajām tradīcijām. Observatorija, Jaguars templis, svētā cenote, kur tika nomesti cilvēku upuri, mūsu ceļvedis jums pastāstīs par visu šo un daudz ko citu. Pēc interesantas ekskursijas pa valsts slavenākajām piramīdām jums ir iespēja atvēsināties Ik Kil cenote kristāliskajos ūdeņos, kas ir viens no tūkstošiem cenotu Jukatanas pussalā. Pēc peldēšanās un pusdienām jūs dosities uz Kankunu.

 

 Cenā iekļauts:
Lidojums
Transports ar gaisa kondicionieri (atkarībā no cilvēku skaita grupā).
Ieejas maksa visās programmā norādītajās arheoloģiskajās vietās un rezervātos.
Nakšņošana vismaz 4 * kategorijas viesnīcās (izņemot Tehuantepec). Cenā ir iekļautas bufetes tipa brokastis vai amerikāņu brokastis.
Krieviski runājoša gida pakalpojumi.
Grupas transfērs uz Mehiko ir iekļauts tūristiem, kuri ierodas ekskursijas pirmajā dienā (lidojuma ierašanās laiks no plkst. 07.00 līdz 21.00).
Grupu transfēri tikai angļu valodā, atbalsts tūristiem krievu valodā - no ierašanās brīža viesnīcā.
Grupas transfērs no Kankunas / Riviera Maya viesnīcas uz lidostu izlidošanas dienā

Cenā nav iekļauts:
Pusdienas un vakariņas maršrutā.
Virzīt ceļvedi un vadītāju.
Izmitināšana viesnīcās pēc maršruta beigām.

Paņem līdzi: 
ērti apavi
nauda suvenīriem
pusdienas un vakariņas
sauļošanās krēms
silts džemperis Mehiko
ērts viegls apģērbs

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home
utf8mb4