Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Visi Santa Klausa noslēpumi un ziemas prieki

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Lapzeme   »   Visi Santa Klausa noslēpumi un ziemas prieki

Slēpošanas kūrorts Laajis - Tropiskais Akvaparks EDEN - Santa Klausa rezedence - Husky parks - ziemeļbriežu ferma - Santa parks - Arktikas zooloģiskais dārzs - Fazer saldumu veikals - Sea World akvārijs

VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

1. diena
Agrā izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Igauniju. Iekāpšana uz prāmja. Prāmis Tallina-Helsinki. Turpināsim ceļojumu pa gleznaino ceļu caur ezeru zemi, caur Somijas pilsētām un ciematiem, garām priedēm, granīta akmeņiem un sasalušā ūdens spoguļiem. Brauciens uz slēpošanas kūrortu «Laajis». Laajis-Laajavuori kūrorts saviem viesiem piedāvā iespējas slēpot, snovbordot, vai pat doties pastaigā sniega kurpēs. Centra teritorijā ir: 12 nogāzes; 6 pacēlāji; augstuma starpība ir 105 metri; četri parki (Kansanrinteen SnowPark, Aurinkorinteen Streetti, Danske Bank Freepark un Burton Kid’s Riglet Park); Skicross trase; Liela Laajis bērnu teritorija; 64 km gara slēpošanas trase. Lielisks bērnu Laajis: gandrīz 4ha izklaidēm! 3 nogāzes, divi sniega karuseļi, konveijera lentas pacēlājs, trošu pacēlājs un kalns šļūkšanai ar ragavām. Jaunie slēpotāji un snovbordisti var slīpēt savas prasmes Burton Kid’s Riglet Park. Atjaunotajā Danske Bank Freepark paši mazākie varēs trenēt Ski Cross iemaņas, slēpot pāri tramplīniem un margām. Bērnu Laajis - droša, nožogota zona. Šļūcot no kalna ar ragavām, Laajis iesaka bērniem valkāt ķiveres. Bērnu Laajis izmantošana ir bezmaksas. 
Nakšņošana viesnīcā Juvaskillā (Jyvaskyla).
 

2. diena
Attēlu rezultāti vaicājumam “Оулу СПА-центра «Эден»”Brokastis. Dienas pirmajā pusē turpinām izklaidēties Laajis slēpošanas kūrortā.
Brauciens uz Oulu. Lai atpūstos pēc gara ceļa, dosimies uz ūdens atpūtas parku. SPA centra «Eden» apmeklējums - ūdens slidkalniņi, ūdens masāža, jūras vilnis, dažādas saunas - īsta paradīze, vasara ar palmām un tropiskajiem zaļumiem ziemās vidū. Ceļš uz viesnīcu. 
Nakšņošana viesnīcā Oulū.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rovaniemi - Lapzemes galvaspilsētu, mūžīgo Ziemassvētku valstību. Slavenākā Somijas pilsēta un Santa Klausa dzimtene!
Sniegota Lapzeme un Arktiskie ziemeļi sākas šeit! Uz ziemeļiem no Rovaniemi atrodas Santa Klausa karaliste, kas ietver Santa Klausa ciematu, Santa Klausa darbnīcu, Santa Klausa pastu un Santa Parku. Atbraucot uz šejieni, Jūs nokļūsiet pasakā. Mūs gaida SANTA KLAUSA CIEMATS, kur varēs satikt un aprunāties ar Santa Klausu viņa birojā - rezidencē, nofotografēties piemiņai, nosūtīt no Santa Klausa pasta biroja apsveikumus saviem draugiem un tuviniekiem, kā arī nopirkt suvenīrus. Neaizmirstiet iegādāties diplomu par ziemeļu polārā loka šķērsošanu! Apmeklējiet Husky Park, lai dotos izbraucienā suņu pajūgā: skaļu suņu reju pavadījumā dosieties aizraujošajā ceļojumā ragavās pa sniegotu mežu, bet pirms tam, jums pastāstīs par haskijiem, par šķirnes vēsturi un suņu dzīvi bargajos ziemeļu dabas apstākļos. Suņi ir labsirdīgi un ļoti draudzīgi, par ko varēsiet pārliecināties pirms vai pēc vizināšanās. Šis neticamais ceļojums neatstās bez emocijām! Tālāk dosimies uz pasaku pasauli, kur mīt rūķi un elfi - Santa Park: Ziemassvētku melodiju pavadījumā Jūs nonāksiet pazemes valstībā - īstā elfu alā! Santas Parka viesi var doties izzināt neskaitāmas noslēpumainās vietas un piedzīvot dažādas izklaides: Elfu skola, Misis Klauss Piparkūku virtuve, Santas birojs, Vilciens «Gadalaiki», Ledus galerija ar apgaismotām ledus skulptūrām, Milzīga Sniega Bumba, Pasts utt.
Atgriešanās viesnīcā.
 

4. diena
Attēlu rezultāti vaicājumam “Рануа мир дикой арктической природы”Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Ranuā, kur varēsiet apmeklēt arktiskās savvaļas dabas pasauli - galējo ziemeļu zoodārzu! Dzīvnieki dzīvo plašajos voljēros mežā, pateicoties apstākļiem, kas maksimāli pietuvināti dabiskajiem, dzīvnieki uzvedas atbilstoši saviem dabiskajiem instinktiem.  Pastaigā pa 2,5 km garu zoodārza aleju, Jūs redzēsiet vairāk nekā 200 tā iemītniekus.  Ceļā vidū atrodas milzīgie voljēri ar savvaļas dzīvniekiem  - brūnajiem un baltajiem lāčiem, vilkiem, lūšiem un tiņiem. Pie zoodārza varēsiet iegādāties dažādus Karl Fazer gardumus.
Ceļš uz viesnīcu.
 

5. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Helsinkiem un Somijas lielāko Jūras centru «Sea Life», kur ir ūdens tunelis, mīt haizivis, dzeloņrajas un citi Ziemeļeiropas ūdeņu jūras iemītnieki! Ceļš uz ostu. Vakarā prāmis Helsinki-Tallina. Tranzīts caur Igauniju un Latviju. 
Ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Visas izbraukuma ekskursijas;
Pārcelšanās ar prāmi: Tallinn - Helsinki - Tallinn;
Brauciens ar komfortablu autobusu;
Ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās viesnīcas, 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus:
Piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL - 80 € ;
Tropiskais akvaparks EDEN - 13 € / 10 € ;
Haski parks - 10 € / 30 € / 15 € ;
Briežu ferma - 18 € / 14 € ;
Sertifikāts  - 5 € ;
Santa Parks - 34 € / 28 € ;
Zoodarzs Ranua - 18.5 €/16 € ;
Sea Life - 16.50 € / 13 € ;
Ski pass - 30 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home