Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Žagares Ķiršu festivāls

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Lietuva   »   Žagares Ķiršu festivāls
1. diena
Plkst. 09:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās ZS „Līcīši”. Tā atrodas ļoti skaistā vietā - Misas upes un mežu ielokā. SIA „Līcīši” dibināta 1992. gadā un ir viens no pirmajiem un joprojām lielākajiem kazu audzēšanas un kazas piena produktu ražošanas uzņēmumiem Latvijā. No 2005. gada darbojas kā bioloģiskās piena produktu pārstrādes uzņēmums, darba kvalitātes garantija ir ilgā pieredze kazas piena produktu ražošanā. Saimniecībā jums tiks piedāvāta iespēja apskatīt kazas piena pārstrādes procesu, aplūkot saimniecības dzīvniekus un ekskursijas noslēgumā nogaršot kazas piena produktus, kā arī tos iegādāties. Dodamies uz Žagares Ķiršu festivālu. Žagare ir viena no senākajām Lietuvas pierobežas pilsētām, kur jau kopš 15.gadsimta tikušies tirgotāji, piedāvājot iegādāt, mainīt vai vienkārši apbrīnot ēdienu un produktu daudzveidību un satikties ar līdzīgi domājošajiem. Vieta nav slavena tikai ar ķiršiem – šeit ražoti arī izcili vīni, amatniecības un mākslas izstrādājumi. Tirgus piedāvājumā ir arī vietējo pircēju pieprasītie dārzeņi, augļi, ogas, olas, medus, ziedi, kā arī piena un gaļas izstrādājumi un, protams, Žagares īpašie ķirši. Žagares Ķiršu festivāla laikā aicina apmeklētājus izbaudīt īpašo ķiršu ievārījumu, kas darināts pēc senas vietējās receptes, nogaršot un mājiniekiem dāvanai iegādāties izslavētos Žagares cepumus, izbaudīt visus tirdziņa piedāvātos labumus un vasaras tveicē veldzēties plašajā kultūras programmā. Tērvetes dabas parks ir labākā un draudzīgākā vieta ģimenei ar bērniem un tiem, kuri pasaulē prot lūkoties ar bērna acīm, priecājoties par dabas un pasakas saspēli. Šī vieta neatstās vienaldzīgus arī tos, kuri apbrīno seno zemgaļu varenību. Vakarā ierašānās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
  • Brauciens komfortablā autobusā
  • Gida - vadītāja pakalpojumi
Papildus:
  • Personīgie izdevumi
  • ZS „Līcīši” - 6 EUR pieaugušajiem/5 EUR bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem
  • Tērvetes dabas parks - 6.50 EUR pieaugušajiem/5 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home