Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Zelta trijstūris - 6 naktis

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indija   »   Zelta trijstūris - 6 naktis

Deli - Jaipur - Abaneri – Fatehpur Sikri - Agra

1. diena
Pēc ierašanās Jūs satiks mūsu pārstāvis. Pēc viesmīlīgas uzņemšanas viesnīcā. Nakts Deli viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Ekskursija pa galvenajām apskates vietām Vecajā un Jaunajā Deli. Jūs pabūsiet  Džama Masžid-pati lielākā Indijas mošeja. Tālāk Jūs iesiet uz Sarkanā Forte sienām . Turpinām ekskursiju Jaunajā Deli. Pēc tam Jūs gaida  sniegbalta tempļa ar zelta kupoliem vizīte , esošs templis. Tālāk apskatīsiet indiešu Lakšmi-Narjana templi. Kutub Minar kompleksa apmeklējums. Tālāk transfērs uz Džajpuru- Radžastānas galvaspilsēta, ko sauc arī par «rozā pilsēta» sienu un kas krāsu dēļ. Atpūta un nakts viesnīcā.

3. diena
Šajā rītā – majestātiskās Amber Fort apmeklējums, celta 16.gadsimtā.
Pa dienu– Džaipuras pils un muzeju apmeklējums,  uzglabā karaļa lietu kolekciju. Jūs arī redzēsiet Džantar Mantar –seno brīvdabas observatoriju, sastāv no milzīgiem instrumentiem.  Jūs arī redzēsiet Vetrovas pili, kas uzcelta 18.gs.karaļa sievai. Pēc tam Jums būs iespēja iepazīt Džaipuras amatniecību, apskatīt meistaru darbus un baudīt iepirkšanos. Vakarā jūs gaida Birla Mandir tempļa apmeklējums – baltā marmora hindi templis Džaipurā, spilgts apgaismojums vakarā, Jūs redzēsiet kā priesteri vada vakara ceremoniju. Nakts viesnīcā Džaipuri.
Pēc vēlēšanās par papildu samaksu – ciemos uz vakariņām indiešu mājā.
 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
4. diena

Pēc brokastīm – transfērs uz Agru. Pa ceļam Jūs iebrauksiet Abaneri, lai redzētu unikālu celtni. Čand Baori šī ir iespaidīgā arhitektūras struktūra, dziļa un plaša, ‘’apģērbs’, akmens siena ar 3500 līmeņu kaskādi. Celtne taisīta 8.-9.gs.m.ē. Pēc tam Jūs apmeklēsiet  Fatehlur Sikri – «spoku pilsēta». Pilsēta, kas bija Senās Mogolas impērijas galvaspilsēta 15 gadus (1570-1586), tika pamesta ūdens trūkuma dēļ. Ceļa turpinājumā uz Agri – Tadž Mahala pilsēta. Vakarā Jūs varēsiet apskatīt amatniekus. Nakts Agri. Pēc vēlēšanās un papildu samaksu – Teātra izrāde.
 

5. diena
Šajā rītā Jūs gaida neaizmirstami iespaidi – Jūs redzēsiet Tadž Mahal  labākajā austošajā saulē. Jūs pabūsiet šajā lieliskajā celtnē. Atgriešanās viesnīcā uz brokastīm.
Vēlāk Jūs apmeklēsiet Fort Agri- tā varenās sienas ir veidotas no smilšakmens, Fort iekšienē – graciozas pilis un zāles, skaisti dārzi.
Tāpat Jūs apmeklēsiet Itmal-id-Daula 17.gs.svētnīcu. šis nelielais marmora kapa piemineklis-Tadž Mahala priekštecis-kur pirmo reizi tika veikts sarežģīts darbs ar marmora inkrustācijas ‘’ Petra Dura’’. Nakts Agri viesnīcā.

6. diena
Pēc brokastīm un atgriešanos Deli. Turpinājumā-pus dienas ekskursiju tūre. Jūs apmeklēsiet Chattapur Mandir tempļa kompleksu, kurā atrodas hinduistu tempļi, veltījums dažādām dievībām. Kompleksā-vairāk kā 20 tempļi. Pēc tā-iepirkšanās Deli. Pēc tam transfērs uz viesnīcu, atpūta un naktsmiers. 

7. diena
Rīts – savlaicīgs transfērs uz lidostu, lai nokļūtu uz savu lidojumu.

Cenā iekļauts:
Lidojums;
Izmitināšanās pamatā uz ½ DBL;
Katru rītu brokastis viesnīcā;
Papildu krievu valodā runājošs gids;
Palīdzība krievu valodā runājošam pārstāvim Deli starptautiskajā lidostā pēc ierašanās un izlidošanas;
Kondicionieris transportā un šoferis, visiem transfēriem un ekskursijām.

 

Par papildus samaksu:
Vīzas;
apdrošināšana;
papildus ekskursijas un ēdināšana

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home