Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Zelta trijstūris un Jogas tūre Rišikene

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indija   »   Zelta trijstūris un Jogas tūre Rišikene

Deli - Džajpura - Abaneri - Fatehpuri Sikri - Āgra - Deli - Joga Rišikešā – Deli

1. diena 
Ierašanās Delī. Transfērs. Nakšņošana Deli viesnīcā.

2. diena 
Ekskursija pa Veco un Jauno Deli galvenajām apskates vietām. Pēctam – transfērs uz Džajpuru, kuru sauc arī par «rozā pilsētu» sienu un māju krāsas dēļ pilsētas vecajā daļā, kura sastāv no 9 kvadrāt kvartāliem.

Картинки по запросу "йога"


3. diena 
No rīta – lieliskās Amer Forta apmeklēšana. Ziloņi krāsainās segās un krāšņi izdekorēti, tiek uzskatīti šeit par eksotisko transportu, kuri palīdz nokļūt līdz kalna augšai pie Forta.Fortā jūs gaida neaizmirstama ekskursija pa Fortas zālēm, pilīm, hallēm un dārziem. Pa dienu – Džajpuras Pilsētas pils un muzeju apmeklējums. Jūs redzēsiet arī Džantaru Mantaru – seno observatoriju zem klajas debess, kā arī Hawa Mahal pili. Tad jums būs iespēja iepazīties ar Džajpuras amatiem – rotu izgatavošanu, krāsainiem audumiem, paklājiem u.c. Vakarā jūs gaida Birla Mandūra tempļa apmeklējums – baltā marmora hinduistu Džajpuras templis, spilgti apgaismots vakaros. Nakšņošana Džajpuras viesnīcā.

4. diena 
Pēc brokastīm – transfērs uz Āgru. Pa ceļam jūs iebrauksiet Abaneri, lai aplūkotu Čanda Baori aku, dziļa un šaura aka, «ietērpta» akmens sienās ar kaskādi no 3500 pakāpieniem, veidojošu gar akas malām apļveida pakāpienus. Celtni saista ar 8.- 9. gadsimtu.,Tad jūs apmeklēsiet Fatehpuri Sikri – «spoku pilsēta», Mogulas imperatora Akbara pamesto galvaspilsētu . Vakarā jūs varēsiet apmeklēt amatniekus. Nakšņošana Agrā.

5. diena 
Rītā jūs gaida neaizmirstams iespaids - jūs redzēsiet Tadžu Mahalu austošas saules staros.Atgriešanās viesnīcā uz brokastīm. Vēlāk jūs apmeklēsiet Āgras fortu – viņa varenās sienas izbūvētas no sarkana smilšakmens. Tāpat jūs apmeklēsiet arī Itmadoudas mauzoleju. Nakšņošana Āgras viesnīcā.

6. diena 
Pēc brokastīm atgriešanās Deli. Pēc nelielas atpūtas hinduistu tempļa kompleksa Chatarpuras apmeklējums, kurā ietilpst vairāk nekā 20 tempļi. Vēlāk jūs gaida Deli veikalu apmeklēšana, transfērs uz viesnīcu un atpūta.

Картинки по запросу "йога"

7. diena 
Pēc brokastīm jūs dosieties uz Rišikešu – pasaules jogas centrs, kā arī viena no populārākajām hinduistu svētceļnieku vietām. Atrodoties svētās Gangas krastos Rišikeša ir viena no Indijas svētajām pilsētām. Pa ceļam jūs apmeklēsiet Dakšu un Sati Kundu templi . Ierašanās, reģistrācija viesnīcā, kur jūs pavadīsiet 5 naktis.

8. diena 
Rīta Jogas/meditācijas nodarbības, vēlāk brokastis, pēc brokastīm jūs dosieties ekskursijā pa Rišikešu.Jogas/meditācijas vakara nodarbība. Nakšņošana Rišikešas viesnīcā.

9. diena 
Rīta Jogas/meditācijas nodarbība. Pēc brokastīm jūs apmeklēsiet Nilkanta Mahavi templi, veltītu Šivas dievībai, kurš atrodas 12 km attāluma no Rišikešas kalna virsotnē 1675 m augstumā. Vakara Jogas/meditācijas nodarbība.

10. diena 
Rīta Jogas/meditācijas nodarbība. Pēc brokastīm – Vasišti Gūfa alas apmeklējums. Tur ir ļoti klusi un mierīgi, tā ir arī lieliska vieta priekš meditācijas uz dabas fona. Vakara Jogas/meditācijas nodarbība.


11. diena 
Rīta Jogas/meditācijas nodarbība. Pēc brokastīm - atgriešanās Deli. 

Cenā iekļauts:
Lidojums;
Izvietošana 3*, ar brokastīm;
Pavadonis krieviski runājošs gids;
Ierašanās un došanās prom laikā krieviski runājoša pārstāvja palīdzība internacionālajā lidostā Deli;
Ikdienas jogas un meditācijas nodarbības Rišikešā ar jogas instruktoru;
Transfēri pēc programmas ar kondicionieri;
Visi pašreizējie nodokļi.

Papildus:
Maksa par Indijas vīzu;
Apdrošināšana.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home