Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Zelta trijstūris un Mumbaja-7 naktis

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indija   »   Zelta trijstūris un Mumbaja-7 naktis

Deli - Džaipura - Abhaneri - Fatehpur Sikri - Agra - Deli / Mumbai - Deli

1. diena
Ierašanās Deli
Ierodoties Indijas galvaspilsētā - Jaundeli, jūs sagaidīs mūsu pārstāvis starptautiskajā lidostā "Indira Gandhi". Pēc sasveicināšanās - eskorts uz viesnīcu.
Nakšņošana Deli viesnīcā.
* Transfēri no lidostas uz viesnīcu tiks nodrošināti tiem, kas ierodas no 10-00 rīta trešdien / sestdien un no 07-00 rīta ceturtdien / svētdien.
* Pirmajā programmas dienā mūsu pakalpojumi ietver: visu viesu satikšāna jebkurā noteiktā laika periodā, transfērs un izmitināšana viesnīcā no 14-00 trešdien / sestdien. Ja Jums ir nepieciešami papildus pakalpojumi šajā dienā - jums ir nepieciešama papildus rezervēšana par papildu maksu.

2. diena

ekskursija Delī. Transfērs uz Jaipur (260 km, 6 stundas)
09:00: Jūs savāks no viesnīcas, lai sāktu ceļojumu
Šodien Jūs gaidīs ekskursija pa Vecās un Jaunās Deli galvenajiem objektiem . No rīta jūs apmeklēsiet Jama Masjid - lielākā mošeja Indijā un musulmaņu reliģijas arhitektūras meistardarbs. Tad Jūs brauksiet gar Sarkana Forta sienām, majestātiskie nocietinājumi, kuri izgatavoti no sarkanā smilšakmens, un bijusī valdības mītne kādreizējā imperatora Mughal Shahdzhahana.
Turpināsiet ekskursiju Jaundelī. Jūs brauksiet pa galveno pilsētas avēniju un redzēsiet Prezidenta pili un Parlamenta ēku. Apstāsieties uz neilgu laiku pie Indijas vārtiem - piemiņas arka Indijas karavīriem. Tad jūs gaida vizīte uz sniegbaltu templi ar zelta kupoliem - sikhu Gurudwara Bangla Sahib, aktīvs templis, tiek uzskatīts, ka iesvētīts ūdens no tā izārstē ticīgo slimības. Tad jūs apmeklēsiet hindu templi Lakšmi-Nārājana, veltīts Vishnu (Narayan), kas ir visuma sārgdievs, un viņa sievai Lakšmi, labklājības dieviete. Templis aizņem vairāk nekā 7 hektāru un  tika uzcelts 1930 gadā un atvēra to Mahatmea Gandijs. Tad apmeklēsiet Qutb Minar kompleksu, kas ir labs piemērs  Indo-islāma arhitektūrai un kur jūs redzēsiet visaugstāko ķieģeļu minaretu visā pasaulē, kā arī mošeju Kuwwat-ul-Islam (islāma jauda), kas ir pirmā mošeja,kas tika  uzcelta Deli teritorijā.
Tad transfērs uz Radžastanas galvaspilsētu- Džaipūra, ko sauc arī par "Rozā pilsēta" sienu krāsas un  ēku vecpilsētā dēļ. Vecpilsēta sastāv no 9 kvadrātveida kvartāliem, kas simbolizē deviņas visuma nodaļas saskaņā ar Indijas kosmogrāfiju. 
Ierašanās, reģistrācija, atpūta un nakšņošana viesnīcā.

  
3. diena

Iepazīšanas ar Džaipūru
Šorīt - majestātiska Amber Forta apmeklējums, kas uzcelta 16.gadsimtā. Ziloņi, spilgti krāsoti un ar krāsainiem, kvadrāta paklājiem, šeit  ir eksotiski automobiļi, kas palīdz tikt kalna virsotnē pie forta (pieejamības jautājums). Tāpat ir iespējams tikt pie forta ar džipu vai kājām. Fortā Jūs gaida neaizmirstama ekskursija pa tā zālēm, pilīm, hallēm un dārziem.
Pēcpusdienā - Džaipūra Pilsētas pils un tās muzeju apmeklēšana, kas glābā karalisko priekšmetu kolekciju. Jūs arī redzēsiet Jantar Mantar - seno observatoriju brīvā dabā, kas sastāv no milzīgiem instrumentiem debess ķermeņu novērošanai. Jūs arī redzēsiet Veju Pili (Hawa Mahal), celta 18. gadsimtā karaļa sievām un sastāv no neierobežota skaita visādiem logiem un balkoniem
Pēc tam Jums būs iespēja iepazīties ar Džaipūras rokdarbiem. Rotaslietu, krāsainu tekstilizstrādājumu, un paklāju  izgatavošanu.Varēsiet vērot māksliniekus darbā un baudīt iepirkšanās krāsainas amatniecības pilsētā. 
Vakarā jūs apmeklēsiet Birla Mandir - baltā marmora Džaipūras hindu templi ,kas spoži spīd vakaros, ka arī jūs redzēsiet kā priesteri veiks vakara ceremoniju aarti.Templis ir veltīts Višnu-sargam (Narayan) un labklājības dievietei Lakšmi, tāpēc šo templi arī sauc Lakshmi-Narayan. 
Nakšņošana Džaipūras viesnīcā.
Pēc pieprasījuma par papildu samaksu - vakariņas indiešu mājā:
Šovakar jums ir iespēja uzzināt vairāk par vietējo dzīves veidu un kultūru pie vakariņām indiešu mājās. Pavadiet laiku runājot ar īpašniekiem, lai uzzinātu vairāk par viņu dzīvi. Jums arī būs iespēja titk uz indiešu virtuvi un atklāt kulinārijas mākslas senos noslēpumus .Saimniece būs priecīga padalīties ar receptēm un gatavošanas padomiem (par maksu , skatīt cenu tabulas, vajag doties vismaz diviem cilvēkiem).

4. diena
Transfērs uz Agra ar ekskursiju uz ABANERI (Aka-pils  Chand Baori) un Fatehpur Sikri (240 km / 5 stundas)
08:00: Izbraukšana no viesnīcas un transfērs uz Agru (caur Abaneri un Fatehpur Sikri)
 Pēc brokastīm - transfērs uz Agra.
Pa ceļam jūs iebrauksiet uz Abaneri, lai redzētu unikālu ēku, kuru var atrast tikai Indijā. Aka Chand Baori -  iespaidīga arhitektūras būve, dziļa un plaša aka, apģērbtā   akmens sienās ar kaskādi no 3500 pakāpieniem, radot ap malām mežģīnes un pakāpju rakstu.  Pie akas malas atrodas pils-templis. Būve attiecas uz 8-9 gadsimta m.e., tika uzbūvēta pie Chand valdnieka, kura vārdu viņš nēsā. Aka tiek uzskatīta par  īsto arhitektūras brīnums un piesaista uzmanību ne tikai daudzu tūristu, bet arī vēsturnieku, arheologu un arhitektu.
Tad jūs apmeklēsiet Fatehpur Sikri - "spoku pilsēta"- dižā mogolas imperatora Akbara atstātā galvaspilsēta, kurš uzbūvēja šo pilsētu par godu sūfiju svētam Salim Chisti, kas pareģoja  viņa ilgi gaidīto dēļu piedzimšanu. Tā bija Lielo Mogolijas impērijas galvaspilsēta  15 gadus (1570-1586) un tika pamesta ūdens trūkuma dēļ. Pamests, bet labi saglabājies pils komplekss Fatehpur Sikri ir Mogolas arhitektūras pērle.
Ceļš turpinās uz Agru - Taj Mahal pilsētu. 
Vakarā jūs varesiet apmeklēt amatniekus, kas nodarbojas ar izrotāšanu uz marmora , iepazīties ar gataviem produktiem, iegādāties suvenīrus. Neskaitot produktus no marmora, Agra arī ir slavena ar ādas izstrādājumiem, izšūtiem audumem un tradicionālām kurpēm "Jutta". 
Nakšņošana Agrā.
Pēc pieprasījuma par papildu samaksu - Teatrāla skate: Šovakar jums ir iespēja redzēt teātra skati,kura stāsta vēsturi par arhitektūras brīnumu Taj Mahal rašanos.
"Mohabbat de Taj - Mīlestības sāga". Iestudējumā stāsta par karaliska pāra leģendāru mīlestību. Krāsainie tērpi , dziesmas un dejas apbur, un uz skatuves uzrodas pasaulē lielāka Taj Mahal kopija. (Par papildu samaksu. Skatīt cenu tabulu, jautājumi šova plānošanā uz datumu)
5. diena
Iepazīšanās ar  Agru
05:30: Izbraukšana no viesnīcas ekskursijā uz Taj Mahal pie saullēkta (par precīzu laiku jūs informēs gīds, balstoties uz saullēkta sākšanos  jūsu datumā) 
Šorīt jūs gaidīs neaizmirstama pieredze - jūs redzēsiet Taj Mahal saullēktā. Jūs apmeklēsiet lielisko būvi - mīlestības simbolu, novērtēsiet viņa izsmalcinātu dizainu, šīs poēmas simetriju, kura sacerēta marmorā. Taj Mahal ir ekstravagantās Shahdzhahana mīlestības simbols viņa mīļotai karalienei Mumtaz Mahal. Atgriešanās viesnīcā uz brokastīm.
Vēlāk jūs apmeklēsiet Agra Fort - viņa varenas sienas ir būvētas no sarkanā smilšakmens, forts iekšā - elegantas pilis un zāles, skaisti dārzi.
Arī jūs apmeklēsiet kapliču Itmad-UD-Daula, kuru uzbūvēja imperatore Nur Jahan (Shahdzhahana sieva ) par piemiņu viņas tēvam 17.gs.. Šī mazā marmora kapliča ir Tad Majal priekštecis, kur pirmo reizi tika izmantota grūta marmora apdare  - " Pietra muļķe" 
Nakšņošana Agras viesnīcā.
Pirmdiena / Ceturdiena: Izbraukšana Agra - Deli (205 km - 4 stundas); LIDOJUMS DELI-MUMBAI 
Brokastis viesnīcā Agra. 
08:00: Atgriešanas uz Deli. 
12:00: Pēc ierašanās - transfērs uz lidostu un dienas laikā izlidošana uz Mumbai.. 
Pēc ierašanās Mumbajā - transfērs uz viesnīcu, atpūta un brīvs vakars.


6. diena

Iepazīšanās ar  Mumbaju
Pēc agrām brokastīm jūs dosieties ekskursijā uz alām un tempļiem Elephanta salā. Jūs veiksiet laivas braucienu caur Bombejas līci uz salu Gharapuri (angļu valodā - "Elephant"), 10 km attālumā no Indijas vārtiem, kuras teritorijā atrodas tā saukta  "Alas pilsēta " - seno alu tempļu komplekss 5-8 g.s., kurš sadalīts divās grupa: Hindu un budistu. Lielu Hindu alu grupa, kas  sastāv no pieciem alu tempļiem, veltīta Šivas kultam un ir ļoti interesanta, jo apbrīno apmeklētājus ar savu klinšu sienu reljefu. . Galveno skatu šeit piedāvā masveids, piecu metru, trīs galvainās  Šivas krūšutēls, kurš iemieso sevī trīs personas kā  Radītāju, Sargātāju un  Visuma iznīcinātaju.
Tālāk jūs gagaida ekskursija pa Mumbaiju ar vizīti uz Indijas vārtiem, kuri uzcelti 1911. gadā par godu  karaļa Georga V un karalienes Marijas vizītei Indijā. Arī jūs  apmeklēsiet Velsas prinča muzeju, kurš tika uzcelta 20. gadsimta sākumā ar Indo-Saracenic stila arhitektūru, kurā atrodas nenovērtējama glezniecības kolekcija, skulptūras, porcelāns un citas senlietas. Vēlāk jūs apmeklēsiet muzeju-māju Mani Bhavan, kur Mahatma Gandhi dzīvoja viņa uzturēšanās Mumbai laikā. Tieši šī ēka, kura kādā veidā  bija kā garīga  līdera štābs-dzīvoklis Indijas atbrīvošanas laikā 1917-1934. Tagad šeit ir pētniecības bibliotēka un fotoizstāde, kas veltīta Mahatma Gandij dzīvei.
Ekskursijas laikā pa Mumbaiju jūs apstāsieties uz kādu laiku, lai nobildētos pie slavenās vēsturiskās dzelzceļa stacijas Chhatrapati Shivaji vai bijušā Victoria Terminus (1878-1888), kas ir vairāk kā karaļa pils nevis  dzelzceļa stacija. Tā ir slavenākā dzelzceļa stacija Mumbajā, kuras ēka iemieso sevī kombināciju no neo-Gothic arhitektūras ar elementiem Indo-Saracenic stilā, ar akmens kupolu, balstiem, arkveida arkām un sarežģītu arhitektūru. Jūs arī apmeklēsiet slavenāko un pašu lielāko seno veļas mazgātavu zem atvertām debesīm - Dhobi Ghat un Nariman Point, Mumbai biznesa centru, un galveno  pilsētas promenādi  - slaveno Marine Drive promenādi.
Nakšņošana Mumbaijas viesnīcā

7. diena
Brīva diena. Otrajā dienas pusē - izrakstīšanās un transfērs uz lidostui. 
Pēc velmas par papildus  maksu: Ekskursija pa Bollivūdu: (ilgums 6 stundas) (Sākas 08:30)
Ceļojums sākas ar izbraukšanu pa Mumbaija rajonu, kur izvietotas dažu Bollywood slavenību dārgas mājas. Tad jūs gaida studijas apmeklēšana, kur jūs varēsiet redzēt filmēšanas laukumus, kā arī iepazīties ar filmēšanas procesu, vizuālo efektu izveidošanu, skaņas, apmeklēt  Bollywood kostīmu galeriju, ieskatīties sagatavošanas istabiņās un redzēt dekorācijas. Un, protams, ja jums paveiksies, kļūt pa liecinieku flimu/seriālu filmēšanā un piedalīšanas tajā slavenības. (Ekskursijas organizēšana notiek par papildus samaksu skat. Mūsu cenu tabulas, un ir jautājums  ekskursijas iespēju  uz pieprasījuma datumu). (Bērni mazāk par 12 gadu vecumu netiek pielaisti pie dekorācijam un filmēšanām)
Pēc ierašanās Deli - pārsešanās uz jūsu  starptautisko lidojumu un atgriešanās mājās. 
Atkarībā no izlidošanas laika, ir iespējams pasūtīt papildu pakalpojumus Deli:
 * Auto ar vadītāju uz pusi vai pilnu dienu Deli patstāvīgai programmai
 * Papildus ekskursija uz Deli ( apmeklēšanaAkshardham tempļa , tempļa Chattarpura, Lotus tempļa un Humajuna imperatora kapenes, Jaundeli iepirkšanās un jebkuras citas  jūsu vēlmes) 


Cenā iekļauts:

Lidojums
Apmešanās pamatojoties uz ½ DBL
Ikdienas brokastis viesnīcā 
Krieviski runājošs gids pavadonis Deli-Agra-Džaipūra. Mumbai tiks piedāvāts angliski runājošs gids
Palīdzība krievvalodīgam pārstāvim Deli starptautiskajā lidostā pēc ierašanās un izbraukšanas 
krieviski runājošs ceļojumu menedžeris galvenajā birojā, kas  pieejams 24 stundas
Transportlīdzeklis ar šoferi visiem pārvedumiem un ekskursijam ar  gaisa kondicionieri 
Visi kārtējie nodokļi

Cenā nav iekļauts:
Personiska rakstura izdevumi , dzeramnaudu un piemaksas, veļas mazgāšana, telefona zvani, fakss, internets, dzērieni, maksa par foto un video, veselības aprūpes izdevumi, lidostu nodokļi un tā tālāk. 
Viss, kas ir minēta kā papildu samaksu (papildu samaksu par dzeranaudu, ieskaitot kāpšanu uz ziloņa Jaipur . Ja datumā nebūsklātbūtnē ziloņu -. Tiks piedāvāta braukšana ar džipu.) 
Iekšējie un naconālie aviotarifi
Maksa par  Indijas vīzu 
Jebkuri citi pakalpojumi, kuri nav pieminēti

Papildus informācija:
Ekskursiju sākšanos laiks,kas minēts programmā, ir pakļauts izmaiņām atkarībā no laika apstākļiem
Piemaksa par Jaungada vai Ziemassvētkuvakaru  - ir nepieciešams, skatiet atbilstošo cilni cenu failā.
Reģistrācija un izrakstīšanās ir parasti 14: 00/12: 00 dienu laikā
Cenā ietilpst tikai tas, kas ir norādīts programmā
Cenas  par personu, ASV dolāros. EUR, ½ DBL
Ieejas maksas uz apskaties objektiem un ceļojums uz  ziloņa ir vienai personai.
Gadījumā, ja notiek nozīmīgas valūtas kursu svārstībās, ievieš jaunus nodokļus, palielina degvielas izmaksas, mēs paturam tiesības pārskatīt cenu
Ja nav vietu norādītās viesnīcās, tiks piedāvātas alternatīvas viesnīcas ar tādu pašu standartu.
Atcelšanas gadījumā, izmaiņu vai ceļojumu kavēšanos laika apstākļu dēļ, satiksmes, lidojumu atcelšanas, politisko notikumu un / vai nepārvaramas varas dēļ, mēs ar klienta vienošanos organizējam papildu pakalpojumus viņa interesēs. Ja šādus papildu pakalpojumus prasīs papildu izmaksas, šīs ir klientu izmaksas.Kompensācija par ekskursijām, ņemot vērā iepriekš minētos apstākļus, kas ir ārpus mūsu kontroles, netiks veikta.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home