Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemassvētki Drēzdenē un Prāgā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Čehija   »   Ziemassvētki Drēzdenē un Prāgā
Ceļojuma cena: 149 EUR + 75 EUR ekskursiju pakete

1. diena
Izbraukšana no Rīgas 05:30. Lietuva. Polija. Iespēja doties romantiskā nakts ekskursijā pa Vroclavu - gandrīz 2000 gadus senu pilsētu! Ekskursijas laikā būs iespēja aplūkot “Eiropas svēto ziedu, pilsētu pērli”... Vroclava atrodas uz 12 salām un tai ir vairāk kā 100 tiltu! Pirms Ziemassvētkiem pilsēta tiek “ietērpta” svētku rotās (15EUR, jāpiesaka iepriekš). Nakts tranzītviesnīcā. 
 
2. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Ierašanās Drēzdenē. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida vadībā krievu valodā. Brila terase, ko dēvē par „Eiropas balkonu”. Atjaunotā Frauenkirche. Gājēju un tirdzniecības iela Prager. Teātra laukums un atjaunotais Operas nams. Cvingera pils ansamblis. Brīvais laiks. Iespējams apmeklēt Drēzdenes “Striezelmarkt” – Ziemassvētku tirdziņu. Šim tirdziņam piemīt īpašā svētku smarža un garša. Iespēja iegādāties dažādus svētku rotājumus, eglīšu mantiņas, tradicionālās koka rotaļlietas un Ziemassvētku piramīdas, nobaudīt īpašo Drēzdenes Ziemassvētku pīrāgu ar rozīnēm “Štollen” un tradicionālo Ziemassvētku dzērienu – karstvīnu. Ziemassvētku laikā tirdziņa laukumā būs svētku egle un augsta Ziemasvētku piramīda – tā ir īpaša tradīcija tieši šeit, Saksijā. Ja pietiks laiks un spēks, var doties iepirkties arī citviet pilsētā, jo pilsētas veikalos ir lieliskas Ziemassvētku atlaides. Vēl var paspēt nopirkt kādu lielisku Ziemassvētku dāvanu! Pārbrauciens uz Prāgu. Izvietošanās un nakšņošana viesnīcā Prāgā. 
 
3. diena
Brokastis. Apskates ekskursija pa Prāgas centru ar vietējo gidu krievu val. Loretta, Prāgas vecpilsēta, Sv. Vitta katedrāle, Kārļa tilts, piemineklis Kārlim IV, senais Rātsnams vecpilsētas laukumā ar plaši pazīstamo astroloģisko pulksteni, Prāgas Tina un senās, skaistās Prāgas ieliņas. Brīva diena Prāgā. Iespēja pastaigāties pa svinīgi rotāto Prāgu, apmeklēt muzejus, Zoo, suvenīru veikalus kā arī pasēdēt kādā no Prāgas slavenajiem krodziņiem – alus darītavām un nogaršot slaveno čehu alu. Nepieciešamo informāciju par sava brīvā laika pavadīšanas iespējām jūs varat iegūt pie grupas vadītāja. Iespējams pieteikt svinīgas Ziemassvētku vakariņas restorānā (no 35 EUR – jāpiesaka un jāapmaksā pirms brauciena). Pēc vakariņām ir iespējams apmeklēt Dievkalopjumu katoļu baznīcā (patstāvīgi). Nakts viesnīcā Prāgā. 
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas. Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari - populāro kūrortu, kas slavens ar saviem siltajiem un aukstajiem minerālavotiem. Pasaules slavenā kūrortpilsēta Karlovi Vari, kura atrodas ainaviskā vietā pie Teplas upes, ir viens no labākajiem kūrortiem. Apmeklēt šo kūrortu ir prestiža lieta jau no kūrorta dibināšanas dienas. Pastaiga pa pilsētu ar grupas vadītāju. Savdabīgā arhitektūra, minerālūdens avoti, kurus varat degustēt. Ārstnieciskā kosmētika.  Izbraukšana uz Poliju. Nakts tranzītviesnīcā Polijā.
 
5. diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Latvija. Naktī (~01:00-02:00) atgriešanās Rīgā. 
 
Cenā iekļauts: 
1 vieta autobusā; 
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās: 2 naktis Prāgā, 4* viesnīca Piramida, 2 naktis tranzītviesnīcā Polijā;
Brokastis viesnīcās (4); 
Grupas vadītāja pakalpojumi; 
 
Papildus:
Ekskursijas:
1. Drēzdenes apskates ekskursija ar autobusu un kājām. Vietējais gids krievu valodā - 20 EUR;
2. Prāgas apskates ekskursija (ar kājām) ar vietējo gidu krievu valodā - 25 EUR;
3. Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari - 35 EUR 
Ekskursiju pakete (1+2+3) - 75 EUR;
Papildus vakara ekskursija Vroclavā - 15 EUR;
Papildvieta autobusā - 75 EUR;
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 90 EUR;
Medicīniskā apdrošināšana;
Ziemassvētku vakariņas no 35 EUR (rezervācijas laikā).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home