Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemassvētku pasaka

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Čehija   »   Ziemassvētku pasaka

1. diena
No rīta izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Lietuvas teritorijai. Pieturvietā Jums būs iespēja baudīt gardu kafiju un pusdienas. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz Prāgu. Ierašanās Prāgā - simts torņu un «Zelta pilsētā». Svētku laikā sasnigusī pilsēta izskatās kā sena Ziemassvētku atklātne, kas sasilda Jūsu sirdi un priecē acis. Pastaigas laikā redzēsiet Prāgas vakara apgaismojuma izrādes, kā arī varēsiet nobaudīt tasīti aromātiskās čehu kafijas vai glāzi gardā čehu alus. Prāga, pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (15EUR). Jūs redzēsiet kādreizējo karaļu rezidenci – tagadējo prezidenta pili, grandiozo Sv. Vita katedrāli, Zelta ieliņu, Kārļa tiltu ar 30 barokālām skulptūrām, seno Rātsnamu ar pasaulslavenajiem kurantiem. Pēc ekskursijas brīvs laiks Prāgā. Jums būs izdevība izstaigāt izrotātās un Ziemassvētku gaismās izrotātās ielas, apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu un atrast dāvanas. Nobaudiet gardās Čehijas vafeles, kas šeit ir pieejamas plašā izvēlē un Čehijas suvenīri būs lieliska dāvana Jūsu draugiem un radiem! Nakts viesnīcā Prāgā.

3. diena
Brokastis. Brīva diena Prāgā. Piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz kādreizējo Saksijas galvaspilsētu – Drēzdeni (30 EUR). Apskates ekskursija pilsētā. Drēzdene – «Vācijas mākslas galvaspilsēta», Jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitāmiem izciliem mākslas darbiem. Pilsēta lepojas ar varenām celtnēm: Pils rezidenci, kuru rotā mozaīka «Karaļu gājiens», Albertinums, katoļu galma baznīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zemper – opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas gleznu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu «Siksta Madonna», šeit Jums būs iespēja sajust tās diženumu klātienē. Ziemassvētku laikā pilsēta ir krāšņi izrotāta, un neskaitāmie pilsētas Ziemassvētku tirdziņi piedāvā dažādus svētku gardumus un karstos dzērienus. Brīvais laiks Ziemassvētku tirdziņiem. Vakarā atgriešanās Prāgā. Nakts viesnīcā Prāgā.

4. diena
Brokastis. No rīta izbraukšana uz Vīni. Ziemassvētkos Vīne pārvēršas pasakā - tā mirdz krāsainās gaismu virtenēs un rotājumos! Lai kur Jūs dotos, vienmēr Jūs sagaidīs svētki! Ekskursija pa Austrijas galvaspilsētu vietējā gida pavadībā (15 EUR). Vīne ir Hābsburgu impērijas galvaspilsēta, greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsēta. Braucot ar autobusu pa Ringstrasse, Jūs redzēsiet diženo Valsts Operu, Mākslas vēstures un Dabaszinātnes muzeju, Parlamentu, Rātslaukumu, Pils teātri un Universitāti, kā arī Sv. Stefana katedrāli. Brīvais laiks. Vīnē atrodas Mākslas vēstures muzejs, kura kolekcijas ir vienas no lielākajām un nozīmīgākajām pasaulē. Muzeja gleznu galerijā var apskatīt Rubensa, Velaskesa, Ticiāna, Dīrera, Rembranta, Brēgela un citu izcilu mākslinieku darbus. Iesakām iegriezties tipiskā Vīnes kafejnīcā «Diglas» un nogaršot Vīnes kafiju, kuras izsmalcinātību sajutīsiet uzreiz, tēju vai karsto šokolādi ar gardo kūku. Vakarā izbraukana uz Krakovu. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Krakova, pēc vēlēšanās, kājāmgājēju ekskursija, iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu (15 EUR). Ne velti Krakova ir ierakstīta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Izbraukšana uz Rīgu. Ceļš caur Polijas un Lietuvas teritorijām. Naktī ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās;
Brokastis;
Grupas vadītāja pakalpojumi. 

Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana;
Ekskursija vietējā gida pavadībā Prāgā - 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12 gadiem;
Izbraukuma ekskursija uz Drēzdeni - 30 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12 gadiem;
Ekskursija vietējā gida pavadībā Vīnē - 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12 gadiem;
Ekskursija vietējā gida pavadībā Krakovā - 15 EUR / 10 EUR bērniem līdz 12 gadiem;
 

Personiskie izdevumi;
Dzīvošana vienvietīgā numurā –  70 EUR;
Papildvieta autobusā – 80 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home