Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemassvētku pasaka Tallinā un Tartu

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Igaunija   »   Ziemassvētku pasaka Tallinā un Tartu
1. diena
Plkst. 8:00 Izbraukšana no Rīgas. Ceļā- kafijas pauze. Ierašanās Tallinā. Izmitināšana viesnīcā. Ekskursija kājām pa Vecpilsētu: skatu laukumi, Doma baznīca, Rātslaukums, Rāte, Rātes aptieka, Lielā ģilde, Mazā ģilde. Brīvais laiks, iespējaiegādāties suvenīrus, izbaudīt Ziemassvētku atmosfēru kāda no Tallinas viesmīlīgajām kafejnīcām vai restorāniem, apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu. Tallinas Rātslaukumā notiekošais Ziemassvētku tirdziņš piesaista ar savu pasakaino noskaņu, kurā viss šķiet iespējams! Ziemassvētku tirdziņa centrālā persona ir, protams, Ziemassvētku vecītis ar saviem ziemeļbriežiem, kas priecē visu bērnu sirdis. Savukārt tirdziņa centrālais objekts ir Igaunijas galvenā Ziemassvētku egle, no kuras saules staru formā izvietojušās Ziemassvētku būdiņas - tirdzniecības mājiņas. Rokdarbu meistari un viņu darbi, igauņu tradicionālie Ziemassvētku ēdieni un dzērieni, sniega skulptūras, īsti dzīvnieciņi - zaķi, kazlēni, jēriņi, poniji un zosis. Katru nedēļas nogali un svētku dienās tiek piedāvāta kultūras programma - dažādu apriņķu deju un dziesmu ansambļu un koru priekšnesumi.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana no Tallinas uz Tartu. Ekskursija pa Vecpilsētu, arhitektūras pieminekļu apskate, pastaiga pa Universitātes pilsētiņu. Pusdienas kādā no pilsētas kafejnīcām. Ahha centra apmeklējums. Brīvais laiks, iespēja iegādāties suvenīrus un apmeklēt lielāko tirdzniecības centru. Ziemassvētku pilsēta Tartu piedāvā svētku spožumu un skaistus mirkļus ikvienam: baudi Ziemassvētku gaisotni omulīgās izrotātās baznīcās un interesantās darbnīcās. Apmeklē pilsētas centrālo laukumu, kur greznojas pilsētas lielākā egle, skan pazīstamas dziesmas un valda gadatirgus rosība. Nāc un izbaudi tradīciju burvību! Izbraukšana uz Rīgu.
 
Cenā iekļauts:
brauciens komfortablā autobusā;
gida- grupas vadītāja pakalpojumi;
izmitināšana viesnīcā (ar brokastīm), divvietīgi un trīsvietīgi numuri.
 
Papildus:
ieejas biļete Ahha centrā - 11 EUR, bērniem līdz 6 gadu vecumam bezmaksa;
Ziemassvētku vakariņas;
apskates ekskursijas Tallinā un Tartu - 10 EUR;
personīgie tēriņi,medicīniskā apdrošināšana.
piemaksa par vienvietīgu numuru – 20 EUR

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home