Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Atpūta pie jūras Albānijā ar ekskursijām Melnkalnē un Horvātija

Antario.lv   »   Horvātija   »   Atpūta pie jūras Albānijā ar ekskursijām Melnkalnē un Horvātija

Dzīvošana viesnīca Lakaj 3* ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) 

Iegādājoties ekskursiju paketi no 449 € + 189 € ekskursiju-transporta pakete
Bez ekskursijas paketes iegādes no 618 €  

1. Diena
Tikšanās rīgas lidostā 
Lidojums rīga-dubrovnika (~07:25-09:05).
Ekskursija dubrovnikā
Dubrovnika izskatās pēc pasakainās karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt uzcēla aizsargmūri, kas nemainīgā izskatā ir saglabājies līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles baroka, gotikas, renesanses stilā apbur ar savu neatkārtojamību. Neraugoties uz to, pilsētā kūsā dzīvība – pie cietokšņa sienām spēlējas bērni, šaurajās šērsieliņās žāvējas vela, bet vecāka gadagājuma ļaudis nesteidzīgi makšķerē zivis.
Un, protams, dubrovnika ir slavena ar savām dekorācijām kinofilmām – būdama gan kā viduslaiku pilsēta, gan ievedot fantāzijas pasaulē. Un bodīšu skaitu, kas veltītas pasaulē slavenam seriālam, pat nevar nosaukt.Transfērs uz albānijas kūrortpilsētu velipoje.
Pilsētas piekrastes līnija ir ap 20 km gara. Piekrastē atrodas skaistas, gleznainas pludmales ar tīru un starojošu adrijas jūru. Netālu no krasta ir restorāni, no kuriem daži strādā visu diennakti, kā arī kafejnīcas un veikali.Reģistrēšanās viesnīcā lakaj 3* atpūta. Viesnīca lakaj atrodas ~ 150m no pludmales. Viesnīcas numuri ir aprīkoti ar visām nepieciešamajām mēbelēm un aprīkojumu: gaisa kondicionieris, tv, privātā vannas istaba. Apmeklētāju labsajūtai: atklātais baseins ar sauļošanās krēsliem, bārs, restorāns, wi-fi.

2. Diena
Brokastis
Atpūta pie jūras.
Otrajā dienas pusē ekskursijas braucien uz škodru.
Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. Gs. P.M.Ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. Gs. P.M.Ē. Un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem albānijā. Slavenā sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums (galvenā romas – katoļu baznīca pilsētā). Pastaiga pa pilsētu: skaistas, šauras ieliņas, kurās slejas 18.Gs. Divstāvu un trisstāvu mājas. Pareizticīgo baznīcas (vienīgā škodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiskā triāde ir katrā albānijas pilsetā, kur musulmaņu mošejas ir kaimiņos ar katoļu un pareizticīgo baznīcām. Tas arī parāda, cik liela harmonija valda starp dažādajām reliģijām.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.
 
3. Diena
Brokastis
~ 12:00 ekskursijas brauciens uz „duresa – berata”.
Ceļš uz duresu.
Duresa – otra lielākā pilsēta albānijā, kas atrodas adrijas jūras krastā. Duresa tika dibināta 7. Gs. P.M.Ē. Pastaigas ekskursijas laikā redzēsim: arheoloģijas muzeju, 5. Gs. Bizantijas tirdzniecības centru, pilsētas sienas, kas palikušas no 5. Gs., 2. Gs. Romiešu amfiteātri, venēciešu torni un citus populārākos apskates objektus . Brīvais laiks
Ceļš uz beratu
Pilsēta tika dibināta 7. Gs. P.M.Ē., kurai piemīt unikāla arhitekrūra – māju jumti slejas cits pāri citam. Berata atrodas unesco aizsardzībā . Beratas cietokšņa apmeklējums – lielākais cietoksnis albānijā. Tikai cietokšņa teritorijā atrodas 40 mazas pareizticīgo baznīcas. Vienā no tām ir izveidots svētā onufrija muzejs. Onufrijs – slavens 16. Gs. Albāņu mākslinieks, kas zīmēja ikonas. Divu unikālu kvartālu apmeklējums – mangalēms un gorica.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.
 
4. Diena
Brokastis
Atpūta pie jūras, vai, pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz “tirānu – kruja” (papildu maksa 50 eur).
Ceļš uz albānijas galvaspilsētu – tirānu.
Tirāna ir lielākā pilsēta albānijā. Iedzīvotāju skaits pārsniedz vienu miljonu, bet vienlaikus tā ir visjaunākā pilsēta albānijā, kas tika dibināta 17.Gs. Gājēju ekskursijas laikā pilsētā redzēsim: prezidenta rezidenci, parlamenta ēku, bijušā diktatora envera hodžas māju, mātes terēzas laukumu, ethem beja mošeju u.C. Pēc vēlēšanās, bunkart apmeklējums. Pazemes bunkurs, kuru 80.Gados uzcēla albānijas iekšlietu ministrija atomkara gadījumam. Brīvs laiks.
Ceļš uz kruju.Kruja ir viduslaiku pilsēta, kas ir uzcelta 600 metru virs jūras līmeņa. Cīņas centrs pret osmaņu impēriju un albānijas leģendārā varoņa – skanderbega – dzimšanas vieta. Cietokšņa un pilsētas etnogrāfijas muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senajā 17.Gs. Austrumu tirgū. Pēc vēlēšanās, pusdienas krujā ar tradicionālajiem albāņu ēdieniem (papildus maksa).Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.
 
5. Diena
Brokastis.
No rīta numuru atbrīvošana. Ceļš uz melnkalni.
Ekskursijas programma “montenegro tūre”.
 
Maršruts sākas gleznainā kalnu ceļā budva - cetiņe, pieturot skatu laukumā. No šejienes jūs varēsiet saskatīt ikvienu budvas rivjēras pilsētu un pludmali.
Esot cetiņe, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 700 m. Augstumā virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmains un tūristu burzmas. Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās jūs ar šīs nelielās kalnu kņazistes vēsturi.
Izbraucot no cetiņe, pavisam drīz nokļūsiet melnkalnes galvaspilsētā - podgoricā, uzzināsiet par tās vēsturi, jums būs iespēja pastaigāties parkos, ieraudzīt slaveno millenium tiltu, kā arī pieminekli vladimiram visockim.
Blakus podgoricai atrodas kalnu pļavas, miers, klusums. Te arī gatavo slaveno melnkalnes pršutu (kūpināto-vītināto cūkas šķiņķi) pēc senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnus. Jums būs iespēja piedalīties izsmalcināto melnkalnes vīnu degustācijā (papildu maksa ~4.50 €) un iegādāties melnkalnes gardumus.
Ceļš uz melnkalni. Iekārtošanās apartamentos. Atpūta.
 
6. Diena
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “kotoras līcis”.
Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām melnkalnē. Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām vidusjūras pilsētiņām.
Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabājušos vidusjūras viduslaiku pilsētu un tā ir iekļauta unesco sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušās dažādas impērijas, bet kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi venēcijas republika, kura valdīja pār kotoru 15.-18. Gs.
Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. Gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz kotoras līci.
Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām. Otru tik greznu vietu grūti atrast visā adrijas piekrastē. Brīvs laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.
 
7. Diena
Brīva diena.
Atpūta pie jūras.
 
8. Diena
No rīta apartamentu atbrīvošana. Ceļš uz horvātiju. Ekskursija dubrovnikā.
Ceļš uz lidostu. Lidojums dubrovnika-rīga (~09:45-13:20)
 
Ceļojuma cenā iekļauts
Lidojums Rīga – Dubrovnika - Rīga
Rokas bagāža, kas nav smagāka par 8 kg
Nododamā bagāža līdz 23 kg
Pasažieru nodevas
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi visa ceļojuma laikā
Izmitināšana viesnīcā 3* Albānijas teritorijā – 4 naktis ar brokastīm (divvietīgā izmitināšana)
Izvietošana apartamentos - 3 naktis Melnkalnē teritorijā (divvietīga izvietošana)
 
Ekskursiju-transporta pakete 189 €
Ekskursija “Kotoras līcis”
Ekskursija Škodrā
Ekskursijas brauciens “Duresa - Berata”
Ekskursijas programma “Montenegro tūre”
Ekskursija Dubrovnikā
Transporta apkalpošana
 
Papildus jūs varat iegādāties
4 vakariņu pakete albānijā 30.00€
Ja jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos viesnīcas numuriņos 100.00€
Ekskursijas brauciens “tirāna - kruja” 50.00€
Fiksētas vietas autobusā
 
Papildus tiek apmaksāts
Tūristu nodeva par uzturēšanos albānijā ~1 € dienā no cilvēka
Ieejas biļetes apskates objektos (aptuvenā apmeklēšanas maksa kādam apskates objektam albānijā ir ~3 €)
Nodeva par uzturēšanos melnkalnē: viesnīcā - 1.5 € no cilvēka dienā; apartamentos - 1.0 € no cilvēka dienā; bērniem no 2 līdz 12 gadiem (ieskaitot) - 0.50 € no cilvēka dienā; bērniem līdz 2 gadiem - bezmaksas
 
Apmaksa uz vietas
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home