Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
23 22 0000

Atpūta ar bērniem

Ģimenes tūrisms


Izvēlēties ceļojumu nav grūti, jo piedāvājumu ir daudz. Bet kad runa ir par to, lai izvēlētos ceļojuma piedāvājumu ar bērnu, tad variantu daudzums samazinās. Ceļojuma galamērķa izvēli ietekmē slaveno atpūtas un izklaides parku atrašanās vieta vai interesanto ekskursiju piedāvājums bērniem. Parasti gatavās tūres nav gluži piemērotas bērniem, it īpaši tas ir attiecināms uz ekskursiju programmām. Lai atpūta sniegtu baudu visai ģimenei, mēs palīdzēsim Jums organizēt ģimenes atpūtu ar bērniem.

Rekomendācijas ģimenēm, kas ceļo ar bērniem

Absolūti visiem svarīgi būs kvalitāte un drošība ēdienam, ūdenim, teritorijai un piemērots klimats.

* Obligāti pārbaudīt vajadzīgos dokumentus: pasi, vaučeri, naudu, medicīnas apdrošināšanu, atļauju, kas ir notariāli apstiprināta uz bērna izbraukšanu (no viena vecāka).

* Svarīgi ir iepriekš uzzināt , kādā gadalaikā izvēlētajā atpūtas vietā ir paši labvēlīgākie dabas un klimata nosacījumi.

* Izvēlēties atpūtas virzienu “ģimenes atpūtai” ar ilgumu vairāk kā 14 dienas. Īslaicīga atpūta, kas ir īsāka kā 2 nedēļas, mazam bērnam nav ieteicama. Bērna organismam ir nepieciešams vairāk laika nekā pieaugušam cilvēkam, lai adaptētos jaunajiem apstākļiem.
* Medicīnas apdrošināšana mazam bērnam. Līgumā ir jābūt aprakstītiem pēc punktiem, maksimāli sīki : pakalpojumu apraksts un veidi, kas tiks sniegti vajadzības gadījumā.

* Uzzināt sarakstu ar nepieciešamajām potēm, lai bērns varētu droši atrasties izvēlētajā valstī.

* Vairākums eksotisko valstu ir pārpildīts ar indīgajām būtnēm. Vajadzētu parūpēties par drēbēm, izvēlēties piemērotas drēbes. Piemēram, lai atrastos mežā, ir nepieciešamas garas bikses un jaka ar garām rokām no bieza materiāla, obligāti cepure un zābaki.

* Aizsarglīdzekļi pret sauli bērniem, bet tie ir bezspēcīgi pret infrasarkanajiem stariem, no bērna organisma pārkarsēšanās un atūdeņošanās.

* Režīma ievērošana atvieglos bērnam adaptācijas procesu vietējos apstākļos, daļēji atvieglos slodzi uz bērna organismu.

* Ūdens lietošana ceļojuma laikā, izmantot dzeramo ūdeni no pudelēm.

* Obligāti apmeklēt ar bērnu pediatru pirms ceļojuma, saņemt vajadzīgās rekomendācijas.

* Vēlams iztulkot izrakstu no bērna medicīnas kartes ar bērna analīžu rezultātiem, potēm un diagnozēm tās valsts valodā, uz kuru vēlaties doties. Vajadzības gadījumā ārkārtējās palīdzības sniegšanai, šie iegūtie dati palīdzēs mediķiem glābt bērnu maksimāli ātri un pielietot vispiemērotāko ārstēšanos.

* Sastādīt iepriekš ceļa aptieciņu: preparāti ar fermentiem. Tie ir nepieciešami, lai novērstu gremošanas un zarnu trakta traucējumus, kas var tikt izraisīti klimata maiņas, uztura un ūdens sastāva dēļ, preparāti probiotiķi ar lakto un bifido baktērijām- lai normalizētu kuņģa darbību, karsoņa samazinošie preparāti, aizsarglīdzekļi no saules stariem un preparāti pret kukaiņu kodumiem, preparāti pret apdegumiem un pārsienamie līdzekļi, plāksteri.

* Kopumā nekā sarežģīta nav ceļojuma ar bērnu organizēšanā, galvenais ir visu iepriekš saplānot un ņemt vērā visas iepriekš sniegtās rekomendācijas.

Turcija

Turcija atrodas austrumu puslodē. 97 % teritorijas atrodas Āzijā un tikai 3 % -Eiropā. Turcija robežojās austrumos ar Gruziju, Armēniju, Azerbaidžānu un Irānu; dienvidos – ar Irāku un Sīriju; rietumos - ar Grieķiju, Bulgāriju. Turciju apskalo četras jūras: Melnā, Vidusjūra, Egejas un Marmora. Valsts platība -780 tūkst. kvadrātkilometru, iedzīvotāji — 67 803 tūkst. Turcijas galvaspilsēta- Ankara. Šī valsts lieliski ir piemērota ceļošanai arī ar maziem bērniem: atbraucot uz Turciju ar bērnu, lielākajā daļā viesnīcu jums piedāvās bērna gultiņu, augstu krēsliņu bērna barošanai, auklītes pakalpojumus, iespēju izīrēt bērna ratiņus un citus papildus aksesuārus zīdaiņiem, piemēram, bērna pudelītes sildītāju un sterilizatoru, vai arī radio auklīti.

Sezona Turcijā

Pludmales sezona, sākas maijā un beidzās oktobra beigās. Tūrisma sezonas dažādās piekrastēs var nedaudz atšķirties. Tā sezona pašā dienvidnieciskajā Vidusjūras piekrastē (Kemera, Antālija, Alānija, Side, Beleka) ilgst no aprīļa līdz novembrim, pats labvēlīgākais periods atpūtai ar bērniem šeit- maija beigas- jūnijs un septembris. Katrai Antālijas piekrastes pilsētai-kūrortam ir savas klimatiskās raksturīpašības, tādēļ temperatūras atšķirības starp kūrortiem var būt 5-7 grādi. Pludmales sezona Egejas jūrā (Bodruma, Marmarisa, Češme, Kušadasi, Fethije) sākas nedaudz vēlāk, nekā Antālijas, tieši no maija sākuma un beidzas tuvāk oktobra sākumam. Ar bērniem visērtāk šajā piekrastē ir atpūsties jūnija beigās- jūlijā un pirmajā septembra pusē. Egejas jūra ir nedaudz vēsāka nekā Vidusjūra, bet tīrāka. Pats karstākais laiks atpūtai Turcijā- jūlijs un augusts. Temperatūra šajā laikā var sasniegt 35-40 grādus.

Kur labāk atpūsties Turcijā

Beleka - smilšainās pludmales un izcilas teritorijas viesnīcām;

Side – ar plašām, smalkas un rupjas smilts pludmalēm un nedziļiem piekrastes ūdeņiem;

Kemera – ar tā apbrīnojami skaisto dabu un piesātināto bērnu ekskursijas programmu;

Kušadasi - atšķiras ar maigāku klimatu un zemāko mitrumu salīdzinājumā ar citiem kūrortiem;

Antālija – ar attīstītu infrastruktūru, kur ir milzīga izklaižu izvēle, piemēram, akvaparki, luna-parki, delfināriji un izzinošās ekskursijas;

Alānija – ar samērā demokrātiskām cenām un labu izvēli ģimenes viesnīcām un pludmalēm jebkurai gaumei. Neatkarīgi no tā, kādu kūrortu jūs izvēlēsieties, jums būs garantēta patīkama un aizraujoša atpūta viesnīcas un ārpus tās teritorijā.

Uludaga Bursā – ziemas atpūta, piedāvājot vienu no visvairāk pazīstamajiem ģimenes slēpošanas kūrortiem. Ja jūs tikai apsverat domu sākt slēpot, tad Uludaga- lielisks variants.

Labākās ģimenes viesnīcas Turcijā
Delphin Botanik Hotel, Alānija (Okurdžalar)
Alaiye Resort & Spa Hotel, Alānija (Avsallar)
Crystal Aura Beach Resort & Spa, Kemera
Akka Alinda Hotel, Kemera (Kiriša)
Ali Bey Resort Side, Side
Iberotel Palm Garden, Side (Kizilagača)
Alva Donna Exclusive Hotel and Spa, Beleka
Papillon Ayscha, Beleka
Agaoglu My Resort, Uludaga
Alkoclar Uludag, Uludaga


Idejas atpūtai

Izklaides ģimenei ar bērniem Belekā:
Zooloģiskais dārzs Bellis, Akvaparks «Troy», Delfinārijs, Kanjons Keprulu Izklaides ģimenei ar bērniem Kemerā:

Dino Park Kemer, Joruk Parks, virvju ceļš līdz Tahtalas , Ekoparks ciematā Tekirova.

Izklaides ģimenei ar bērniem kūrortā Side:

Sealanya Sea Park, jūras pastaiga jahtā , senā pilsēta Side, Ūdenskritums Manavgat, Zaļais Kanjons. Izklaides bērniem Alānijā:

Alānijas luna- parks, parks Sealanya Sea Park,ala Damlataša, akvaparks Water Planet, Alānijas cietoksnis.

Ēģipte

Arābijas Republika Ēģipte atrodas ziemeļu Āfrikā un Sīnāja pussalā. Dienvidos Ēģipte robežojas ar Sudānu, ziemeļaustrumos ar Izraēlu un Gāzes Sektoru, rietumos ar Līviju. Valsts krasti tiek apskaloti ar divām jūrām: ziemeļos- Vidusjūra; austrumos-Sarkanā jūra. Ēģiptes platība-1 001 450 km?, iedzīvotāju daudzums 85,3 miljoni cilvēku. Galvaspilsēta-Kaira.

Sezona Ēģiptē

Ēģiptē atpūsties pie jūras ir iespējams praktiski jebkurā gada laikā. Pavasarī un rudenī šeit ir +30-35°С, jūlijā-augustā ir pats karstākais periods līdz pat +45°С, bet ziemā dienas laikā nav aukstāks par +20°С. Brauciens ar bērnu uz Ēģipti ir laba iespēja atpūsties un uzlabot veselību. Atpūšoties ar zīdaiņiem, vajadzētu izvairīties no pašiem karstākajiem mēnešiem- jūlijs un augusts, kad gaisa temperatūra var sasniegt līdz pat +40-42°С. Ziemā gaiss sasilst līdz 25, bet vakarā var samazināties līdz 15. Tomēr ziemas mēnešos bagāžā obligāti ir jābūt siltām drēbēm, bērniem- jakas un cepures. Labums no atpūtas ar bērniem Hurgadā rudenī, piedāvās plašu jaunās ražas augļu izvēli: dateles, granātāboli, vīģes, vīnogas, apelsīni, greipfrūti. Pludmales piekrastes pārsvarā ir smilšainas, ieeja ūdenī ir lēzena.

Kur labāk atpūsties Ēģiptē

Hurgada – populārs kūrorts Sarkanās jūras krastā. No Hurgadas līdz Kairai – 456 km, līdz Luksorai – 328 km, līdz Šarmelšeihai (pa jūru) – 200 km, līdz Aleksandrijai – 671 km, līdz Gīzai – 455 km. Centrālajā daļā :Vecpilsētā (Dahara) un Jaunajā pilsētā (Sakkala), izvietotas administratīvās ēkas , dzīvojamās mājas , restorāni un dažas augstas klases viesnīcas, bet uz abām pusēm no centra gandrīz 40 km rādiusā ir izvietotas ķēdes viesnīcas.

Šarmelšeiha – viens no pašiem populārākajiem un mūsdienīgākajiem kūrortiem Sarkanajā jūrā. Šarmelšeiha ir liels Ēģiptes rivjēras kūrorts. Pilsēta stiepjas gar piekrasti 30km garumā, bet no abām pusēm to aprobežo nacionālie parki : Ras-Mohammed no dienvid-rietumiem un Nabk no ziemeļ-autrumiem. Sīnāja kalni, kas atrodas ziemeļ-rietumos, norobežo pilsētu no vētrām.

Kūrorts El-Guna – attīstījās 20 gadu laikā. Daudzu kanālu dēļ, kas sadala teritoriju uz dažādām atsevišķām saliņām, El-Gunu bieži salīdzina ar Venēciju. Šeit ir maz trokšņainu izklaižu. Pilsētā gandrīz nav vietējo iedzīvotāju, bet iebraukšana uz El-Gunu tiek apsargāta. Ģimenes atpūta El-Gunu jūrā – tā ir klasiska slinkā pludmales atpūta, īpaši piemērots tiem, kas brauc uz Ēģipti ar mazuļiem.

Kūrorts Makadi Bei – atrodas Sarkanās jūras piekrastē, vairāk uz dienvidiem no populārā kūrorta Hurgada. No Makādijas Bei līdz Hurgadai – 45km, līdz Kairai- 492km, līdz Luksorai 258km. Šī kūrorta priekšrocības ir lieliskās pludmales un tīrā jūra. Tieši mierīgās pludmales atpūtas dēļ šurp brauc ģimenes ar bērniem. Ja Hurgadā sezonas laikā notiek rosība, tad Makādijā Bei tieši otrādāk vienmēr ir mierīgi un klusi. Jauniešiem šeit būs pat garlaicīgi, jo aktīvas izklaides šeit netiek piedāvātas ne pilsētā, ne tuvumā. Toties ar maziem bērniem šeit atpūsties ir ļoti ērti. Makādija Bei tiek uzskatīta par visa gada kūrortu, bet vislabākais laiks atpūtai ar bērnu šeit ir maijā- jūnijā un septembrī-oktobrī.

Safaga, vai Bur-Safaga – atrodas vairāk uz dienvidiem no Hurgadas. No karstās tuksneša elpas to aizsargā kalnu nogāzes grēdas Etbai. Attālums no Safagas līdz Hurgadas – 59km, līdz Kenai- 171km, līdz Luksorai- 236km, līdz Kairai- 504km. Tā kā līdz šejienei ir viegli un ērti tikt, kūrortu bieži izvēlās atpūtai ģimenes ar bērniem. Safagas pludmales izskatās īpaši: smalkas, tumšas smiltis, kuras nav parastas, bet gan tām piemīt ārstnieciskas īpašības. Vienīga saglabājusies senlaicīgā celtne tā ir turku XVI gadsimta forte, drupas, kas atrodas pilsētas centrā. Safaga atrodas tuvāk Kenei un Luksorai nekā citi kūrorti, ir ko aplūkot senatnes mīlētājiem. Tāpat 40km no Safagas atrodas drupas apmešanās vietai Mons Klaudianus, kur gandrīz 2 tūkstošu gadu atpakaļ dzīvoja romiešu strādnieki, kas ieguva granītu. Tāda veida ekskursijas var būt interesantas skolniekiem.Pašas labākās pludmales atpūtai ar bērniem atrodas rajonā Šarmelmaija. Šeit krasts un jūras dzelme ir ar smilšaina, ieeja jūrā ir lēzena. Rajona Naama- Bei pludmales arī ir smilšainas, gandrīz visur pie krasta ir koraļļu rifi, ūdenī var iet tikai speciālos apavos.

Labākās ģimenes viesnīcas Ēģiptē
Old Palace Resort Sahl Hasheesh, Hurgada
Hilton Hurghada Long Beach Resort, Hurgada
Alf Leila Wa Leila Hurghada, Hurgada
Hilton Hurghada Plaza, Hurgada
Royal Albatros Moderna 5*, Šarmelšeiha
Park Inn Resort 4*, Šarmelšeiha
Aqua Blu Sharm 4* , Šarmelšeiha
Moevenpick Resort & Spa El Gouna, El-Guna
Steigenberger Golf Resort El Gouna, El-Guna
The Three Corners Rihana Inn, El-Guna
Iberotel Makadi Beach 5*, Makadija Bei
Tia Heights Makadi Bay 5, Makadija Bei
Sunrise Select Royal Makadi Resort 5*, Makadija Bei

Idejas atpūtai

Izklaides ģimenēm ar bērniem Hurgadā:
Laiva ar Caurspīdīgu Dzelmi, Smilšu Skulptūru muzejs Sand City, Šovs "1001 nakts" - izrāde «1000 un viena nakts», kas norisinās Hurgadas viesnīcā Alf Leila Wa Leila, akvaparks Titāniks.
Izklaides ģimenei ar bērniem Šarmelšeihā: Soho Square, Aqua Park City, Cleo Park, delfinārijs.

Izklaides ģimenei ar bērniem El-Gunā: El-Gunas akvārijs.
Grieķija

Grieķija atrodas Balkānas pussalā un robežojas ar Albāniju, Maķedoniju, Bulgāriju un Turciju. Grieķiju apskalo Egejas jūra, Jonijas jūra un Vidusjūra. Grieķijā ietilpst vairāk kā 2000 salas. Pašas lielākās no tām- Kefalonija, Lesbos, Rodos, Krēta, Evbeja. Galvaspilsēta- Atēnas.

Sezona Grieķijā

Pludmales sezona Grieķijā, sākās maija sākumā un beidzās oktobra beigās. Pietam kūrorta sezonas ilgums dažādos reģionos valstī var nedaudz atšķirties. Piemēram, salās (Krēta, Kosa, Korfu, Parosa ) laikapstākļi ir siltāki un maigāki nekā valsts ziemeļos, un peldēt tur var jau aprīļa beigās. Ziemeļgrieķijas kūrortos (Sitonija, Kalikrātija, Kostorija) aktīvās pludmales atpūtas sezona sākas maija otrajā pusē un ilgst līdz septembrim. Labākais laiks, kad var doties uz Grieķiju ar bērnu- maija beigas, viss jūnijs un septembris.

Kur labāk atpūsties Grieķijā

Atpūtai ar bērniem labāk ir piemēroti kūrorti lielās salās ar labi attīstītu infrastruktūru- Rodose, Krēta, Korfu, Zakinfe, Kose, pussala Halkidiki ar tādām ideālām vietām bērnu atpūtai, kā Kassandra un Sitonija, tāpat arī Peloponnesas piekraste ar tās vistīrākajām pludmalēm un ērtu pieeju diezgai sīkai jūrai

Labākās ģimenes viesnīcas
Aldemar Paradise Village, Rodosa (Falirakija)
Esperides Beach Family Resort, Rodosa
Fodele Beach Water Park Resort, Krēta (Irakliona)
Grecotel Club Marine Palace, Krēta (Retimno)
Blue Lagoon Village, Kosa (Kefalosa)
Grecotel Royal Park, Kosa (Marmarija)
Aquis Capo Di Corfu, Korfu (Lefkimi)
Dassia Chandris, Korfu (Dassija)
Potidea Palace, Halkidiki(Kassandra)
Sani Beach Hotel & Spa, Halkidiki (Kassandra)

Idejas atpūtai

Izklaides ģimenei ar bērniem Rodosā:

Taureņu ieleja, akvaparks Water Park , akvārijs Rodosa, kartings.

Atpūta ģimenēm ar bērniem salā Krēta:

Parks "Labirints", AquaPlus akvaparks, Aquaworld akvārijs.

Atpūta ģimenei ar bērniem salā Kosa:

Ekskursiju vilcieni - ekskursijas mazos vilcieniņos, kuri kursē pa dažādiem maršrutiem no pilsētas Kosa, Lido Waterpark- neliels ūdens izklaižu parks, pāvu audzētava.

Izklaides ģimenēm ar bērniem salā Korfu:

Brauciens ar kuteri līdz salai Vidosa, Aqualand Corfu

Izklaides ģimenēm ar bērniem salā Halkidiki:

Magic Park Luna-parks, tehnoloģiju muzejs Noesis

Bulgārija

Bulgārija atrodas dienvid-austrumu Eiropas daļā, Balkānu pussalā. Robežojas dienvisoa ar Turciju un Grieķiju, austrumos pēc Dumāja ar Rumāniju, rietumos ar Serbiju un Maķedoniju. Austrumos valsts tiek apskalota ar Melnās jūras ūdeņiem. Valsts platība ir 111 tūkst. kvadrātkilometru, apmēram 8 milj. iedzīvotāju. Republikas galvaspilsēta- Sofija. 2007.gadā Bulgārija iestājās Eiropas Savienībā.

Sezona Bulgārijā

Dienvidu piekrastē septembrī vēl var peldēties, bet ziemeļu piekrastē ūdens jau var būt vēss šajā laikā. Vidējā gaisa temperatūra vasarā ir + 28 °С, ūdens temperatūra – apmēram +24 grādi. Pats labvēlīgākais periods atpūtai ar maziem bērniem ir jūnijs – jūlija pirmā puse un septembra sākums.

Kur labāk atpūsties Bulgārijā

Bulgārijas piekraste iedalās (nosacīti) ziemeļu un dienvidu. Pie ziemeļu piekrastes var attiecināt tādus kūrortus kā Zelta Smiltis, Albena, Balčika, Sv. Konstantīns un Jeļena, Kraneva, Saulainā Diena. Pie dienvidu piekrasted var attiecināt Sv.Vlas, Jelenite, Saules Krasts, Nesebra, Pomorije, Sozopola, Dunija, Primorsko. Abas piekrastes vienlīdzīgā pakāpē var lielīties ar lieliskām smilšainām pludmalēm, gleznainiem līčiem, ar labu viesnīcu izvēli un attīstītu tūrisma infrastruktūru. Galvenā reģionu atšķirība ir ūdens temperatūru dažādība ( 2-3 grādu robežās).

Labākās ģimenes viesnīcas Bulgārijā
DIT Evrika Beach Club Hotel, Saules krasts
Apart Hotel Lucky Bansko, Bansko
Apart Hotel Lucky Bansko, Bansko
Astera Hotel & Spa Golden Sands, Zelta smiltis
Sol Nessebar Palace Resort & Aquapark, Nesebra

Idejas atpūtai

Akvaparks Aqua Paradise (Nesebra), Varnas zoodārzs, luna-parks Sunny Beach (Saulainais Krasts), Pirātu Kuģis(Nesebra), akvaparks Aquapolis (Zelta Smiltis), Bērnu Pilsētiņa (Varna), pils Ravadinovo (Sozopole), akvārijs (Varna).

Spānija

Spānijas Karaliste- valsts dienvidu-rietumu Eiropas daļā, kura atrodas Pireneju pussalā. Spānijas teritorijā atrodas Baleāru salas un Kanāriju salas, pilsētas Seuta un Melilja Āfrikā. No dienvidiem un austrumiem Spāniju apskalo Vidusjūra, daļa ziemeļu, rietumu un dienvidu piekrastes tiek apskalota ar Atlantijas okeānu. Centrālo teritorijas daļu ieņem kalnu grēda Pireneji. Ziemeļos Spānija robežojās ar Franciju un Andorru, dienvidos ar Marokko un britu īpašumu Gibraltārs, rietumos ar Portugāli. Valsts platība ir - 504,8 tūkst. kv. km. Iedzīvotāju skaits – 47,4 milj. cilvēku. Galvaspilsēta – Madride.

Sezona

Rudens, ziema n pavasaris- labākais laiks piesātinātas ekskursijas programmai. Tūristi, kas apvieno vasaras atpūtu ar apskates objektu aplūkošanu, var bez rindām un lieliem cilvēku pūļiem pabūt visos interesantajos muzejos. Neskatoties uz dienvidniecisko valsts atrašanās vietu, jūras kūrortos Spānijā nekad nav ļoti karsti. Maigais vasaras siltums, kad gaisa temperatūra +25-30°С robežās. Kanāriju salās vidējā temperatūra ziemā ir +20°С, tādēļ Tenerife un citi salas arhipelāgi visu gadu pieņem tūristus. Starp citu uz Spāniju brauc ne tikai siltuma meklējumos. Šīs valsts kalnu slēpošanas kūrorti nav sliktāki par Austrijas slēpošanas kūrortiem. Sierra Nevada- pats eksotiskākais kalnu slēpošanas kūrorts : no tā nogāzēm var vērot Āfrikas krastus.

Kur labāk atpūsties Spānijā

Kūrortu ir ļoti daudz, bet atpūtai ar bērniem labāk dot priekšroku dienvidu Katalonijas pludmalei- Costa Daurada jeb “zelta krasts”.

Costa D`Almeria – atzīta par ekoloģiski tīru zonu, šeit atrodas ļoti daudz dabas rezervātu. Bērna augošā organisma stiprināšanai un atveseļošanai šī piekraste der ideāli.

Tenerifes sala – ideāla piemērotība visas vietējās infrastruktūrai bērnu atpūtai. Labvēlīgas veselībai dabas un klimatiskās īpatnības.

Barselona – atpūta ar bērniem būs aizraujoša un piesātināta. Lielu parku, trokšņainu svētku fultbola kauju, daiļrades darbnīcu Pikasso un Gaudi un uzjautrinošās arhitektūras pilsēta. Barselonas izklaides parkus labāk ir apmeklēt siltajā laikā, bet iespaidoties muzejos labāk ziemā. Pati mierīgākā pludmale- Nova Icaria.

Maljorka – pati lielākā no Baleāru salām , kas atrodas Vidusjūrā. Pludmales sezona tiek atklāta maijā un ilgst līdz oktobra vidum. Tīras, lieliski iekārtotas smilšainas pludmales, daudzām no kurām ir “zilais karogs”.

Kosta Brava – pati vēsākā Spānijas piekraste. Vidējā gaisa temperatūra vasarā +25°С. Pilsētas Loret- de- Mar, Blanesa, Rozesa, Sant-Antoni-de-Calonge, San-Feliu-de-Guíxols, tām visām piemīt ģimenes virziena sertifikāts. Tas nozīmē, ka šajās pilsētās ir bezmaksas bērnu klubi pludmalēs, animācijas programmas un bērnu izklaidēšanas organizācijas, bērnu laukumiņi un parki. Sertificēto kūrortu viesnīcas ievēro bērnu drošības prasības (aizsargātas rozetes, noteikts balkona augstums, norobežoti bērnu laukumi utt.)

Labākās ģimenes viesnīcas Spānijā
Gran Bahía del Duque Resort, Kanāriju salas
Iberostar Anthelia, Kanāriju salas
Costa Adeje Gran Hotel, Kanāriju salas
Viva Cala Mesquida Resort, Capdepera, Maljorka
Catalonia Majorica Hotel, Maljorka
Hotel Nixe Palace, Maljorka
Residencia Melon District Marina, Barselona
Hotel SB Diagonal Zero Barcelona, Barselona
Vincci Maritimo Barcelona, Barselona
DoubleTree by Hilton Girona, Kosta Brava
H Top Royal Beach, Kosta Brava
Silken Park Hotel San Jorge, Kosta Brava
Sol Costa Daurada, Kosta Dorada
Hotel PortAventura, Kosta Dorada
Club Novelty Resort Salou, Kosta Dorada

Idejas atpūtai

Izklaides ģimenēm ar bērniem Barselonā:
Barselonas akvārijs, Barselonas zoodārzs, muzejs CosmoCaixa, dabaszinātņu muzejs Museu Blau, Mamuta muzejs, akvaparks Illa Fantasia, Orta muzejs, Guelja parks.

Izklaides ģimenēm ar bērniem Kostā Bravā:

Akvaparks Marineland, Taureņu parks Kosta Bravā , akvaparks Aqua Brava, Botāniskais Dārzs Kap Roig , Virvju Parks Arbre Aventura, Izklaižu Parks PP’S Park.

Izklaides ģimenēm ar bērniem Kostā de Almerijā:

«Mini-Holivuda»/«Oāze» Izklaides Parks , Akvaparks Parque Acuático Vera, Akvārijs Roketasā-de-Mar, Almerijas Arheoloģiskais muzejs (Museo de Almeria).

Izklaides ģimenēm ar bērniem Tenerifē:

Loro Parks (Loro Parque) Puerto-de-la-Krus, Leļļu Muzejs Santa-Barbara, Aqualand (Akvaparks «Akvalend») Kosta-Adehe, Botāniskais Dārzs Puerto-de-la-Krus, Virvju Parks Forestal Park Tenerife Las Lagunetas , Manki Parks Los-Kristianos.

Izklaides ģimenēm ar bērniem Maljorkā:

Okeanārijs Palma Aquarium, izklaižu parks Katmandu, šovs «Pirātu piedzīvojumi», tematiskais akvaparks Western Water Park, akvaparks Aqualand, virvju parks Jungle Parc, parks-rezervāts La Reserva de Puig de Galatzо, zoodārzs Safari Zoo, putnu parks S’Albufera.

home