Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

CLASSIC TOUR CARAVAGGIO

Antario.lv   »   Itālija   »   CLASSIC TOUR CARAVAGGIO

 1. diena

Ierašanās Rimini lidostā. Tikšanās ar krieviski runājošu gidu un transfers ar autobusu uz Rovigo apkaimi. Apmešanās viesnīcā. Vakariņas vai brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā un izbraukšana uz Venēciju. Dodžu pilsētas apskates ekskursija – ar iespēju apmeklēt tipisku venēciešu stikla rūpnīcu. Brīvais laiks pusdienām vai, pēc izvēles, pusdienas restorānā Venēcijā netālu no Sv. Marka laukuma. Brīvais laiks vai, pēc izvēles, brauciens ar gondolu vai, pēc izvēles, ekskursija uz Dodžu pili. Pēcpusdienā atgriešanās viesnīcā. Vakariņas vai brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā un transfers uz Florenci. Florences apskates ekskursija. Brīvais laiks pusdienām vai, pēc izvēles, pusdienas Florences restorānā. Pēcpusdienā brīvais laiks vai, pēc izvēles, ekskursija uz Ufici galeriju. Pēc ekskursijas transfers virzienā uz Romu. Pietura pie kāda no Tasting Shops, lai nodegustētu tradicionālos itāļu produktus. Apmešanās Romas viesnīcā. Vakariņas vai brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Mūžīgā pilsētā rīta stundās (Romas iepazīšana). Pusdienas restorānā. Brīvais laiks Romā vai, pēc izvēles, ekskursija uz Vatikāna muzejiem un Siksta kapelu. Vakariņas vai brīvais laiks. Nakts viesnīcā vai, pēc izvēles, ekskursija pa naksnīgo Romu.
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. No rīta brīvais laiks vai pēc izvēles ekskursija "Baroka laikmeta Roma". Brīvais laiks pusdienām. Pēcpusdienā transfers uz Fjudži (Fiuggi). Apmešanās viesnīcā. Vakariņas vai brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis viesnīcā.Brīva diena Fjudži viesnīcā vai, pēc izvēles, ekskursija visas  dienas garumā uz Neapoli un Pompeju brīvdabas arheoloģisko muzeju. Ekskursijas apraksts: pēc brokastīm izbraukšana ar autobusu uz Pompejiem, ekskursija uz arheoloģisko kompleksu.Brīvs laiks pusdienās vai, pēc izvēles, pusdienas (neapoliešu iecienīti ēdieni). Dienas otrajā pusē transfers uz Neapoli un pilsētas apskates ekskursija. Atgriešanās Fjudži viesnīcā. Vakariņas vai brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis viesnīcā un transfers uz Gubio (Gubbio). Viduslaiku pilsētas apmeklējums. Brīvais laiks pusdienām un izbraukšana uz Sanmarīno. Eiropas senākās republikas – Sanmarīno – apmeklējums. Transfers uz viesnīcu Rimini vai Ankonas apkaimē. Vakariņas vai brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis viesnīcā. Transfers uz Rimini lidostu.
 
CENĀ IEKĻAUTS: lidojums no Rīgas uz Rimini un atpakaļ, 1 nakts Adrijas jūras piekrastē (vasaras sezonas laikā Adrijas jūras piekrastes viesnīcas var atrasties tālu no jūras); 2 naktis Rovigo apkaimē; 2 naktis Romā, 2 naktis Fjudži; 2 stundu ilgas apskates ekskursijas: Romā, Florencē un Venēcijā; Gubio un Sanmarīno apmeklējums; 1 itāļiem tipisku produktu degustācija + krievu val. runājošs pavadonis visas tūres garumā + autobusa pakalpojumi visā tūres maršruta garumā.
 
Ekskursiju grafiks var tikt mainīts tehnisku iemeslu dēļ, taču visi piedāvātie pakalpojumi tiks nodrošināti.
 
Obligātās piemaksas:  
 
kuteris uz Venēciju – turp/atpakaļ: €20,00 no personas; audiogida austiņas uz visu tūres laiku: €20,00 no personas.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home